Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Töötlen pilte / teen logosi+disaine / monteerin videosi

Soovitatud postitused

Töötlen iga raskusega pilte photoshopis. Võin teha pildiga absoluutselt kõike mida soovite. Võtan vastu ka logode ja disainide tellimusi.

Samuti monteerin erinevaid videosi: lisan muusikat, panen kokku, 3D, visuaalsed efektid ja kõike muud mida teile võib pähe tulla. Teen ka introsi ja reklaame!

 

Hind oleneb töö raskusest ja ajast millal on vaja töö ära teha. Väga palju ei võta :)

 

Täpsem info:

MSN/E-mail - pingu524@hotmail.com

Skype - ga3ttpom

Muudetud liikme ga3ttpom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks vaja rsgp müügi/ostu signatuuri, saada pm mulle oma hinnaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Misasi see reit veel on? Aga muidu ma olen varem su töid näinud, amatöör pole.

 

reit ehk arvan et mõtleb http://rate.ee


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

See töötlus jap väga hästi sul pole õnnestunud, tahtsid ilmselt suure ava effekti jätta, aga nüüd lihtsalt tüdruk väljalõigatud, helendama pandud ja taust uduseks tehtud. Lõikamisel ka mingid minived sees, aga keegi eriti nii lähedalt ei uuri ;)

 

Aga peab tunnistama, et see Youtube-i taust vms mulle väga ei istu, liiga ülepingutatud ja vana näeb välja :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Aga peab tunnistama, et see Youtube-i taust vms mulle väga ei istu, liiga ülepingutatud ja vana näeb välja :/

 

igal yhel oma arvamus, aga endale meeldib just sellised, hästi hakkab silma :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
autot ka tuunida oskad ?

ikka

See töötlus jap väga hästi sul pole õnnestunud, tahtsid ilmselt suure ava effekti jätta, aga nüüd lihtsalt tüdruk väljalõigatud, helendama pandud ja taust uduseks tehtud. Lõikamisel ka mingid minived sees, aga keegi eriti nii lähedalt ei uuri ;)

 

Aga peab tunnistama, et see Youtube-i taust vms mulle väga ei istu, liiga ülepingutatud ja vana näeb välja :/

ja ma pole küsinud arvamust oma tööde kohta selles teemas, lihtsalt näitasin paar lambist näidist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
kriitikat ei talu või? kui tahad selle alaga tegeleda, siis peaksid sellega arvestama et keegi ei hakka küsima sult ''kle tohib ma kommenteerin w''. kui on midagi öelda siis seda ka öeldakse, ise tead kas võtad kuulda või mitte.

No ma tahtsin just midagi sarnast kirjutada, aga siin räägiti juba kõik ära :)

Keegi ei ütlegi seda selleks, et kõik mingiks algajaks sind peaks, vaid selleks, et sa end parandada saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Puhastasin pisut teemat,

Ja neile kritiseeriatele ütlen ma niipalju, et kui te nii innukalt kõiki algajaid siin 'ära hirmutate', siis ma ei imesta kui nad härga täis enda töid kaitsma hakkavad, ega kõigil pole rauast närvid - kaasa arvatud minul.

 

Kritiseerite siis korralikult, faktidega.. mis on töös hea, mis halb - kuidas end parandada või mida muuta, andke näpunäiteid need kes oskavad.

Vastasel korral tekib teil lihtsalt väike sõnasõda mille tulemusena on teema spammi täis ja ma pean jälle teie jama siin kustutama.

 

Ütleks kaa paar sõna sekka kuid nagu näha oled oma postitusi veidikene korrigeerind.

Inspiratsiooni siis veidike sulle:

http://sixrevisions.com/photoshop/26-professional-photoshop-retouching-tutorials/

 

Täiesti tasemel ja arvestatavaid õpetusi leiad isegi siit, kodumaiselt lehelt:

visionpri.eu

 

Ole tubli :thumbup:


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Puhastasin pisut teemat,

Ja neile kritiseeriatele ütlen ma niipalju, et kui te nii innukalt kõiki algajaid siin 'ära hirmutate', siis ma ei imesta kui nad härga täis enda töid kaitsma hakkavad, ega kõigil pole rauast närvid - kaasa arvatud minul.

