Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hacking.rs uuesti avatud!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
ma ei soovita üldse regada, nägite mis eelmine kord juhtus, kõigi paroolid ja emailid jagati laiali.

+1..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma ei soovita üldse regada, nägite mis eelmine kord juhtus, kõigi paroolid ja emailid jagati laiali.

 

Need e-mailid ja paroolid jne mis siin foorumis ka leakiti? Esiteks olid need aastast mine munni (: Ja selle ajaga millal need ükskord leaked said, olid 90% kasutajatest juba 10 korda oma paroole vahetanud. Ja selleks tehtigi vahetus turvalisema serveri vastu. Pealegi on kõigil paroolid resetitud ja saadetud e-mailidele.


sighv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need e-mailid ja paroolid jne mis siin foorumis ka leakiti? Esiteks olid need aastast mine munni (: Ja selle ajaga millal need ükskord leaked said, olid 90% kasutajatest juba 10 korda oma paroole vahetanud. Ja selleks tehtigi vahetus turvalisema serveri vastu. Pealegi on kõigil paroolid resetitud ja saadetud e-mailidele.

 

hacking.rs on ise aasta vana ja need andmed mis said leaked olid 2-3 kuud vanad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need e-mailid ja paroolid jne mis siin foorumis ka leakiti? Esiteks olid need aastast mine munni (: Ja selle ajaga millal need ükskord leaked said, olid 90% kasutajatest juba 10 korda oma paroole vahetanud. Ja selleks tehtigi vahetus turvalisema serveri vastu. Pealegi on kõigil paroolid resetitud ja saadetud e-mailidele.

 

Siia postitati jah need vast aasta hiljem aga kes oskas otsida siis see leidis need palju palju varem.

 

Ja ma kahtlen, et keegi tahab hacking.rs kasutajaid sellega saada.

Pigem on asi selles, et paljud kasutavad universaalet kasutajanime ja parooli.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siia postitati jah need vast aasta hiljem aga kes oskas otsida siis see leidis need palju palju varem.

 

Ja ma kahtlen, et keegi tahab hacking.rs kasutajaid sellega saada.

Pigem on asi selles, et paljud kasutavad universaalet kasutajanime ja parooli.

 

täpselt nii see ongi, nii mõnigi minu tuttava msn läks, sellega kaasnevalt ka email

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.