Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Team Codeline otsib liikmeid

Soovitatud postitused

Team Codeline [ TCL ] otsib 3-5 liiget, kes mängivad Eu Nordicus vähemalt paar mängu päevas.

 

Ei räägi mingisugusest pro teamist kes läheks kohe kuhugi lanile. Alustaks normalitest ja kui tiimi liikmed korda saab siis liiguks rankedisse edasi ning äkki sealt ka go4loli proovima, et saaks harjutada.

Tahaks selliseid inimesi, kes oskaks piisavalt mängida igat lane, aga lõpuks valiks ikkagi igaleühele kindla lanele.

 

Praegune lineup

 

Kristjan1337 [ Parim roll - Jungle,Solotop]

sHx [ Parim roll - Jungle,mid]

 

 

Kuidas liituda ? Kirjuta teemasse järgmised andmed!

 

Summoner name:

Vanus:

Mängukogemus[normal wine, elo, mitu aastat mänginud]

Millises rollis kõige parem [ Support, Ad carry jne..]


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Summoner name: Colourized

Vanus: 19

Mängukogemus: Alustasin a/la pool aastat tagasi, olen pmst igapäev pelanud ja pelan siiani. Oskan kõiki lanesi pelada, eelistan mid fizz/katarina, Jungle shyvana/jax/ww/mundo/amumu/fiora , top fiora/mundo/nasus/sion/wukong/jax/pantheon/ või bot AD carry graves/cait/kog/ashe.

 

Endaarvates ja rank statsidest vaadates pelan kõige paremini mid katarina , 2-3x triple + 2-4x double per game on normaalne , carryn tavaliselt mängu ära ilusti , sama jax/mundo/shyvana jungle kohta.

 

Oman ka audiot , ehk siis ts3 , vent , skype kõike olemas. (mikker+ ofc)

 

Hetkel olen küll elohellis 1100 kandis kuid arvan et see ei oma nii suurt tähtsust , enamus kellega mänginud olen , on mind hinnanud kui 1600+ elo mängijana.(Tean , elohellis on enamus trollid , seega mina pole üks nendest ja olen tavaliselt see kes ära carryb mängu , tihti on nii troll tiim et anna endas kõik kuid ikka kaotad mängu , mis teha...:D usun et ütlete ´´seda räägivad kõik´´)

 

 

Kui te ei soovi mind siis pole midagi teha , proovida ju ikka võiks , usun et olen suuteline teid üllatama .

Muudetud liikme Colour'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Summoner name: Colourized

Vanus: 19

Mängukogemus: Alustasin a/la pool aastat tagasi, olen pmst igapäev pelanud ja pelan siiani. Oskan kõiki lanesi pelada, eelistan mid fizz/katarina, Jungle shyvana/jax/ww/mundo/amumu/fiora , top fiora/mundo/nasus/sion/wukong/jax/pantheon/ või bot AD carry graves/cait/kog/ashe.

 

Endaarvates ja rank statsidest vaadates pelan kõige paremini mid katarina , 2-3x triple + 2-4x double per game on normaalne , carryn tavaliselt mängu ära ilusti , sama jax/mundo/shyvana jungle kohta.

 

Oman ka audiot , ehk siis ts3 , vent , skype kõike olemas. (mikker+ ofc)

 

Hetkel olen küll elohellis 1100 kandis kuid arvan et see ei oma nii suurt tähtsust , enamus kellega mänginud olen , on mind hinnanud kui 1600+ elo mängijana.(Tean , elohellis on enamus trollid , seega mina pole üks nendest ja olen tavaliselt see kes ära carryb mängu , tihti on nii troll tiim et anna endas kõik kuid ikka kaotad mängu , mis teha...:D usun et ütlete ´´seda räägivad kõik´´)

 

 

Kui te ei soovi mind siis pole midagi teha , proovida ju ikka võiks , usun et olen suuteline teid üllatama .

 

 

Räägid et suudad iga mängu carrida ja ikka elo hellis.

 

Keep Going pro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ütleme kui sa näeksid mind mängimas sa ei vaidleks vastu, mis seal elohellis carryda on siis? Jah ei mõelnud otseselt igat mängu , aga enamus , 90% kindlasti. Oled ise seal tiimis ?

 

Ei kujuta ette, kuidas te seal 1100 elo peal suudate mänge kaotada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

K3nX good luck sulle :D:D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
K3nx ei saa ning colourized esimene pela ei tundunud kõige parem, aga noh oli topis 1v2.

 

täpselt kuna te mu häält ei kuulnud (ei tajunud ära et mikker ei tööta korralikult), ei saanud ganki ka küsida. Pealegi küsisid mis lane kõigerohkem mängin siis pigem mid/jungle/adcarry

 

 

las ma ostan uue mikri ja teeme uue katse , las mängin siis mid või carry äkki :P

Muudetud liikme Colour'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lakerz 14, me anname talle tema egoismi andeks. martini käitumine on andestamatu!!

 

Mis siin andestamatut on?

Ma mõtlesin, et seletad ikka enda sõnadega ära, aga noh tänapäeval on http://www.neti.ee > http://www.google.ee

 

---

Edu võitmistega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan.

Paar tahtjat on juba. hetkel on siis juba solo top,jungle ja mid olemas. tahtjaid on veel ning varsti on lineup olemas.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kristjan.. Kristjan... Sa ei tohi enam blitzi mängida:/

 

blitz carry :D:D:D

 

Shurix, i will be back :D

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas läheb siis?

Postitage pilte mängust / tehke video.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.