Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MMORPG mängu tasuta?

Soovitatud postitused

VIP
Varsti tuleb RaiderZ välja. Suht huvitav tundub :D Beta algab 8. augustil ja mul endal ja sõbral beta key juba redeemitud ning 1 key ikka alles.

Võiksid mulle anda:D?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurrja, nyyd ma ei taipa mis WOW mul on:D

 

Kas Molten-wow ja Cataclysm-wow on samad?

 

Ei ole samad, pane molten-wow realmlisti ja logi molten-wowi foorumi kasutajaga sisse. Kui ikka unable to connect tuleb, siis võib asi olla vales patchis, kuigi cataga minu meelest seda probleemi ei olnud. Kas sa tõmbasid kodulehelt cata või wotlk'i?

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis küll probeemi ei oska öelda, mis patch sul muidu peal on, kui sa tõmbasid wotlk'i ja patchisid cata'ks, siis võib mingi probleem olla. Kui kohe cata tõmbasid, siis küll ei tea. Kas siis kui sa olid torrentiga downloadimise lõpetanud, hakkasid veel midagi installima? Kui jah, siis peaksid reinstalli tegema vist. Kui torrentiga tõmmatud, siis pmts wow peal ja on vaja ainult realmlist ära muuta ja mingi cracki pidid ka vist panema(pole kindel).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Video järgi tundub super mäng olevat, graafika on ülim juba video järgi, veel parem võib olla mängus sees, suhteliselt kindel ei hakkan mängima, aga see tuleb raudselt ikkagi tasuline jah?

 

Kui kellegil on mõni Aktiveerimid kood, siis palun võte yhendust minuga PM-is. Tänud!

Muudetud liikme GoldenDog'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See pidi täiesti tasuta mäng tulema ehk siis mingit raha vms pole vaja kulutada ,et pelada. Ma betas mängin ja testin, päris normaalne on, ega jah, graafikas ja resolutsioonist puudu ei ole :D Lihtsalt tuleb pihta saada mida ja kuidas teha ja siis on päris lõbus isegi tegelikult. Seltskond on ka väga tore kellega kokku puutunud olen.

27-29 juuli, nüüd see sama nädalavahetus on 3's avalik test kus kõik saavad sisse logida.

 

Vahel mõned rikkurid jagavad closed-beta keyd ka, samas see counter pealehel valib iga ~5 min tagant kellegi ka välja kellel veel ei ole registreerinute seast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd nädalavahetusel peaks nagu kõigile link tulema saadavale stress testi ajaks või ma ei tea kuda on aga kuna mäng on hetkel CLOSED-BETA seisundis siis download link on saadaval neil kellel on beta-key olemas või on valitud saada. Ma saadan lingi postkasti, mul endal on sellele juurdepääs. Mäng ise on muidu üle 4GB :DDD

 

See nädal, öösel kell 3 meie aja järgi peaks algama open weeken #3, lugeda saab rohkem, seal ka lingid olemas:

 

http://www.pathofexile.com/publicweekend/

 

 

http://www.pathofexile.com/

Muudetud liikme iiban'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.