Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Deepsquare Serverid | eolithic.eu [EESTI 1. CS:GO server!]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

Toon Teile siis ühe hea ning ühe halva uudise.

Alustan heast uudisest: Meil on nüüdsest Counter-Strike: Global Offensive Beta server! IP'ks on 46.22.208.201:27017, ootame kõiki huvilisi mängima! Kui ma ei eksi, siis see on 1. Eesti CS:GO Beta server.

Halb uudis: Otsustasin CS 1.6 serverid sulgeda, kuna CS 1.6 on välja suremas ning mängijad kaovad. Serveril ei oleks mõtet, ta lihtsalt koormaks meie VPSi.

 

Uuendasin ka 1. postitust! :)

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toon Teile siis ühe hea ning ühe halva uudise.

Alustan heast uudisest: Meil on nüüdsest Counter-Strike: Global Offensive Beta server! IP'ks on 46.22.208.201:27017, ootame kõiki huvilisi mängima! Kui ma ei eksi, siis see on 1. Eesti CS:GO Beta server.

Halb uudis: Otsustasin CS 1.6 serverid sulgeda, kuna CS 1.6 on välja suremas ning mängijad kaovad. Serveril ei oleks mõtet, ta lihtsalt koormaks meie VPSi.

 

Uuendasin ka 1. postitust! :)

 

Kus ta sul siis sureb? :) ma arvan et cs 1.6 ei sure välja, sest seda mängivad ikka PAALJUD. Ja sellepärast et uus mäng tuli ei tähenda et rahvas lõpetab cs1.6 mängimist. Aga mida mina siin räägin sinu servud sina otsustad :) Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus ta sul siis sureb? :) ma arvan et cs 1.6 ei sure välja, sest seda mängivad ikka PAALJUD. Ja sellepärast et uus mäng tuli ei tähenda et rahvas lõpetab cs1.6 mängimist. Aga mida mina siin räägin sinu servud sina otsustad :) Edu.

 

Kuidas ta ei sure siis? Vaata eesti servereid, kõik ainult tühjad ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaata eesti servereid, kõik ainult tühjad ongi.

U liar.

 

Aga miks sa tegid beta serveri? Oleksid võinud ju oodata kuni 21. augustini, mil mäng riliisitakse?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

CS sureb juba viimased mitu aastat välja, siiani elab veel. Ei kao see CS 1.6 kuhugi, esiteks juba sellepärast, et paljudel ei ole siiani korraliku PCd, mis CSist paremaid mänge välja veaks. Kuid neid reasoneid on veel palju miks ta välja ei sure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
CS sureb juba viimased mitu aastat välja, siiani elab veel. Ei kao see CS 1.6 kuhugi, esiteks juba sellepärast, et paljudel ei ole siiani korraliku PCd, mis CSist paremaid mänge välja veaks. Kuid neid reasoneid on veel palju miks ta välja ei sure.

 

eestlaste keskel ta välja ei sure


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus ta sul siis sureb? :) ma arvan et cs 1.6 ei sure välja, sest seda mängivad ikka PAALJUD. Ja sellepärast et uus mäng tuli ei tähenda et rahvas lõpetab cs1.6 mängimist. Aga mida mina siin räägin sinu servud sina otsustad :) Edu.

 

Kui tuletada meelde palju inimesi mängis 1-2a tagasi ja palju praegu siis ütleks, et sureb välja küll ja kuidas veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cs ei sure samuti välja Rootsis,Venemaal,Ukrainas ning Saksamaal,sest seal Game Leagued.

 

Sa ise ka usud või???:D

Ma ei hakka vaidlema lihtsalt mingi 2a otses mõttes teil pärast suu m**ni täis kui servud on tühjad.

Kui turnadelt võetakse välja see cs 1.6 ja teie arvates hakkab ikka elama, hmm, ok.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ise ka usud või???:D

Ma ei hakka vaidlema lihtsalt mingi 2a otses mõttes teil pärast suu m**ni täis kui servud on tühjad.

Kui turnadelt võetakse välja see cs 1.6 ja teie arvates hakkab ikka elama, hmm, ok.

 

Paljud mängisid seda kuna see oli turnadel, sai kopika teenitud, reisimas käia lisaks veel mängus kuulsust.

See kõik oli tänu turnadele, nii kui hakati vaikselt ära võtma kohe kõik LoLi (tegelt juba enne seda rahvas hakkas ära minema).

Küsimus vaid selles, miks?Kuna inimesed tahavad vaheldust..nad ei viitsi terve elu ühte mängu mängida, sama lugu ka RSiga.

Uuendavad, uuendavad ja veel kord uuendavad ja loodavad uuesti mängu kuulsaks saada aga ei aita kuna mängu põjimõtte jääb ikka samaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

CS:GO serveril mingi kahtlane viga.. Hetkel väga tegeleda ei saa ka kuna enda arvuti laadija ütles üles ning lauaarvuti ei ole CS:GO jaoks piisavalt võimas. Eks üritan 1. võimalusel serveri vea ära parandada.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Edu teile! :)

 

Muide, ei usu et cs 1.6 sureks välja, Vahepeal tuli Source cs 1.6 ikka kuulus.

 

Tänan.

 

No eks see igaühe oma asi, kuidas keegi arvab, kuid see 1.6 on minu silmis väga ülehinnatud ja oleks nagu aeg juba uuematele mängudele üle kolida :). See on minu arvamus niiet proovime vältida siin teemas mingi fanboy kaklusi.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.