Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pure, CB 68, Magic 99, Wc 99, Def 1, Pray 13. Total 1414. DT Jne done !

Soovitatud postitused

Anyways, tulin tagasi, et müüa oma account. Last log in oli ~170 Days ago.

 

Alghind: 9€

Autowin: 25€

 

Miks müün? Rs absoluutselt ei huvita enam, üldse vale tegu oli uuesti alustada, kuna.. mängisin rohkem.. tuttavate, mitte enda lõbu pärast, polnud pea üldse meeleski, et mul kasutaja seisab.

Mõtlesin äkki saab kellegile maha müüdud.

 

Kuidas tehingu teeme? Kasutame selle foorumi Trusted MMe, fakeritel pole mõttet peale käia :P.

(Yah, im old enough to read..)

 

Msn: marko_kalaus@hotmail.com (vajadusel jagan muud infot ka, kuigi msn real name).

Elukoht: Viljandi

Maksevõimalus? Swedbank või Hand2hand.

Vajadusel võin ka mobiili nr. anda, kuid seda msnis.

 

Hind? Hmm, ei teagi, offer (Pole väga kursiski hindadega).

Ei soovi RsGP ega muid kasutajaid.. pole nendega midagi teha.. Samas RsGP saan müüa ka kui aega on.

 

Olen 1. omanik, saab ka kõik andmed.

 

Msnis saan ka anda Päeviku kasutaja kohta (Miks msnis, kuna päevik ei pesitse siin foorumis:P)

 

Pildid siis:

f1e5nt.jpg

 

34iidc3.png

 

wklsah.png

 

Black marke ega midagi pole. Kõik on safe, kui väga vaja siis postitan/või saadan msnis.

 

Pangas pmst midagi pole, Quest itemid ja mõned millionid.

 

Rutemini saab mind kätte msnis, mine tea tihti siia satun.

..ja veel, pole mõttet lisada mind MSNi ja öelda: ''jõu mul 80 tehingut anna user vaatan üle ja siis ütlen kas sobib''.

Absoluutselt ei koti kui räige tegija sa internetis oled, kasutame MM & the end.

Jah, mul pole endal tehinguid ega midagi. Pole selle foorumi inimene. Ja väga ei hooli nendest tehingutest.

 

Kasutajast oli plaan vormida Staker kui ka PKer. (Sellep ka 13 pray). Pole ever bottinud ega midagi muud sarnast, isegi autotalkereid pole fännanud. Olen päris palju vaeva näinud tolle chari kallal.

 

Kui kellegil 100% soov osta, siis vajadusel lasen Accoundi üle vaadata mõnel Model vms

Kaasa saab absoluutselt Kõik andmed (Tegemis kuupäev, 1-3 parool jne..)

Olen 1. Omanik

 

Alghind: 9€

Autowin: 25€

 

Hind vast ei ole kirves, väga ei teagi..

 

Jään ootama

Muudetud liikme KMarko'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.