Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

LG gw 620 - telefon lukus, abi?

Soovitatud postitused

Tervist, ostsin sõbralt korraliku LG gw 620, tal oli endal suvaline e-mail pandud, et juhul kui pin kood või midagi ununeb, saab gmailile saata meeldetuletuse. Juhtus aga nii, et panin 5 korda klahvilukku endal valesti, nüüd küsib gmail kasutaja ja parooli, aga kuna ma neid ei tea siis sisse ka ei saa. Mitu päeva jamanud juba ja ei midagi. Arvutiga ühendades ei võta telefoni taha ka, telefonis näitab, et ühendatud, aga arvutis ei juhtu midagi, sai driverid ja kõik asjad tõmmatud...

 

Esimene kord tõmbasin driveri ära ja kõik töötas, aga nüüd kui telefoni ei pääse, siis arvutile ka taha ei võta, abi?

 

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võta aku mingiks tunniks välja ja pane uuesti sisse, peaks töötama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niipalju kui aru olen saanud, siis liiga vana android versioon peal ja hard reset ei funka. Proovisin ka ja ei funka...

Ma ei taha uskuda, et aku värk aitab... siiski võtsin niikauaks välja kuni parem idee tuleb.

 

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui telefonil on recovery laetud et romi saaks vahetada siis ei peaks probleeme olema. aga kui ei ole siis ei oska muud õelda et kui parandusse, seal teevad korda

 

see aku värk ei ole yldse loogilinegi, siis igayks paneb telefoni pihta võtab aku tagand ja paneb tagasi ja ongi korras


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma oskan muidu android versiooni uuendada kui paroolid ja pinid peal ;) aga ma ei tea kas tasub jagada seda õpetust. Googlest sa sellekohta ei leia midagi :D vahet pole mis versioon peal :D

 

aga proovi niiet, peaks olema mingi arvuti programm et, kus saab uuendada android versiooni jms, sealt vali telefon ära jms, las ta teeb asja lõpuni, ja kui hakkab telosse uue android versiioooni panemist alustama, tuleb kiri et tuleb teatud nuppe peal hoida kui sisse lülitad vms :D

ja tee seda, ja juba sellest piisab, ei pea algusest saadik ühendust olema ;)

Muudetud liikme mzK.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enda lutsul oli nii, et hoitsin klahvilukku, keskmist nuppu ja volume up nuppu all, siis tuleb see BootMenu, siis sealt panin update.zip ja done.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma eile juba sulle msnis rääkisin siis vaheta tarkvara lihtsalt ära.

 

 

Kas see ei aita?

 

hold down the VOLUME DOWN button, MENU button (the one on the keyboard), and CAMERA button for about 5-10 seconds, and a message will come up asking if you want to factory reeset the phone.

 

 

või

 

If You Know Your Gmail Account Username This Will Solve All Your Problems

 

-Enter your email address into the device

 

-In the password field enter "null" without the speach marks

 

-You will then be prompted to enter a new pattern

 

 

või

 

tõmba LG MOBILE SUPPORT TOOL

 

http://www.lg.com/uk/support-mobile/lg-GW620 alt poolt vali Software update TAB ja näed linki

 

Installi driverid ja kogu see kupatus

Vali Customer Support ja sealt omakorda Recovery Phone ning sisesta sinna IMEI ja s/n ja CHECK! Peaks miskit hakkama tõmbama ja kui valmis siis

 

Volume nupp alla , menüü nupp ja kaamera nupp. Hoiad all ja peaks hard reset igaljuhul toimuma!

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mzK, aga PM siis vms.

 

Ufo, ainult viimast pole proovinud, teised kaks varianti ei tööta. Jama on see, et ma näen IMEI koodi alles siis, kui telefonis sees olen ju, kas mujalt ei saa seda näha?

 

/ Mul on USB taga, aga ütleb, et pole ühendatud ?!

 

// LG vastas e-maili teel nii:

 

 

Tere päevast!

Täname, et võtsite meiega ühendust!

Kahjuks, nüüd saab Teile aidata ainult servis. Palun helistage Tallinnasse, numbrile 6018073.

Kui garantii veel kehtib, võtse kaasa.

Lugupidamisega,

Olesja Lagun

LG Electrinics

Muudetud liikme Stenkaa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuskil mujal on IMEI kindlasti kirjas. Aku tagant näiteks kui saab võtta. Või kuskil mõne kaane all.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.