Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MMORPG mängu tasuta?

Soovitatud postitused

Oleks tänulik, kui keegi oskaks öelda mänge nagu Guild Wars 2, WoW jne aga oleks tasuta ja saaks sõpradega mängida... oleks väga tänulik ja kui keegi oskab mängida siis üks probla Fortress Mu-ga: panen käima natukene laeb ja viskab desktopile, viirusetõrje ja tulemüür on juba mängu luband.. ei tea milles probleem sõber küll saab tal ka windows 7

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lord Of The Rings Online.

Väga väga huvitav mäng, eriti siis kui LOTR filmid ja raamatud meeldivad, sest story on just raamatute järgi tehtud. Saad valida nelja rassi vahel - inimene (men), haldjas (elf), härjapõlvlane (dwarf) ja kääbik (hobbit). F2P questid on kahjuks ainult 1-40 levelitele, või oli 1-30 pole ammu mänginud, kuid Epic Story (e. siis Epic questid, mis on LOTR Storyl põhinevad) saavad F2P mängijad lõpuni ära teha, kuid asi on selles kuidas sa levelida saad, kuna mobe tappes on see veidi raske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
EVE Online on ka päris cool. Kosmoses toimub kõik tegevus. 14 või 7 päeva on trial, aga kui keegi, kel on subscribetud saadab mingi koodi sulle, saad 21 päeva triali.

 

See vajab suht suurt süvenemist ja pole eriti lihtne. Olen kaks korda üritanud mängima hakata aga paraku uuel inimesel on raske. Võib proovida muidugi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
molten-wow.com

 

That ^

Ise mängin Deathwingis ja seal saab arenadel võita raha ka. Suht esimene koht on 3000€ ja värki. Ise muidugi mängin lõbust ja runnin päevast päeva kas FoSis või PoSis ning vahel isegi raidin linnasi.

 

Olen Horde ja nimeks Attic. Mängisin varem Sargerases ja eile viisin oma guildi nime üle ka Deathwingi (Gravediggers).

Muudetud liikme OxidePC'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
molten-wow.com

 

Ise soovitan ka seda ,sest pelan seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise otsisin ka kunagi... Otsisin youtubest sealt MMOHUT'st. http://www.youtube.com/user/MMOHut/videos

Kuid midagi head ei leidnud. Ise mängisin kunagi sellist mängu nagu Call of Thrones, mis polnud kõige parem aga jh.

Ei soovita seda eriti. Allods Online't olen ka mänginud ja seda soovitan.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängisin sõprade Metin2 Uk,Mõnus mäng aga inimesed ei pela enam seda minu teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängisin sõprade Metin2 Uk,Mõnus mäng aga inimesed ei pela enam seda minu teada.

 

UK on jah välja suremas. Metin United on suht lahe hetkeL:)


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4S3 Mul on täpselt see sama jama. Fortress MU-ga. Kunagi sai seda nolatud päris julmalt, vaatasin kasutajat ja oli üle 30-ne reseti. Armour ja relvastus olid ka päris korralikud. Aga paluks ise ka abi, kuidas saada Fortress MU tööle ja ma tahtsin hakata mängima MoltenWow-i, aga võta näpust. Tegin kasutaja, downloadisin ja updatesin asjad ära, aga kui ma lähen mängu, tahab ta battle... mingit kasutajat. Tegin ka selle, lausa mitu, aga mängu ikka ei saa. Kas see pole ikkagi tasuline? Aitäh!

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei sa pead realmlisti ära vahetama, pane windowsi otsingusse realmlist, ava see notepadiga ja seal kus battle.net värk on, kirjuta molten-wow.com.

 

Mälu järgi kirjutasin, ise teises arvutis praegu nii et kindel ei ole, aga see peaks seal notepadis kirjas olema midagi sellist: set realmlist molten-wow.com.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.