Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiida / laida juhtkonda!

Soovitatud postitused

VIP
Ma ei öelnud, et keegi pole asja eest saanud, iga pisiasja pärast ei võiks kohe warnida. Korda peab ikka hoidma ja, aga vahvel on vabaajafoorum ning võite ka veidi vabamalt võtta. :)

 

Ega nii hull ka ei ole, aga kuskil on piir:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan CeuZi kuna ta nimi ja avatar lähevad kokku ja jagas kenad warnid ka ära. (Gofeyle)

Muudetud liikme udukas'i poolt

"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu näha ei tunnista, kuna tahavad olla 'ägedad' teiste vahvelaste ees. Keegi muutis või nemad ise juba ütleb kõik ära. Kui te poleks tahtnud poleks muudetud.

Nagu ma ütlesin mind lihtsalt huvitab see teema ja te tegite teema veel põnevamaks, kuna te isegi ei tunnista üles:D

 

Genius15: ''Kui liikmel on liitumis aastaks 2007 või 2012, siis mis kuradi vahet sel on? ( ainuke vahe on number )''

Ega vahet polegi aga nagu sa näed, mõne jaoks on. Mis mõttes vähegi käituda? Enda arust suhteliselt viisakalt küsisin, kuna minu mäletamis järgi need kaks isikut on muutnud (keegi on muutnud, sama sitt - enam kui kindel nad palusid seda teha aga seda muidugi nemad ei tunnista üles, kui nad isegi praegu eitavad seda, et liitumis kuupäev muudetud).

 

Loom: Ma väljendasin end valesti aga fakt jääb faktiks, et seda on muudetud ja tänu kasutajale Gabrielile tunnistatud. Ei hakka valetama, mina ei jaga selles matsu, poleks Gabriel teinud postituse oleks te edasi valetanud. Ja veel üks küsimus. Kas ma riivasin su tundeid vä?:D Ei tahtnud, et inimesed teaksid milline newcomer oled?:D

 

Ja kusjuures Henry paneb ise ka postituste arvu suuremaks:D Oli 1.7k ja järsku 2k+ ja mõne aja pärast juba 3k+. Mis on kõige naljakam ta põhimõtteliselt ei kirjuta midagi. Ta peaks samuti 24/7 kirjutama, et sellise tempoga suurendada oma postituste arvu:D

 

Aga see selleks. Sain oma küsimusele vastuse kätte (tegelt ma juba niig teadsin, lihtsalt tahtsin vaadata kuidas reageerivad selle peale).

 

Aasta arv või postituste arv ei ole vahvlis tähtis. Nende kahe arvu põhjal ei tohiks keegi otsustada kas keegi on usaldusväärne või kui aktiivne keegi on.

Minu postitused tulevad juhtkonna alafoorumist kuna ma ei ole seal keelustanud postituste arvule liitmise. Iga teie raport, bann, topelt kasutaja jms. on mulle üks postitus. Ma ei pea seda tähtsaks seega ma ei ole seda ka muutnud.

Nagu sa ütlesid siis sa soovid näha meie reaktsiooni. Alguses ma olin pahane, et Robert siin ebaviisakalt kirjutab ja mõtlesin pikalt miks meie foorum nii lapsik on vahel. Aga peale sinu postituse lugemist ma sain vastuse, me lubame sinusugustel inimestel siin foorumis olla, anda halba eeskuju ning tekitada intriige. Sa oled foorumist eemaldatud kaheks kuuks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu näha ei tunnista, kuna tahavad olla 'ägedad' teiste vahvelaste ees. Keegi muutis või nemad ise juba ütleb kõik ära. Kui te poleks tahtnud poleks muudetud.

Nagu ma ütlesin mind lihtsalt huvitab see teema ja te tegite teema veel põnevamaks, kuna te isegi ei tunnista üles:D

 

Genius15: ''Kui liikmel on liitumis aastaks 2007 või 2012, siis mis kuradi vahet sel on? ( ainuke vahe on number )''

Ega vahet polegi aga nagu sa näed, mõne jaoks on. Mis mõttes vähegi käituda? Enda arust suhteliselt viisakalt küsisin, kuna minu mäletamis järgi need kaks isikut on muutnud (keegi on muutnud, sama sitt - enam kui kindel nad palusid seda teha aga seda muidugi nemad ei tunnista üles, kui nad isegi praegu eitavad seda, et liitumis kuupäev muudetud).

 

Loom: Ma väljendasin end valesti aga fakt jääb faktiks, et seda on muudetud ja tänu kasutajale Gabrielile tunnistatud. Ei hakka valetama, mina ei jaga selles matsu, poleks Gabriel teinud postituse oleks te edasi valetanud. Ja veel üks küsimus. Kas ma riivasin su tundeid vä?:D Ei tahtnud, et inimesed teaksid milline newcomer oled?:D

 

Ja kusjuures Henry paneb ise ka postituste arvu suuremaks:D Oli 1.7k ja järsku 2k+ ja mõne aja pärast juba 3k+. Mis on kõige naljakam ta põhimõtteliselt ei kirjuta midagi. Ta peaks samuti 24/7 kirjutama, et sellise tempoga suurendada oma postituste arvu:D

 

Aga see selleks. Sain oma küsimusele vastuse kätte (tegelt ma juba niig teadsin, lihtsalt tahtsin vaadata kuidas reageerivad selle peale).

