Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net T-särgid & Pusad.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Pole teisi postitusi lugenud, ega hakkagi lugema, aga arvan, et see on halb mõte, sest nii paljud inimesed ei osta seda, et teeniksite nende tegemise raha tagasi ja ma arvan, et kvaliteet oleks ka halb ning näeksid koledad välja. ( Minu arvamus )

 

Need pildid on illustreerivad, selliseid pusasid ei tuleks kohe kindlasti müügile.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

valge pusa suht ilus kui logo oleks põnevam


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need pildid on illustreerivad, selliseid pusasid ei tuleks kohe kindlasti müügile.

 

Ma tean. Ma lihtsalt räägin, et ma ei usu, et need tuleksid ilusad.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma tean. Ma lihtsalt räägin, et ma ei usu, et need tuleksid ilusad.

 

Igast asjast on võimalik ilus asi teha, paraku need hetkel ei pruugi siin jah olla perfektsed, aga küll mõni kunstnik ilusad pluusid vajadusel valmis teeb :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valge dressikas on täiesti kantav kuid logo võiks natukene lahedam olla! :;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Link dead ju?

Teema on ammu juba ebaaktiivne ju.. Pole vaja vana asja üles kaevata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks uuesti võtta ülesse küll, kuna ostaks isegi mingi normaalse särgi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas Solarise keskuse t-shirt poes mitte ei saanud oma asju peale trükkida? Või Viru keskuses olevas poes? Enda valitud pildiga särk pidi maksma vaid 5€.

 

See on mingi väga odav ja ebakvaliteetne värk, laguneb kohe ära see pilt ma usun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Musta pusa ja esimese särgi ostaks ära küll normaalse hinnaga särk 4-5€ ja pusa 5-7€.

 

Kas Solarise keskuse t-shirt poes mitte ei saanud oma asju peale trükkida? Või Viru keskuses olevas poes? Enda valitud pildiga särk pidi maksma vaid 5€.

 

Ebakvaliteetne, lasin endale särgi teha pildiga panin pessu ning pilt oli ära kulunud alles jäi vaid valge särk.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tahaks 1 asja teada, kus trükkida lasete? Oleks võibolla vaja paar t-särki teha. :P

 

Me pole selle peale veel täpselt mõelnud, aga kui tahtjaid on piisavalt siis võiks asja uurima hakata. Kellel vabaaega on võib otsida koha kus selliseid t-särke annaks tellida ja t-särgi kujundusi oleks meil samuti vaja.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

T-särki kujundus tellige Jibbmedialt. Jibbmedia.com

 

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei postitanud seda posti siia selle pärast, et vaadata kuidas 3 meest kritiseerivad mingit solarise kohta. Kui te nii targad olete äkki ütleksite siis mis koht parem on? Oleks väheke abi ka siis.

 

Netis vägapalju kohti kus tehakse siiditrükki mis püsib samakaua pm nagu nike särgid kui sellest ka oleneb särgi kvaliteet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.