Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Olen teie ori [Questid]

Soovitatud postitused

Tervitust neile, kes on siia teemasse eksinud.

 

Nagu ka pealkiri viitab, teen hea meelega teiste heaks queste. Miks? Mulle meeldivad questid ning enda kasutajaga on quest cape juba väääga pikalt käes. Nimelt sain ma esmaselt Quest Cape combat 85'na (kunagi oli see veel võimalik, Dream Mentor oli kõige raskem quest ning selle requirement oli combat 85). Kunagi varem osutasin samasugust teenust, kuid enda aja puudumise tõttu jäi see katki ning nüüd oleksin valmis uuesti asjaga tegelema.

 

Loomulikult ei osuta ma teenust päris tasuta. Siiski pole summad kuigi suured ning tasu, mida võtaksin, on vaid sümboolne. Ühtlasi olen nõus queste ette tegema paljude tehingutega isikutele, kuid parema meelega võtaksin rahast pool-enne-pool-pärast.

 

Mingit hinnakirja ma ei oska täpselt üles panna, kuna questid on väga erinevad ka samal raskus- ja pikkusastmel. Siiski mõned näited hindadest.

 

Algsed hinnad olid suhteliselt odavad, kuid olen sunnitud neid hindasid oluliselt tõstma, sest nõudlus on üsna suur ja väikse klotsi eest ei tasu mul enam see ajakulu ära (oma kasutaja jääb tähelepanuta.)

 

Ühesõnaga mul pole mingit kindlat hinnakirja ning ma ei saa ka öelda, et pakutud hind ei sõltu hetkeemotsioonist, kuid küsige pakkumist ning ma julgen väita, et mu hinnad on odavamad, kui teistel.

 

Nagu öeldud sai, siis queste teen teie heaks ja oma rõõmuks, et tuletada meelde vanu aegu. Summa, mida küsin on sümboolne, et ma päris ilma oma aega teie kasutajasse ei paneks.

 

 

Kui soovite kinnitust minu kasutaja kohta, siis vaadake kasutajat Dead Glories - täiesti minu oma ning olen valmis seda tõestama.

 

Ma EI TEE teie kasutajate jaoks puudu jäänud statse.

 

Kui tahate, et teeksin mitu questi, näiteks annate mulle ette Desert Treasure + subquestid, siis saate helde pakkumise, umbes võib arvestada igast questihinnast kolmandik kuni pool maha.

 

Võib küll tunduda, et mu pakutud teenus on kahtlane seetõttu, et mul pole väga fikseeritud nõudmisi jne, kuid ma lihtsalt olen liiga laisk, et nii palju reegleid ja värki välja mõelda. Scammi pole vaja karta, uskuge mind, mul on oma kasutaja ning ma ei tunneks rõõmu teiste vilja noppimisest.

 

 

Tagasisidepagas

 

Kasutajalt Jipp - 28th July 2011 - Tegi mul DT+ subquestid, kiire, odav, usaldusväärne [minupoolne note (jah, see oli suvel,siis kui ma varem taolise asjaga tegelesin)].

Kasutajalt reino665 - 9th april 2012 - tegi questi! 5+

 

 

Küsimusi? Võid julgelt postitada/kirjutada sõnumi, ega ma hammusta.

 

Unustasin veel mainida, et kui kellegi jaoks on questide tehtuks saamine niivõrd väärtuslik, et on valmis tasuma eurodes, siis on see vägagi teretulnud.

Muudetud liikme chpp'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paljuga teed neid queste:

Ratcatchers

The tourist Trap

Horror from the Deep

Waterfall

The temple of ikov

Desert Treasure


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõik esitatud hinnad on enam-vähem poole võrra alandatud, sest sa oled esimene julge.

 

Ratcatchers - minu mälus kui ilgelt tülikas quest, seega võtaks 200k.

Tourist trap - 100k

Horror from the deep - 100k, võib varieeruda olenevalt su statsidest

Waterfall - üsna pikk aga 150k

Temple of ikov - 100k

Desert treasure - 300k - hind sõltub kasutaja statsidest

 

Komplektis teen ära esimese korra hinnaga ca 750k.

 

Kui sul peaksid olema madalad statsid, siis questi ajal surma tõttu kadunud asju ma kinni ei maksa, kuid antud questi eest tasu ei küsi.

 

Kui on huvi, siis käheb mul vaja su msni, seega tulista PMis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

saatsin pm oma msn!!!:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

The Grand Tree

Monkey Madness

Desert treasure

Fremennik Isles

Fremennik Trials

Icthlarin's Little Helper

Digsite Quest

Tourist Trap

Temple of Ikov

Troll Stronghold

 

Att,str,def kõik 60

Magic:54

Range:53

Prayer:48

Kui palju läheks :D?

 

Lisa msni :kaitkikas@gmail.com

Muudetud liikme Notsu56'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuna nõudlus on pisut suurem, kui ma oleks oodanud, siis võivad mõned hinnad olla pisut kõrgemad.

 

@derpy

Death plateu - 150k

Tree gnome village - 200k

The grand tree - 250k

Waterfall - 300k

Fight arena - 50k

Fairytale pt 1 - 250k

Heroe's quest - 400k

Underground pass - 500k

Mountain daughter - 150k

 

Tavahind kokku - 2.25m

Kogu kupatuse teen ära soodushinnaga 2m

 

 

@notsu56

The grand tree - 250k

Monkey madness - 600k

Desert treasure - 750k

Fremennik isles - 500k

Fremennik trials - 500k

Little helper - 250k

Digsite - 400k (jõle tüütu imo)

Tourist trap - 250k

Ikov - 250k

Troll stronghold - 300k

 

Tavahind kokku - 4.15m

Minu pakkumine kõige eest - 3.75m

 

 

Need on minu pakkumised, esimese variandi juures voib olenevalt statsidest muutuda

Muudetud liikme chpp'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.