Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sooviks enda portfoliot suurendada ja tahaks teha vahvel.net kasutajatele, kes huvitatud vähemalt, 10 tasuta tööd.

Üks inimene - Üks töö, pole mõttet küsida 10 tööd. Töid teen kasutajatele kellel VÄHEMALT 100 postitust täis.

 

Töid mida ma olen nõus tasuta tegema on

 

  • Pildi töötlemine
  • Video töötlemine (FX, EDIT, QUALITY)
  • Intro loomine video jaoks
  • Postrite, Albumi kaante, Logode loomine
  • Veebidisain (CSS3, HTML5)
  • Programmeerimine (PHP, jQuery, AJAX, MySQL)

 

Kui on tasuta programmeerimise soov, siis nõudmised ei tohi olla väga suured, töö teen ära aga töö mahukus ei tohiks

liiale minna.

Veebidisaini teen ainult CSS3 ja HTML5, ehk siis ei kasuta üldse pilte v.a. juhul kui teil on anda pilt ette mille järgi teha, mida kasutada.

 

Kui on näiteks soovi veebidisaini vastu, siis pea meeles et mina seda CMS'ga ühendama ei hakka, kuna see kuulub programmeerimise alla. Alati on ka võimalus mulle maksta selle eest.

 

Tasuta töid alles 7:10

 

--- Kui on teil alla 100 postituse, võin teha teile 25% soodustuse kogu summast.

--- Tasuta töid teen nüüd vaid ühel tingimusel, kui liitute http://bit.ly/HOy4pI giveaway'ga :)

Muudetud liikme saiake'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sul bandi logo poleks raske teha ors?

 

Üritada võib ikka.

 

-teistele: Kui te soovite midagi kindlat, siis kiri PM'i. Kirjuta korralikult mida soovid, mis mõõtmed, mis värvid jne..

Kui leian et infot pole piisavalt saadan kirja, kui aga infot pole üldse korralikult siis ignoreerin.

 

9 tasuta tööd alles

 

Töö Big Joint'le!

 

shotgun_____big_joint_____by_pepzwee-d4uyxd8.png

Muudetud liikme saiake'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sooviksin Veebidisaini (CSS3, HTML5) ise vali kumb

 

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liitusin selle värgiga mis oli facebookis.

 

Aga tahaks,et teeksid intro minecrafti server jaoks. Peaks olema mingi selline mille panen iga video ette.

 

Muidu mu channel: http://www.youtube.com/blazecraftest

 

"-teistele: Kui te soovite midagi kindlat, siis kiri PM'i. Kirjuta korralikult mida soovid, mis mõõtmed, mis värvid jne..

Kui leian et infot pole piisavalt saadan kirja, kui aga infot pole üldse korralikult siis ignoreerin."

 

Appi -.-

 

Mhiku vist tahtis midagi...

 

Jep, jep. Võttis vist asja kätte aga tal tihe graafik ja võib natuke aega minna, pole midagi teha :D Annan teada kui valmis.

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks tore kui keegi teeks mulle mingi roboti, 49x75 suuruses, ja täiesti vabalt ise võite teha ! : ) See läheks mängu koletiseks ! : ) Neid koletisi ilmub hiljem raudselt juurde.

 

Btw, panin meeldib sellele asjandusele facebookis ! : )

 

Mdu inimese pilt et saaksite umbes sellega midagi sarnast teha,

http://i.imgur.com/MwkWC.png

 

Ettetänades,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks soovi saada tiba PHP & MySql abi.. ( Kardan, et natukene ka HTML )

Nimelt soov teha n.ö kalkulaator. Andmebaasis on kirjas levelite hinnad 1 - 125.

Nüüd kui inimene sisestab kodulehel lahtritesse praeguse leveli ning leveli mida sa soovib, nt: 10 ja 15. Siis peaks php aru saama, et mängijal ON JUBA level 10 ning võtab siis MySql'ist levelite 11-15 hinnad, liidab need kokku ning väljastab need kodulehele..

Saan aru, et terve script oleks liiast aga kui kasvõi mingi osa saaks, oleks väga kena. Praegu ei suuda seda välja mõelda, et ta hakkaks mängija sisestatud arvule järgnevast arvust võtma MySql infot. Samuti- kuidas ta võtab õige asja MySql'ist.

 

Kui mu tekst liiga pikk ja keeruline oli, siis väike näide:

Mati sisestab, et ta level on 25, Mati soovib saada level 50't ning paneb teise lahtrisse 50. Mati vajutab nuppu " Arvuta " ning talle väljastatakse läbi andmebaasi, kui palju tal on vaja raha, et saada enda level 25 pealt 50'le. Kuna ta level on 25, siis php peaks välja arvutama 26-50 summad.

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui teen PSis kujunduse, ainult kujunduse, kas sa siis lõikad ja teed põhikoodi?

 

Kui on soov et ma teeksin Photoshopis kujunduse, ning pärast veel lõigata ja teha HTML'ks.. siis on vaja maksta peale natuke.

 

sooviksin siis introt mis sisaldaks byInspiron ning liitusin!

 

Idioot.

 

Oleks soovi saada tiba PHP & MySql abi.. ( Kardan, et natukene ka HTML )

Nimelt soov teha n.ö kalkulaator. Andmebaasis on kirjas levelite hinnad 1 - 125.

Nüüd kui inimene sisestab kodulehel lahtritesse praeguse leveli ning leveli mida sa soovib, nt: 10 ja 15. Siis peaks php aru saama, et mängijal ON JUBA level 10 ning võtab siis MySql'ist levelite 11-15 hinnad, liidab need kokku ning väljastab need kodulehele..

Saan aru, et terve script oleks liiast aga kui kasvõi mingi osa saaks, oleks väga kena. Praegu ei suuda seda välja mõelda, et ta hakkaks mängija sisestatud arvule järgnevast arvust võtma MySql infot. Samuti- kuidas ta võtab õige asja MySql'ist.

 

Kui mu tekst liiga pikk ja keeruline oli, siis väike näide:

Mati sisestab, et ta level on 25, Mati soovib saada level 50't ning paneb teise lahtrisse 50. Mati vajutab nuppu " Arvuta " ning talle väljastatakse läbi andmebaasi, kui palju tal on vaja raha, et saada enda level 25 pealt 50'le. Kuna ta level on 25, siis php peaks välja arvutama 26-50 summad.

 

See on tehtav, aga väikese tasu eest, kuna see võib veidi aega võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskad aidata ehk?

 

mysql_query("SELECT sum(vaartus) FROM hinnad WHERE level > $maffiaalg AND level 

 

Ehk on aimu, miks see ei tööta?

$maffiaalg & $maffiapar on input'idesse sisestatud väärtused..[/i]

 

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND level


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.