Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Valter, nüüd tuntud kui ALMIGHTY JESUS

Soovitatud postitused

Proovin ka midagi tegema hakata.

 

Eelnevad tulemused:

Eurocup 4. (400$+ 5x Roccat Kulo+) frogurt jungeldas

TTÜ eSport 2012 1. (5x Roccat Kova 5x Roccat Taito mini)

HKHK Lanparty 1. (5x Steelseries Kana 5x Steelseries QcK+ ning RP auhinnad(15€ Triymphant Ryze, Lulu champion Bundle) PinkPirati asemel mängis frogurt

4pl.de Play4Fame Aprilli Qual #1 4. (15€ worth of RP)

Juhtisin Eesti tiimi Clanbase Nation Cupil teisele kohale Itaalia järgi.

 

 

Mängin tiimi Embrace the End eest, olen seal support player, oleme mänginud väga kaua koos. Oleme üks Eesti edukamatest LoL tiimidest, kui just mitte kõige edukaim.

 

 

Embrace the End:

Kringel

PinkPirat

FixAlot

Samakas

ALMIGHTY JESUS

 

 

Samuti tegelen league.planet.ee arendamise ja juhtimisega. Ning streamime PinkPiratiga erinevaid LoLi mänge/Eesti turniire/scrimme jne. Samuti pakun minult RP ostmise teenust.

 

Mängin West serveri ning pesitsen alati kui sees olen "league.planet.ee" chatis.

 

Täna 4/28/2012 hakkame 17.00 mängima Aprilli neljandat quali 4pl.de lehel. Ehk saame ka main streami nagu on eelnevalt juhtunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tippmängijaid kindlasti mitte, minust on palju paremaid, lihtsalt oskan supportida.

Unustasin veel öelda, et EE võib suvel veidikene lahku minna, kuna mina ja AP mängija läheme sõjaväkke ning sügisel tuleb ka Top player. Hakkame vaikselt uusi inimesi otsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha :D Lisasin sind: Trololo owns lol ja miks kohe ära blokkisid? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma pole kedagi ära blokkinud, ma ei ole lihtsalt vastu võtnud, kuna mul on väga palju inimesi, kes lihtsalt istuvad mul listis, kellega ma väga ei räägi.

 

Ma pole kedagi ära blokkinud, ma ei ole lihtsalt vastu võtnud, kuna mul on väga palju inimesi, kes lihtsalt istuvad mul listis, kellega ma väga ei räägi.

 

Laupäeval sai mängitud p4f #4 qual, kus me lihtsalt sittusime enda mängu ise ära, aga sellest pole hullu. Esmaspäeval on võimalik näha meid "suurelt ekraanilt" kuna saime 16 parema sekka terve Aprilli jooksul ning oleme koos selliste suurte nimedega nagu:

p4f.png

Muudetud liikme Valter'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teletupsu logo on tase.. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega me oleksime ehk saanud edasi, aga ise kahjuks mängida ka ei saanud. Minu eest mängis üks teine ning minu acciga mängi mid. Me oleme juba tõestanud, et suudame suhteliselt tugevatele tiimidele ära taha, võib-olla mitte kohe maailma klassile, aga saime vapralt vastu, ilma minuta ning tegime peculiar gamingule ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No teil tiimil võiks ikka hästi minna, siis paneks Eesti paar välismaa lani ka äkki kinni ning näitaks, et Eestis ei ole gamingu tase väga madal.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

godlaik tule carryma mind


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahjuks jah lähme sõjaväkke, minu (lowelo) arvamus on see, et elo ei anna midagi. Kuna mina suudan oma lane partneriga bot lanes võita 2.3k premade duosid, mis mängivad väga tugevate tiimide eest.

 

Ei tea, mis suvel edasi saab. AP carry peab vahetuma, Support peab vahetuma ning Top ka sügisel. Kahele neist olen enamvähem lahendus leidnud, supportti koha peal ei ole asi veel selge kuna mina olen Kringliga vägagi kaua koos mängnud ning oleme suht tugev bot lane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.