Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rollerile helisüsteemi peale ehitamine.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustuseks on sul võimu vaja mida sul ilmselgelt pole? Kui võim on olemas siis tuleb veel osta juhtmed ja ära ühendada. Pead veel ehitama soundboardi kuhu kõlarid kinnitada ja koht kuhu võim kinnitada. peale seda tuleb lihtsalt juhtmele telefon või mp3 ühendada veel eraldi juhe vist peale toitejuhtmete. Uuri oma kõlarite RMS võimsus ja osta siis võim, abi saad kindlasti noortehnikust selle valimisel ja juhtmete valimisel ning nad kindlasti oskavad öelda kuidas täpselt ühendada võim.

 

 

 

 

See on arvutikõlarite ühendamiseks ... tal on autokõlarid ja vist 2 kõlarit?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja mul on 2 autokõlarit

 

See eeldab ka seda, et tugev soovitus oleks mingi automakk ka sebida, vähemalt 4x50w. Siis mütsub ilma võimendita ka päris hästi. Aga kui tahad kindlasti ka võimuga, siis:

875car_amplifier_wiring_d.gif


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kondekat pole küll vaja peale toppida rollerile. Esiteks kallid ja ruumi pole raisata. Kondekas hakkab nii 1kw kandist mõtekaks minema. Vist kaks võimendit jääks ka paljuks :) Me ei ehita autot ikkagi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See eeldab ka seda, et tugev soovitus oleks mingi automakk ka sebida, vähemalt 4x50w. Siis mütsub ilma võimendita ka päris hästi. Aga kui tahad kindlasti ka võimuga, siis:

875car_amplifier_wiring_d.gif

 

ma arvan et ta ei saa midagi sellest aru :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kondekat pole küll vaja peale toppida rollerile. Esiteks kallid ja ruumi pole raisata. Kondekas hakkab nii 1kw kandist mõtekaks minema. Vist kaks võimendit jääks ka paljuks :) Me ei ehita autot ikkagi.

 

No see on näide lihtsalt. Kondeka jätab vahelt ära, mono sub amp-i ka. Pilt on selleks, et saaks vähegi aimu kuidas ühendama peaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tahad ~5€ midagi saavutada siis...

 

Võimendi

http://www.ebay.com/itm/TDA7297-Audio-Amplifier-Board-AMPLIFIER-2X15W-Wima-capacitor-/260834552358?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbaf36a26#ht_4374wt_1185

 

Võid muidugi Step-Up psu osta ja mõne võimekama võimendi osta.

 

btw mul olid kunagi 4" "190w" ning tekkis tuju proovida... 22w rms kõrvetas nad läbi.

 

Tegin siis üli lihtsa skeemi.

 

NIGGA.png

image hosting

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb võimust, vali mingi võim välja mis toidab su kõlarid ära. Leiad mingi, siis saadgi teada palju maksab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rollerile 4 kõlarit 200w võim mis võtab ~250w aku mis rolleril 12Ah...

Võibolla 15 minutit ja aku on töss? Milleks kasutada auto makki kui on olemas Palju muid madala väljundvõimsusega seadmeid...

Mp3, ipod, Niggabite?

 

Untitled.jpg

Ergutus võib olla peenike juhe, aga toide ja mass peavad kindlalt paksemad olema. Ja Mass peab sama paks või paksem olema kui toitejuhe.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutaja Loom pild on täpselt see mis vaja... võimu uuri kas välismaalt kui võimalus või siis foorumitest ( kasutatult) või mõnest poest kus müüakse neid ... hind tutika võimu puhul pluss juhtmed alla 100 euri ei saa või kui saab siis väga tundmatu firma ja kaheldav kvaliteedis ning tegelikuses võimsuses. Btw uuri välja mitu oomi su kõlarid on ennem kui võimu ostad.

 

 

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/834/ Võim peaks olema ma arvan umbes selliste näitajatega. Selles võimus ma nii kindale pole just aga kui rahaga väga kitsas siis ajab asja ära. Juhtmed osta kindlasti korralikud ja tinuta otsad kinni.

Muudetud liikme Faby'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutaja Loom pild on täpselt see mis vaja... võimu uuri kas välismaalt kui võimalus või siis foorumitest ( kasutatult) või mõnest poest kus müüakse neid ... hind tutika võimu puhul pluss juhtmed alla 100 euri ei saa või kui saab siis väga tundmatu firma ja kaheldav kvaliteedis ning tegelikuses võimsuses. Btw uuri välja mitu oomi su kõlarid on ennem kui võimu ostad.

 

 

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/834/ Võim peaks olema ma arvan umbes selliste näitajatega. Selles võimus ma nii kindale pole just aga kui rahaga väga kitsas siis ajab asja ära. Juhtmed osta kindlasti korralikud ja tinuta otsad kinni.

 

Tutikat mõtetu osta, maksab siukest hingehinda. Mõtekam kasutatud varjant osta jah. Kõrget kvaliteeti näitab ka kullatud otsad võimul näiteks. Pärnus oskaksin soovitada, kust osta.

 

Dafuq, tinuta otsad kinni? Suurim idiootsus, no offence.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.