 

Kritiseerite siis korralikult, faktidega.. mis on töös hea, mis halb - kuidas end parandada või mida muuta, andke näpunäiteid need kes oskavad.

Vastasel korral tekib teil lihtsalt väike sõnasõda mille tulemusena on teema spammi täis ja ma pean jälle teie jama siin kustutama.

 

Ütleks kaa paar sõna sekka kuid nagu näha oled oma postitusi veidikene korrigeerind.

Inspiratsiooni siis veidike sulle:

http://sixrevisions.com/photoshop/26-professional-photoshop-retouching-tutorials/

 

Täiesti tasemel ja arvestatavaid õpetusi leiad isegi siit, kodumaiselt lehelt:

visionpri.eu

 

Ole tubli :thumbup:

Tänks :) Aga mul pole vaja õpetusi, photoshop täiesti selge ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
väheke ego, viska nüüd normaalseid töid

miks sa pead kommenteerima, kui ei tea mind, mul kõik normaalsed tööd kadunud vana kõvaketaga. Ma teen tööd nii, kuidas tellija tahab, kui ma arvan et ma ei saa hakkama, siis ma ei võtagi seda tööd vastu(mida pole veel juhtunud), kui aga sobib, siis teen ära nagu tellija tahtis ? Milles on teie probleem, inimesed ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa pead kommenteerima, kui ei tea mind, mul kõik normaalsed tööd kadunud vana kõvaketaga. Ma teen tööd nii, kuidas tellija tahab, kui ma arvan et ma ei saa hakkama, siis ma ei võtagi seda tööd vastu(mida pole veel juhtunud), kui aga sobib, siis teen ära nagu tellija tahtis ? Milles on teie probleem, inimesed ?

 

probleem on selles et sa käitud nagu sa oleksid kõikidest parem siin, aga eelmise tööga oli juba aru saada et sa oled täielik noobie..

väike color correction võibolla oli, paar bluri kohta väga lohakalt ja kõik!? mitte keegi ei hakkagi sinult tööd tellima kui ei tea milline result tuleb, ainult aja raiskamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jibbmedia.com photoshopperid omad ära ? :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
probleem on selles et sa käitud nagu sa oleksid kõikidest parem siin, aga eelmise tööga oli juba aru saada et sa oled täielik noobie..

väike color correction võibolla oli, paar bluri kohta väga lohakalt ja kõik!? mitte keegi ei hakkagi sinult tööd tellima kui ei tea milline result tuleb, ainult aja raiskamine.

 

mul jääb tõesti lolli inimese mulje sinust, kui tellija tahaks korraliku tehtud tööd, siis ta selle ka saaks, kui tal midagi ei meeldiks, siis ma muudaks ära... mu lambised näidised ei näita midagi ja palun lõpeta see rebimine ära, ty

 

Jibbmedia.com photoshopperid omad ära ? :D

oleks mul rohkem fantaasiat, siis veel vaataks, aga mul täielik fantaasiapuudus ;D

 

Ja ma ei taha selle teemaga midagi muud öelda kui saan teha peaaegu ükskõik mida pildiga, kui ei saa hakkama, siis keegi ei kohustu raha maksma, tõesti what's the problem ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänks :) Aga mul pole vaja õpetusi, photoshop täiesti selge ;)

ära tee nalja. eestist on raske leida inimest, kes realselt kogu photoshoppi tunneks.

ja nagu juba õeldi, siis keegi ei hakka sult midagi tellima kui ta ei tea milleks sa võimeline oled. inimene kes tunneb kogu photoshoppi, peaks omama ikka päris suurt hunnikut tehtuid töid.

Muudetud liikme dr timofeie'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.