Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline misterx

Õigekiri Vahvlis

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vaesed düsgraafid, kui nii oleks, siis hävitataks nad verbaalselt täiesti ära :(


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sa arvad, et moderaatorid peavad hakkama foorumi emakeele õpetajaks? See on ikka igaühe oma teha kui loll ta on.

Kui ei saa aru, siis pole vaja ka edasi lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idiootsus..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õigekiri tuleks kõigile kasuks, olen juba mitu korda kohanud inimesi, kes kirjutavad sedasi et ise ka aru ei saa mis nad sinna kirjutasid.

Mul on nii, et kui keegi MSNis õigekirja ei oska, siis kustutan ta kohe ära, kuna ma ei saa niikuinii nende jutust aru midagi.

 

Eriti on tüdrukutel selline asi, nad nii egotsevad, et kui ütled et peaksid rohkem koolis õppima kirjutamist, siis hakkavad kohe ülbama ja nii edasi.

Tänapäeva noorus on ära rikutud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigekiri tuleks kõigile kasuks, olen juba mitu korda kohanud inimesi, kes kirjutavad sedasi et ise ka aru ei saa mis nad sinna kirjutasid.

Mul on nii, et kui keegi MSNis õigekirja ei oska, siis kustutan ta kohe ära, kuna ma ei saa niikuinii nende jutust aru midagi.

 

Eriti on tüdrukutel selline asi, nad nii egotsevad, et kui ütled et peaksid rohkem koolis õppima kirjutamist, siis hakkavad kohe ülbama ja nii edasi.

Tänapäeva noorus on ära rikutud.

 

 

Uskumatu, kustutad inimesi kes ei räägi vastavalt sinu tahtmisele =D Muidu oled 72 aastane, et väidad noorus hukas? Kindlasti mitte ei ole hukas, sest kus kohas sa saad veel vabalt kirjutada kui mitte msn või mõnes foorumis :)

 

 

Anyway, pole eriline kirjatehnika asutaja, sest elame muutuvas maailmas.

Muudetud liikme Inova'i poolt

2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu kohta ütleksin idiootsus, kes elab tühjas viinapudelis, ja joob õlut kus konid sees.

 

 

Räige kriitik oled siin oma õigekirjaga, ise ei tea kuhu komadki käivad. Suht lame hakkab sind vaadates, no offence, aga näed välja nagu täielik isehakanud moderaator.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa ei saa kõigilt nõuda, et nende õigekiri korras oleks...ma tean ülikoolis kahte õppejõudud kes on küll väga targad aga kirjutavad ikka väga kergeid sõnu valesti...kuna nad lihtsalt ei saa aru...debiilne teema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.