 

Aga kas ma olen üldse vastupidist väitnud? Kus on keegi valetanud? Keegi pole üheski postituses väitnud, et sinu argument on täiesti väär. Küll aga päris naelapea pihta sa ei tabanud. Rääkides tunnetest, siis pigem ei anna see ju sulle rahu. Tegemist on 2 kasutajakonto liitmisega, postitused kokku ja vanema kasutaja liitumisaasta. Newcomerist väga rääkida ei saa, kui su idee oli ära panna. Loodetavasti see teemal on selle koha peal siin nüüd punkt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
just asking, kes see manlordblablabla on ja kuidas ta modeks sai?

 

//mu vanaema teeks ka paremat tööd

 

Las ma vastan sinule selle

Kunagi ammu olin RSor siin ja suht vana liige. Igatahes ma olin kunagi mode aga ma lahkusin sest võimu tunne tuli pähe. Peale seda ma enamasti läksin siit foorumist minema. Nüüd ma olen tagasi, et aidata Henryt mõnede asjadega ja vaadata kas nendest on mingit kasu, pikkaks ma ei ole plaaninud jääda.

 

Kui ei meeldi siis tough luck , aga ma tean miks sa seda postitasid ja minu reaktsioon on sinu enda komöödia pärast.

 

Enjoy.

 

// Arvatavasti ta teeks küll, sest temal on kindlasti vabaaega 300% rohkem kui minul.

Muudetud liikme manraynor'i poolt

Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Las ma vastan sinule selle

Kunagi ammu olin RSor siin ja suht vana liige. Igatahes ma olin kunagi mode aga ma lahkusin sest võimu tunne tuli pähe. Peale seda ma enamasti läksin siit foorumist minema. Nüüd ma olen tagasi, et aidata Henryt mõnede asjadega ja vaadata kas nendest on mingit kasu, pikkaks ma ei ole plaaninud jääda.

 

Kui ei meeldi siis tough luck , aga ma tean miks sa seda postitasid ja minu reaktsioon on sinu enda komöödia pärast.

 

Enjoy.

 

// Arvatavasti ta teeks küll, sest temal on kindlasti vabaaega 300% rohkem kui minul.

 

 

eks ma siis ootan, kuni sa siit lahkud:=)

 

o wat....Sorry manraynor is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Henry on kuidagi aeglaseks jäänud, saatsin PM kuid pole vastanud ega tegutsenud (paar päeva).

Kasutajate murede ning probleemide korral tasub Martini poole pöörduda, Henry on suuremalt jaolt tehnilisem pool. Muidugi on ka juhuseid kus sinu kiri loetakse läbi, kuid kirjale vastamine lükatakse edasi kuni lõpuks see üldse ununeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ettepanek, et iga mingi aja tagant võiks toimuda Vahvel.net'i League Of Legendsi Võistlused (turniir/id).

 

1 v 1

3 v 3

5 v 5


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juhtkond võiks midagi uut/ägedat välja mõelda. Tundub, et vahvel.net on nagu elu ja surma vahel vaakuv olend. Just sayin'

Siinkohal võiksid ka tavaliikmed rohkem initsiatiivi üles näidata. Juhtkond teeb hea meelega huvitavad ideed teoks, kuid kahjuks jääb ideedest puudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See rohkem kiida/laida juhtkonda teema, mitte ideede väljapakkumine? Just sayin.

 

Kiidan silksi, kes siin palju vaeva näeb runescape peal. Teiste moderaatorite ja adminitega paar konfikti olnud, aga kedagi maha tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan Jarmot - aktiivne & professionaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii tore oli endast ka lugeda midagi esimestel lehtedel :D

Ise paneks kiidusoovid teele Caffele, kes siiamaani on suutnud väga hästi hakkama saada asjadega ning teadsin seda kunagi, et see kutt suudab!

 

Jarmo on ühekorra silmapaistnud ja mulle ebakorrektselt vastanud, kuid see vist polnud moderaatori aegadel (võin ka eksida).

[spoiler=lol]jarmokeeras2ra.png

 

Henry saab ka kiita minu poolt! :wub:

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan Jarmo't, hea töö ning hea kutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmm,

 

On mingi reegel, et sellist teemat ei tohi teha? :Dhttp://vahvel.net/showthread.php?175...ealehe-tegijat


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Silks promob oma lehte stratt.ee päevikute kaudu.

http://vahvel.net/showthread.php?172341-S1lksz-%EF%BB%BF-%28%E2%80%A2%E2%97%A1%E2%80%A2%29-Rc-58-70-Stratt-ee

 

 

Meie oma lehte promoda ei tohi. Panime ka kullamüügi teemale oma kodulehe aadressi.

 

Instant removis selle aga endale jättis.

 

Explain mis puhul SIlks sa võid ja meie ei või?

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.