Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti suurem LoLi kommuun?

Soovitatud postitused

Külaline K3nX
Mine tekita aktiivsust juurde siis, enamus istuvad ingame chatis "league.planet.ee"

tõesti league.planet.ee ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Henry lubas Vahvel.neti LoLi kommuuni, kui see lõpuks tulema peaks(kui üldse), siis võib suht kindel olla, et see oleks aktiivsem, kui leagu.planet, sest see on kuidagi nii vaike koht, et isegi praegu on vahvlis rohkem aktiivsust LoLi poole pealt, kui seal. Aga võibolla mulle ainult tundub nii.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Henry lubas Vahvel.neti LoLi kommuuni, kui see lõpuks tulema peaks(kui üldse), siis võib suht kindel olla, et see oleks aktiivsem, kui leagu.planet, sest see on kuidagi nii vaike koht, et isegi praegu on vahvlis rohkem aktiivsust LoLi poole pealt, kui seal. Aga võibolla mulle ainult tundub nii.

 

loodan, et teeb l6puni. Sellest v6iks reaalselt kuulu kommuun saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

planeti sõõrikud tsillivad ingame chatis rohkem


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See, et minu komuunis inimesed ei istu foorumis, ei tähendab, et meil seal kedagi pole. Vaevalt keegi teist üle 100+ inimese ühe korraga sisse saab Lolis. Meil käib aktiivsem tegevus teamspeakis ja ingame chatis. Foorum on arutamiste jaoks, niisama rääkimise jaoks on muud vahendid. Ning ma eriti ei usu küll, et te saaksite aktiivsema teha. Eriti kui keegi tundmatu teeb seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See, et minu komuunis inimesed ei istu foorumis, ei tähendab, et meil seal kedagi pole. Vaevalt keegi teist üle 100+ inimese ühe korraga sisse saab Lolis. Meil käib aktiivsem tegevus teamspeakis ja ingame chatis. Foorum on arutamiste jaoks, niisama rääkimise jaoks on muud vahendid. Ning ma eriti ei usu küll, et te saaksite aktiivsema teha. Eriti kui keegi tundmatu teeb seda.

 

See on koht, kui peaks Henry sisse logime ja siia postitama "challenge accepted". Foorumite mõte ongi selles, et seal elu sees püsiks, kõigil ei ole võimalik tsis või kus mujal sees püsida ning paljudele selline teema üldse ei meeldigi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on koht, kui peaks Henry sisse logime ja siia postitama "challenge accepted". Foorumite mõte ongi selles, et seal elu sees püsiks, kõigil ei ole võimalik tsis või kus mujal sees püsida ning paljudele selline teema üldse ei meeldigi.

Foorumi mõttest oled sa küll valesti aru saanud, vabaaja foorumid on jah niisama tootmiseks, aga LoLi komuun ei ole niisama tootmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Foorumi mõttest oled sa küll valesti aru saanud, vabaaja foorumid on jah niisama tootmiseks, aga LoLi komuun ei ole niisama tootmiseks.

 

Kuidas ei ole siis, mille muu jaoks see ikka on. Teeme foorumi ja hoiame vaiksuses? Just tuleks, eriti veel LoL kommuunis mängust arutleda, postitada aktiivselt igast kasulike nippe, uudiseid ja arutleda üldiselt mängust. Foorum on just hea koht arutlemiseks selle pärast, et seal sa ei tunne kõiki ja kõigil on oma arvamus mängust. Kui sa sõpradega tsis oma vahel arutled, see on üldse teine asi.

 

Aga kui sa arvad teisiti, siis ei hea küll. Mõned erimeelsused peavadki olema. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas ei ole siis, mille muu jaoks see ikka on. Teeme foorumi ja hoiame vaiksuses? Just tuleks, eriti veel LoL kommuunis mängust arutleda, postitada aktiivselt igast kasulike nippe, uudiseid ja arutleda üldiselt mängust. Foorum on just hea koht arutlemiseks selle pärast, et seal sa ei tunne kõiki ja kõigil on oma arvamus mängust. Kui sa sõpradega tsis oma vahel arutled, see on üldse teine asi.

 

Aga kui sa arvad teisiti, siis ei hea küll. Mõned erimeelsused peavadki olema. ;)

Ma ei saa aru, kui sa oma sõpradega tsis oled sis sa ei ütle oma arvamust asjast ? mina ei näe küll mingit vahet, kas tunnen teisi või ei tunne, juttu ajan ikka nii kuidas tahan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorumis käib tegelikult väga palju rahvast, lihtsalt postituse tehakse vb natuke vähe aga seda ka rohkem kindlasti kui siin foorumis. Põhiline tegevus toimub ja ingame chatis ja foorumis räägitakse ainult tähtsamatest/üldisematest asjadest. Samuti on olemas ka kommuuni enda teamspeak kus minu andmete kohaselt istub ka päris palju rahvast pidevalt sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Samuti on hakatud rohkem kasutama lehel asuvat chatboxi/shoutboxi. Hetkel istub ingame chatis 76 inimest, mis pole väike summa.

 

On tõesti, nagu ma ka oma esimeses postituses mainisin, siis mulle ainult tundus, et see pole nii aktiivne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.