Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Huvitavad seriaalid, mida tasuks kindlasti vaadata

Soovitatud postitused

VIP
Merlin - Väga huvitav seriaal, räägib siis Merlinist ja Arthurist. Praegu kokku tehtud 5 seasonit.

 

Kas see on see, kus Merlin ja Arthur noored on ? Ma nägin kunagi telekast paar osa, täitsa meeldis aga ei olnud aega vaadata. Merlin vist alles treenis seal oma mage levelit ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eastenders. Endale väga meeldib :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Everybody hates Chris

 

Seriaal ise räägib siis Chrisi ja tema pere elust. See on Chris Rocki ilmselt mitte väga tõene elulugu nooruspõlvest. Chrisi peres on kõigil mingi oma "kiiks" ja sellepärast on seda äge jälgida. Näiteks, Chrisi isa teab iga asja hinda täpselt sendi pealt ja on üleüldse suur kooner. Chrisi emal on 1000 ja üks viisi kuidas oma lastele kerepeale anda. Drew, Chrisi väikevend kes on füüsiliselt temast suurem, on kõikide naiste lemmik ja tal tuleb kõik vastupidiselt Chrisile hästi välja. Ja Tanya, chrisi õde, on lihtsalt ema moodi väike tüdruk kes teeb kõik, et oma tahtmist saada. Ma spoilisin suht palju aga ma olen kindel, et kõik kes sellele sarjale võimaluse annavad võivad kindlad olla, et nad ei pettu. :)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

The Mentalist, Castle, Burn Notice, Person of Interest, Breaking Bad, Leverage, White Collar, Suits


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

How I Met Your Mother


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

The Walking Dead, Continuum, Falling Skies, Flash Forward, Terra Nova - need enamus sellised Sci-Fi seriaalid, kus maailmalõpu taoline olukord jms. Aga igas seriaalis erinev olukord, ühes zombied, teises tulnukad, kolmandas ajasrändamine jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
How I Met Your Mother

 

Sama, üldiselt muud ei vaata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rosamunde Pilcheri lood:D

aga tglt Cobra 11 :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas see on see, kus Merlin ja Arthur noored on ? Ma nägin kunagi telekast paar osa, täitsa meeldis aga ei olnud aega vaadata. Merlin vist alles treenis seal oma mage levelit ? :D

 

Just. Kokku filmil 5 seasonit, ise olen kõik otsast lõpuni läbi vaadanud. Keda huvitab võlukunst jms, tasub vaadata!

 

Hiljuti avastasin veel ühe seriaali, nimega Arrow (eestikeeles Vibukütt). Praegu jookseb FOX kanali pealt samuti eesti keelsete sutiitritega. Mingi tüüp siis on 5 aastat asustamatta saarel ja naaseb sealt koju. Eks ta hakkab siis tema isa antud listi järgi mingeid pahasid kutte karistama, kes midagi halba teinud. Lähemalt vaadake ise..


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.