Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nali Naljaks, kohe warne loopima??

Soovitatud postitused

Kus on vana vahvel.net?

 

Miks on nii et, niikui veidi kildu viskad, saad warni mingi tühise asja pärast?

 

Ma olen seda foorumit jälginud üle 1,5aasta, aktiivselt igapäev käinud.

 

 

Aga põhiküsimus ongi see, et miks nüüd siis iga väikse asja eest peab warne saama?

 

Tõesti on siis niiraske aru saada huumorist? Või huumorisoon puudub?

 

 

Järgmine kord peab siis tegema meelelahutus alafoorumi uue postituse nimega "RE: Müün kella, tahtsin nalja teha, postitasin siia, lugege"

 

Või kuidas?

 

Nali = Spämm? siin foorumis igastahes küll.. ajuvaba tõesti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust sa tead milline oli vana vahvel? Ise oled alles selles kuus liitunud.

 

Ta vana kasutaja oli Markss vms.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabateema on olemas, tee seal mis tahad.

 

Teiste müügi teemas ei ole ilus nalja tegema.

 

Üldiselt pole ilus võtta skämmereid uuesti moderaatoriteks, et nad jälle usaldust teeniks mõni aeg ja siis jälle tõmbas rahaga nahhui. Vahvel aka vana rune24eesti vms on langenud. Kõiksugused linna matsid on kuningateks end trooninud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üldiselt pole ilus võtta skämmereid uuesti moderaatoriteks, et nad jälle usaldust teeniks mõni aeg ja siis jälle tõmbas rahaga nahhui. Vahvel aka vana rune24eesti vms on langenud. Kõiksugused linna matsid on kuningateks end trooninud.

 

Mis kuradi moderaatoriks võtta, ma ei kandideeri kuhugi ...

 

Paneks talle warni eks? ta tegi vist veits kildu.

 

See "Markss" keeras mingit sitta kokku siin minuarust.

 

NB! Ma pole mingit sitta kokku keeranud ;) Kõik mis minule tehtud, on tagasi tehtud :)

 

Arusaadav ju, kui mingi h*mo tuleb minu asju nussima, siis teen tagasi talle ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
jaja on ja krdi ma sain lambist nalja eest troll ja postitamis keeld 3 kuud ? ja foorumist ban 1kuu wtf????? selline tunne et adminid on lambist mental

 

Sama siin... Miks mul Esimene kasutaja banned sai? asi oligi selles et lihtsalt lambist sain ban.. Permanent ban.. Sooviks sellest lahti saada..

 

Ma siin vanem liige kui mõni teine admin...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jaja on ja krdi ma sain lambist nalja eest troll ja postitamis keeld 3 kuud ? ja foorumist ban 1kuu wtf????? selline tunne et adminid on lambist mental

 

Sinu postitus:

Teema: Kuidas lööte tüdrukutele külge

Sina vastasid:

Tõmbad 1 zippi zammy brewi alla ja siis hakkab jutt jooksma

 

Ma ei näe tõesti muud varjanti kui warnida, see pole isegi naljakas.

 

Üldiselt pole ilus võtta skämmereid uuesti moderaatoriteks, et nad jälle usaldust teeniks mõni aeg ja siis jälle tõmbas rahaga nahhui. Vahvel aka vana rune24eesti vms on langenud. Kõiksugused linna matsid on kuningateks end trooninud.

 

Mina ei vali moderaatoreid, kontakteeru teistega.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Vahvis pole naljamehi.

 

Aga need teised kes on? Need kes pole warne ega midagi saanud? need ka ju naljamehed ikkagi:S

 

Sinu postitus:

Teema: Kuidas lööte tüdrukutele külge

Sina vastasid:

Tõmbad 1 zippi zammy brewi alla ja siis hakkab jutt jooksma

 

Ma ei näe tõesti muud varjanti kui warnida, see pole isegi naljakas.

 

Seal oli 100 teist sellist meest, nemad ei saanud ju banni/warni :( ...

Muudetud liikme Malossi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja millest sa seda järeldad, et nemad hoiatust ei saanud?

Nii palju, kui sa mulle silma oled jäänud, siis sa kommenteerid ikka igat asja. Hetkel lased samamoodi edasi, peaksid ju suhteliselt madalat profiili hoidma, mitte kuulutama, et sul on vähemalt 2 kasutajat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja millest sa seda järeldad, et nemad hoiatust ei saanud?

Nii palju, kui sa mulle silma oled jäänud, siis sa kommenteerid ikka igat asja. Hetkel lased samamoodi edasi, peaksid ju suhteliselt madalat profiili hoidma, mitte kuulutama, et sul on vähemalt 2 kasutajat.

 

On selles midagi halba? Miks ma ei tohi teha teise kasutaja kui ma sain niisama banni ja midagi ette ei võteta selsuhtes? ...

Siin vägapaljudel vanadel tegijatel mitu kasutajat... HeiTch, temal mitu kasutajat siin, niikui enda parooli tagasi sai siis teine kasutaja ehk mingi Luigi vms, lõpetas tegevuse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga need teised kes on? Need kes pole warne ega midagi saanud? need ka ju naljamehed ikkagi:S

 

 

 

Seal oli 100 teist sellist meest, nemad ei saanud ju banni/warni :( ...

 

See oleneb sellest kuidas kellegil tuju on, kas kustutatakse post ära või pannakse warn kohe.

 

 

Ja keda sina nende 100 teise mehe all mõtled? Seal on rohkem warne saadud kui kuskil mujal teemas.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja millest sa seda järeldad, et nemad hoiatust ei saanud?

Nii palju, kui sa mulle silma oled jäänud, siis sa kommenteerid ikka igat asja. Hetkel lased samamoodi edasi, peaksid ju suhteliselt madalat profiili hoidma, mitte kuulutama, et sul on vähemalt 2 kasutajat.

x2

 

Minu arust võiks olla topeltkasutajate kohta nulltolerants.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On selles midagi halba? Miks ma ei tohi teha teise kasutaja kui ma sain niisama banni ja midagi ette ei võteta selsuhtes? ...

Siin vägapaljudel vanadel tegijatel mitu kasutajat... HeiTch, temal mitu kasutajat siin, niikui enda parooli tagasi sai siis teine kasutaja ehk mingi Luigi vms, lõpetas tegevuse..

Sa ei tohi teha teist kasutajat, kuna see on reeglite vastu, väga lihtne :)

Vaevalt, et sa nüüd põhjuseta banni said, sa lihtsalt ei vaevu tagamaid uurima. Selle asemel, et siin lärmata, oleksid võinud mõne admini msn-i küsida ning seal viisakalt asja ära lahendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On selles midagi halba? Miks ma ei tohi teha teise kasutaja kui ma sain niisama banni ja midagi ette ei võteta selsuhtes? ...

Siin vägapaljudel vanadel tegijatel mitu kasutajat... HeiTch, temal mitu kasutajat siin, niikui enda parooli tagasi sai siis teine kasutaja ehk mingi Luigi vms, lõpetas tegevuse..

 

Kui midagi ette ei võeta siis järelikult ei saanud niisama banni.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama siin... Miks mul Esimene kasutaja banned sai? asi oligi selles et lihtsalt lambist sain ban.. Permanent ban.. Sooviks sellest lahti saada..

 

Ma siin vanem liige kui mõni teine admin...

 

 

Topeltkasutajad keelatud. Sa peaks selle kasutajaga ka banned olema.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.