Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul oli igav seega panin uue plugini peale, kellel igav siis võib vaadata :smile:

 

http://www.vahvel.net/vbsoccer.php


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kuskuskus? ma ei leia :/

Unustasin lingi, vabandust.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa hea mõte. (Y)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal võimalus vaid skoori peale pakkuda ? Tahaks võidu vaid


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No seal saab kuni 3 punkti.

1 punkt kui paned võitja õigest.

2 punkti kui väravte vahe õigesti.

3 punkti kui täpse skoori.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttes ainult tähtsamad mängud? Millised need vähem tähtsamad mängud seal on?

 

Cmon ma tõesti ei viitsi tervet tabelit ära fillida, mingid CL'i mängud võiks olla nt ainult, või Manchesteride duell or smth like that. Muidu see asi sureb lihtsalt pikapeale välja. Think with your head!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Cmon ma tõesti ei viitsi tervet tabelit ära fillida, mingid CL'i mängud võiks olla nt ainult, või Manchesteride duell or smth like that. Muidu see asi sureb lihtsalt pikapeale välja. Think with your head!

Sa ei pea ju igat asja ennustama.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Cmon ma tõesti ei viitsi tervet tabelit ära fillida, mingid CL'i mängud võiks olla nt ainult, või Manchesteride duell or smth like that. Muidu see asi sureb lihtsalt pikapeale välja. Think with your head!

Rohkem mänge, palju huvitavam vaadata, kes ennustamises käpp on ja kes mitte. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmon ma tõesti ei viitsi tervet tabelit ära fillida, mingid CL'i mängud võiks olla nt ainult, või Manchesteride duell or smth like that. Muidu see asi sureb lihtsalt pikapeale välja. Think with your head!

 

Sureb välja? See, et sina ainult Manchester derbyt või Cl'i jälgid ei tähenda, et teised premier league'i ei jälgi. Tõsiselt loll inimene ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmon ma tõesti ei viitsi tervet tabelit ära fillida, mingid CL'i mängud võiks olla nt ainult, või Manchesteride duell or smth like that. Muidu see asi sureb lihtsalt pikapeale välja. Think with your head!

 

Selline tunne nagu sa pole kunagi jalgpalli vaatanud, ainult kuulnud sellest natukene :D

 

E// v6iks lisada Seeria A, La Liga ja Bundesliga.

Muudetud liikme TYS0N'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida sa Bleeding ulud? See, et sina ei viitsi seda täita ei tähenda, et see välja sureb. Kõik ei jälgi ainult neid "mainstream" mänge, kus meediakajastus suurem on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sureb välja? See, et sina ainult Manchester derbyt või Cl'i jälgid ei tähenda, et teised premier league'i ei jälgi. Tõsiselt loll inimene ikka.

 

See, et ma need välja tõin ei tähenda, et ma ainult neid vaatan.

 

Kas Henry saaks nii fixida, et Vahvel neid unplaced bets ei spammiks sõnumites.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poe edasi..see meeldetuletus just hea, et saaks kohe uusi ennustusi panna. Keegi ei hoia sind siin kinni.

Muudetud liikme Taavi'i poolt

b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.