Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis on teie arvates kõige kehvem mäng üldse? Seletage miks see mäng just kõige kehvem.Enda arvates Need For Speed:Pro street kuna see on kohutavalt igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enda arvates kõige halvem siis WoW. Ei tea miks kuid lihtsalt on selline minu arvates. No offense:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Runescape(online mängudest) mitme aasta jooksul järjest hullemaks muutunud minu arvates, vana pk ning wild oli ülekõige.

WoW - Ei näe mõtet maksta 20 dollarit kuus, (?täpset summat ei tea?) et tappa mingeid kolle.

Starcraft - Paras mindfuck minu jaoks, ilmselt vist ainult hiinlased oskavad seda hästi. (Kiitused sellele kes seda oskavad )


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minecraft, maailm ei ole kastiline.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Runescape - Viimased uuendused Graafikas ikka väga Si**ad enam ei saa arugi mis asjad seljas kas rune või miski muu

Wow - Ei näe mõtet maksta 20 dollarit kuus, (?täpset summat ei tea?) et tappa mingeid kolle. (Täpselt samal arvamusel mis Tech)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma kuulen teemas "kehveim mäng üldse" sõnu runescape , wow ja minecraft. Te pole küll eriti arvutis mänge mänginud.

ÜLDSE kõige mõttetum mäng ei torka minul kohe pähegi , ilmselt mõni lapsena mängitud flash mäng :) Minesweeper minumeelest ka üsna mõttetu :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle ei mahu pähe kuidas saab kellelegi minecraft meeldida.

Üldsielt on minu jaoks kõik mängud, mis ühel hetkel lihtsalt läbi saavad, jamad. Mulle meeldib olla see, kes otsustab, millal mäng läbi on :)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõned inimesed on jah sõnad "Kehv" ja "Mõttetu" sassi ajanud. See, et mäng tasuline on ei tee teda kehvaks mänguks vaid mõttetuks teie jaoks.

 

Muidu minu arust on kõige kehvem mäng minecraft.

Enda arvamust võib ju avaldada, või arvan ma valesti?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole kunagi mänginud, aga Minecraft tundub väga igav ja kole mäng:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole kunagi mänginud, aga Minecraft tundub väga igav ja kole mäng:D

 

Vaidlen vastu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üldiselt FPS/RPG ei ole väga minu rida (strateegia austaja rohkem), aga kunagi sai proovitud mingit sellist jubedust nagu "Dragon's Dogma" , no oli ikka nõme küll. Story oli nii klisheelik kui vähegi olla saab, graafika polnud suurem asi ja igav hakkas pärast paari "missiooni", sest sisu oli lahja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Runescape - Viimased uuendused Graafikas ikka väga Si**ad enam ei saa arugi mis asjad seljas kas rune või miski muu

Wow - Ei näe mõtet maksta 20 dollarit kuus, (?täpset summat ei tea?) et tappa mingeid kolle. (Täpselt samal arvamusel mis Tech)

 

Wowi saab ka tasuta mängida ja see palju muud kui kollide tapmine. Pmts suht raske küsimus, ma pole mänginud näiteks loli ja graafika järgi pask, aga graafika on tihti petlik. Sama asi Minecraftiga. Mängudest mida mänginud olen paistab suht mõtetu Starcraft, probs ei saanud pihta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minecraft on 7000 korda suurem kui maa.

mõtle mis laggi see tekitaks kui sellel oleks parem graafika.

 

Ega sa seda tervet ala korraga ei näe. Näed umbes 100x100 ulatuses ala.

 

Enda arvamust võib ju avaldada, või arvan ma valesti?

 

Avalda avalda arvamust, ega ma ei keela, aga lihtsalt tõin selle välja ning see ei käinud ainult sinu kohta.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.