Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Viimane haigus?

Soovitatud postitused

Olen olnud gripis. Viimane gripp oli mingi 3 a tagasi. Päevas läks 4 paratsetamooli. Muidu viskas pildi tasku kuna palavik oli kõrge. Peale haigust nädal aega ei jõudnud midagi teha. Tavaline jalutamine võttis higi lahti ja hingeldama. Uhh jube raisk. Kõrvapõletik ei ole nii hull aga samas ta on ebameeldivam kui gripp näiteks. Oli paar aastat tagasi mõlemas kõrvas sisemine põletik. Kõrvust jooksis verd ja mäda ning kuulmine oli nulli lähedane. Antibiootikumid siiski aitasid ja mingeid tüsistusi ei ole. Va kõrvade raksumine vahest.


sup3rhum2n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

41,7 palavik on mu rekord. Kirjeldamatu tunne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Õige aeg oleks sellel teemal jälle kommentaare kuulda. Kõik ümberringi tatised, läkastavad ja roobivad... Ise olin alles nädal tagasi mitu päeva kõrge palavikuga haige. Loodame, et uuesti külge ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bronhiit.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu rekord jääb palavikuga 2011 augusti algusesse näiduga 43,1

Oli siis puukensefaliit mis mõne surnukuuri viib, suur osa jääb ratastooli :'(

Mina aga kõva vend :) vahepeal kui pilt uduseks läks jäigi uduseks pea käis ringi nagu oleks ülimalt purjus

Pea valutas nii hullusti et ei suutnud absoluutselt silmi lahti teha, vahepeal tulid krambid ja oli väga väga külm...

Kui nädalakese haiglavoodis põhimõtteliselt koomast ärkasin oli juba meelest läinud et suitsetasin, see võis iiveldust ja tugevat peavalu esile kutsuda :O

Oii kui imelik oli üle pika aja jälle suitsu teha, igal asjal oli nii mõnus maitse/lõhn, isegi haigla söögid lärtsutasin sisse :D

Ratastooliga õnneks peenestama ei pidanud aga lihased olid nii kuradima nõrgad et lihtsalt seistes jalad värisesid, mõni pärast vaatas et mingi narkar :(

Kuu aega halb olla, hiljem tuli mingi imega borleoos kallale, jalad valutasid jubedalt sellist lihasvalu ei kannataks isegi kõige kangem vend, sain paar süsti haiglas ja valu leevenes, hiljem tuli muidugi tagasi... enam ei viitsinud haiglasse ronida, kannatasin valu :/

Selline tunne tekkis et mõistus kadunud ja lollid mõtted peas, mõtlesin et nüüd psühhiaatria haiglasse minek väga hull tunne...

Bottisin farmingut sest muud head mõtet pähe ei tulnud ja ilge väsimus oli kallal, õhtul 7st magama ja kuuest ülesse, hommikune suits võttis jalad alt ja istusin

Väljas jahedas kuni pea selgeks lõi, ja tuli mõte sauna teha, õnneks olid saunas juba puud olemas ja need tuli alla visata ja süüdata..

Kui sauna kuumaks olin kütnud viskasin nii palju leili kui tuli aga kuumust ei tundnud.

Jube imelik oli olla käed jalad punased ja värisesid nagu haavalehed :D

Läksin siis tuppa vannituppa ja lasin ennast sooja veega üle, hakkas kohe parem kuigi vee temperatuur (Seal digitaalne segisti) näitas 72°C mis ehmatas päris ära

Lasin temperatuuri alla ja siis hakkas jõle külm, kuivatasin kähku ära ja läksin uuesti magama.

 

Terve aasta oli üks jändamine, ei miski läinud hästi...

 

 

Päris pikk postitus :O

Peaks terve raamatu kurjutama vist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimati kiusas mind palavik ... 38,8 :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2010 aastal oli mul vist kopsupõletik. Palavik oli mul siis 42.3 (minu rekord). Mäletan seda kopsupõletikuga seoses, et jube raske ja valus oli hingata. Köhimisest ma ei hakka rääkimagi.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eelmise aasta suve alguses oli palavik 42,2. mingi nädala aega passisin kodus, siis arstile, arstil öeldi et mul pikkaks läinud veremyrgitus, kerge syst "persse" ja siis niikaua ahmisin neid rohtusi kuni tuli jälle normaalne olek.

Hetkel kiusab mind väike mikreen mis suht tavaline ja enam eriti ei sega minu elu :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi hull gripilaadne värk võttis pool vaheaega, peale seda olen põsekoopapõletikus praeguse hetkeni - see mu igatalvine parasiit, nvn on krooniline nohu aastaringselt aga talvel läheb täitsa hulluks ära.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimane haigus oli silmapõletik kuskil detsembris.Suurim palavik on olnud 40,1 :) Miinimum palavik oli kuskil 35,9.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kooliajal ei olnud kordagi mingit grippi või midagi peal :( Aga see eest olin haige vahejal tavaliselt.

Viimane kord olin haige umbes 2 aastat tagasi pimesoole põletikuga.. Egas midagi Lõigati välja ja siiamaani terve kui purikas :P


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nohu.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kukkusin täna jääkülma jõkke, ei tea mis tulema hakkab homme.

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei olnud otseselt haigus aga täna käisin EMO's.

Olin siis sõbra pool ja mängisin mingi kiletükiga ning hoidsin seda suu juures, sõber ajas naerma ning mingi tükk lendas kurku. Jube valus siiani, hing jäi ka kinni ning koguaeg oli raske hingata. Suht creepy aga jah. Kui homme ikka valus ja värki siis kurguarsti juurde. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Süda nii paha et sure või maha :D

 

Just nüüd ja praegu...võtsin ämbri ka kõrvale igaksjuhuks kui kettima peaks :S


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul mingi krooniline nohu. Terve talv selline keskmine. Olen kasvõi terve päeva toas, viin prügi välja ja juba kargab uuesti kallale. Muidu olin haige enne talvevaheaega ja siis olin voodis 4 päeva. Mingi viirus oli, sest päris paljud olid haiged sellel ajal. Palavaik oli kraadide järgi väike, aga jube halb oli lihtsalt olla..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmisest aastast saati võitlen maovähiga, esimene jupp ravist lõppeb märtsis ja siis tuleb uus tiir analüüse. Eile tehti vaheanalüüsid, et näha progressi arengut.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige hullem haigus kopsupõletik ~kuu aega.

Viimati nohu ja köha, mis natuke siiani.

Kõrgeim palavik 41 kraadi. Olin hästi väike ja mul oli läkaköha. Ema rääkis, et olin luulusid näinud ja oli kiirabi kutsutud.

Miinimum vast 35 millegagi.

 

Sama siin BerrY. Viimane haigus mida pōdesin oli nohu. See kestis a. la 9kuud? :s Maksimum palavik on olnud 42.. Miinimum on olnud 35,2.


angrybirdsbanner.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.