Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Minuarust on Väga kehv mäng Minecraft ja lihtsalt kehvasid mänge on sitaks, aga minecraft on kõige hullem, ei saa apsull aru, miks seda mängitakse, on aasta 2012 ja keegi teeb julma ruudulise mängu. Buy sum pixels mate.

See ei ole tehtud 2012 muideks.

Ja üleüldse mäng ei ole graafika nagu mõned siin arvavad. Põhi asi on mängus ikka sisu, sest graafika võib ju olla täiusklik aga kui mängu sisu on jama, siis pole selle mänguga midagi teha.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ülekõige vihkan igasuguseid MMORPGsi, nagu WoW, LoL, DotA, HoN, RS, kõiksugu sellised (eelkõige sellepärast, et nood on nii ulmekad).

Siis igasugused futuristlikud ulmekad, nagu BF:2142, Black Ops 2.

Samas ka mõned rallikad, nagu NFS:PS (täiesti mõtetu ja igav mäng, story nulline!), Dirt 2 ning Showdown (kuigi esimene ja kolmas superhead!).

Ning lõpetuseks igasugused Saksamaal valminud simulaatormängud (Garbage Truck Sim, Road Construction Sim, Farming Sim jnejne) just seetõttu, et nad on nii pointless, mingit õiget pointi nendes pole.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minecraft suht bs minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL - Pask

WOW - Pask

RS - Pask

MC - Sittaks hea.

 

 

Ma olen mängind kõige mänge mis ma siia loetlesin ja mulle lihtsalt ei istu need MMORPG mängud. Ja teil oleks vaja mingit nasa arvutit kui tahate minecraft mängu parema graafikaga. Ja kui seal oleks parem graafikka siis ma ütlen et see mäng oleks raskem. Liiga palju blocke jne..


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on teie arvates kõige kehvem mäng üldse? Seletage miks see mäng just kõige kehvem.Enda arvates Need For Speed:Pro street kuna see on kohutavalt igav.

Sama, pelasin carbonit olin lummatud carbonist, kohe ostsin pro streedi kui tuli, puhas pask, rikkusid ära NFS minu jaoks :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol on tõesti jama mäng.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida ma sealt aru pean saama??


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Veel arvamusi :)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.