Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Best Jungler?

Soovitatud postitused

l0l sa nvn ei oska maokaid mängida, hüppa pommi scrub, 15 olen btw

mida sa seletad siin? Ja kui hakata sinu oskustest rääkima siis hakkad kohe rääkima ,et sa quited jms. Ma arvan ,et "Best Jungler" mõeldakse inimese enda arvamust, mitte üldiselt kes kõige parem on.

 

Imo amumu


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
ei ütleks kll, miks muidu keegi rankedis teda mängida ei taha enam? ulti on mõttetu, skillid veel mõttetumad, isegi rengar pole ban-nimekirjades enam.

 

Viimasel ajal võistlusi oled vaatanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus nunu ei ole , siis tugev ise mainin teda junglis. Lased Q'a elusid täis, gankida ka elu lihtne bloodboil+e ja lategame ulti teamfightis on elu hea, olen 2 korda penta pannud.

 

Ostsin siis täna amumu ära, vapustavalt hea jungler. Esimene mäng läksin skooriga 17-3-17 ja teine mäng 10-4-25 Abilityit ei peagi väga palju olema et temaga jubet damagit teha.

Muudetud liikme ITypo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.