Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net T-särgid & Pusad.

Soovitatud postitused

VIP
ma saaks linnapeal peksa kui sellist saasta kannaks :D no offence.

Selle jutu peale saaksid nvn, vahet pole kas on särk või mitte :lol:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa lugesid siis ... ?

 

Tõsiselt, ma ei julgeks sellist asja selgagi panna.

Kampsun iseenesest on ilus ja sobib kirjaga, aga ausalt ma laseks ennem oma nimegi sinna trükkida kui vahvel.net ...

samahästi kirjutage sinna kohe " olen rs nohik "

Kuule "rs nohik", Vahvel.net ei ole RuneScape foorum ju ?


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust on chill särk selline, nagu mu tuttavale tehti. Ühel pool oli "Olen süütu" ja siis ees oli "See on vana särk" ja külgedel tema nimi vm. Igastahes, midagi tarka annab siit küll välja kokukida, et mingi hea idee käiku panna. Iseenesest ostaks ka.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis sa lugesid siis ... ?

 

Tõsiselt, ma ei julgeks sellist asja selgagi panna.

Kampsun iseenesest on ilus ja sobib kirjaga, aga ausalt ma laseks ennem oma nimegi sinna trükkida kui vahvel.net ...

samahästi kirjutage sinna kohe " olen rs nohik "

 

Dafuq did i read again! Mina aja sellist lolli juttu kuskil mujal.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minuarust on chill särk selline, nagu mu tuttavale tehti. Ühel pool oli "Olen süütu" ja siis ees oli "See on vana särk" ja külgedel tema nimi vm. Igastahes, midagi tarka annab siit küll välja kokukida, et mingi hea idee käiku panna. Iseenesest ostaks ka.

Hea mõte selline särk teha, järgmiseks sünnipäevaks kellelegi :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
PM kui sul veel midagi kobiseda on, ma ei viitsi seda reostada siin ;)

 

Tore, et sul mõistus koju tuli.

 

Minuarust on chill särk selline, nagu mu tuttavale tehti. Ühel pool oli "Olen süütu" ja siis ees oli "See on vana särk" ja külgedel tema nimi vm. Igastahes, midagi tarka annab siit küll välja kokukida, et mingi hea idee käiku panna. Iseenesest ostaks ka.

 

Ees on kiri "Olen süütu" ja taga on "See on vana särk" - vastupidi on jama (H)

 

Aga selline t-särk? :)

scaled.php?server=580&filename=vahvelnet.png&res=landing

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimane on suht normaalne, aga kindlasti tuleb edasi veel arendada. Ja need, kes kobisevad, et ohh nad saaksid peksa selle kandmise eest - te olete järelikud suht pa*ad vennad. Ma 101% kindel, et enamus inimesi, kes sulle tänaval vastu tulevad ei teagi, mis see vahvel.net on.

Kui teil nii mark tunnistada on, et käite vahvlis, siis võite ju väga vabalt ära minna.

Mina ei söö sit*a sellepärast, et mulle see ei meeldi, mitte sellepärast, et teistele see ei meeldi. Teie, kellel on häbi tunnistada, et te vahvli liikmed olete, on olukord selline, et teistele räägite, et te sit*a ei söö, aga siis salaja sööte seda si*ta ikka endale sisse... Ei tea, kas ma väljendasin ennast piisavalt selgelt, aga kes saab aru see saab ja kes ei, see ei.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimane on suht normaalne, aga kindlasti tuleb edasi veel arendada. Ja need, kes kobisevad, et ohh nad saaksid peksa selle kandmise eest - te olete järelikud suht pa*ad vennad. Ma 101% kindel, et enamus inimesi, kes sulle tänaval vastu tulevad ei teagi, mis see vahvel.net on.

Kui teil nii mark tunnistada on, et käite vahvlis, siis võite ju väga vabalt ära minna.

Mina ei söö sit*a sellepärast, et mulle see ei meeldi, mitte sellepärast, et teistele see ei meeldi. Teie, kellel on häbi tunnistada, et te vahvli liikmed olete, on olukord selline, et teistele räägite, et te sit*a ei söö, aga siis salaja sööte seda si*ta ikka endale sisse... Ei tea, kas ma väljendasin ennast piisavalt selgelt, aga kes saab aru see saab ja kes ei, see ei.

 

+1000000000000

 

Mina isegi ostaks ühe särgi millel oleks ainult vahvel ja midagi ilusat, suvist ning külgedel ja ees ning taga oleks midagi tabavat ja naljakat :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ostaks Vahvel.net logoga ;)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Viimane on suht normaalne, aga kindlasti tuleb edasi veel arendada. Ja need, kes kobisevad, et ohh nad saaksid peksa selle kandmise eest - te olete järelikud suht pa*ad vennad. Ma 101% kindel, et enamus inimesi, kes sulle tänaval vastu tulevad ei teagi, mis see vahvel.net on.

Kui teil nii mark tunnistada on, et käite vahvlis, siis võite ju väga vabalt ära minna.

Mina ei söö sit*a sellepärast, et mulle see ei meeldi, mitte sellepärast, et teistele see ei meeldi. Teie, kellel on häbi tunnistada, et te vahvli liikmed olete, on olukord selline, et teistele räägite, et te sit*a ei söö, aga siis salaja sööte seda si*ta ikka endale sisse... Ei tea, kas ma väljendasin ennast piisavalt selgelt, aga kes saab aru see saab ja kes ei, see ei.

 

+1 Väga õige.

 

Lugemiseks nendele vingujatele.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
issand jumal mingi ise tehke endale neid.

 

Kuule tõmba oma tuure tagasi nüüd. Ei pea ennast välja elama kui keegi midagi küsib ja see küsimus ei olnud üldse sulle mõeldudki.

 

 

// Odvar: Me otsustasime, et jätame selle teema katki, aga kui sa tahad tellida vahvel.net logoga pusa siis pead endale sellise pluusi kujundaja firma ise leidma. Tegelikult on mul selle firma andmed olemas kus ma selle vahvel.net pusa disaini tegin ehk saad sealt midagi teada. Kui sul on neid andmeid vaja siis kontakteeru minuga postkasti teel või msnis: sillu@neti.ee

 

// EDIT: Kui teil on tõsine soov seda musta pusa tegelikult ka osta, siis ma võin ju seda asja uurida ja teada anda.

Päikest (H)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole teisi postitusi lugenud, ega hakkagi lugema, aga arvan, et see on halb mõte, sest nii paljud inimesed ei osta seda, et teeniksite nende tegemise raha tagasi ja ma arvan, et kvaliteet oleks ka halb ning näeksid koledad välja. ( Minu arvamus )


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.