Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
HON, LOL jne jne.. Mulle ei mahu need fantaasiamängud pähe. (visuaalselt fantaasia)

x2!!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
x2!!

 

+3, need ei lähe ka mulle peale, HON, LOL, WOW, DoTa 2 ja Diablo 3 ka vast.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL ja HoN, kuna need on puhta copy-pasted originaalsest DotA-st. Lihtsad teised nimed ja asi jokk. Puhas p**k!

 

 

haters gunna hate

HoN ja LoL on tehtud DotA loojate poolt..

 

Minecraft - kaeva ainult ja ehita bs

Runescape - updateb rikuvad mängu ära

 

/dbl post, keegi modedest pange kokku need.

Muudetud liikme @Topelt'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks siis mängid/mängisid ja serverit rentisid kui see nii halb on ?

 

Kui mängida ei oska ega siis mäng süüdi pole.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enda arvates Need For Speed:Pro street kuna see on kohutavalt igav.

Sama...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Runescape, LOL, Mc.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minu enda arvates on runescape halvaks muutunud. Alles eelmine aasta sai m2ngitud nolag nüüd seeaasta l2hen sisse pean normaliga m2ngima, sest seda m2ngu on nii palju uuendatud graafika on mtea mis asi ja varsti ei ole muud kui vaja osta superarvuti et mängida runescapet. Mul näitex on üks sõber kellel arvuti ei vea runescape välja vaid lööb black screen ette. Runescape on aastatega palju m2ngijaid kaotanud ja vanad sõbralikud mängijad kes quitisid. neid enam pole nende asemel on 75% m2ngijatest scammeriteks muutunud suhteliselt (suvaliselt pakkusin protsendid) Ja mäng pole enam sama ja ma arvan et ei saa ka selleks enam iial. Loodan et kedagi ei solvanud kui tegin siis siiralt vabandan. Tänan lugemast mu teksti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Ise olin üsna pikka aega minecrafti vasta aga no mida sa muud teed igava bussi sõidu ajal? Seega sõbral oli mingi offline minecraft vms, seega sain seda proovida algul oli suht pointless aga hiljem jällegi huvitav ega seda kaua mängitud saand umbes 2h siis viskas üle ja unistall. Selle kahe tunni jooksul ikkagi see mäng tõstis mu tuju ja oli meelelahutuseks, tähendab minecraft ei ole kehvim/halvim.

 

Isiklikult arvan ,et üks kehvimaid mänge mida EA Games teha suutnud on Need For Speed Hot Pursuit, see on täitsa imeks pandav millega EA Games kunagi hakkama saand on. Mäng on nii igav, et see ei tõmba, suht pointless kui 10rada aint ja kui 1h mängid saad mängu parima auto lahti.

 

Halvim mäng on Keskaja Isandad, okei graafika 3+, aga mängu sisu ebanormaalne mängi ennast segaseks kui midagi saavutad ja kui siiski saavutad, see on strateegia mäng mis vajab süvenemist.

 

2x Halvim mäng on London Taxi, see mäng on nii abssurdselt püsti pandud, et loogikat seal polegi lihtsalt vead inimesi mingi 6erineva autoga, tra ja poes maksab see saast 5Euri no tra.

 

3x Halvim mäng on Terra Wars : NY Invasion, selle mängu graafika on hullem kui ma ei tea mis asi, see on licalt absurd kuidas selliseid pointless mänge tehakse. Mängu storyst ma ei jagand sittagi välja jällegi mõtetu raha raiskamine.

 

//See on minu arvamus, need on ainult 3halvimat, kui kellegil on veel soovi teada saada mõnest mõtetust mängust siis PM

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Runescape ja MC on mängud mis mulle kohe üldse ei meeldi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.