Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiida / laida juhtkonda!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kiidan Robertit ja Jarmot.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks ma laidan siis ühte moderaatorit nimega "Edi Murfi" kuna sain hoiatuse hinna kommenteerimise eest kuigi reeglites pole sellest haisugi -.-(Mina vähemalt ei leidnud)

http://vahvel.net/showthread.php?82130-KOHUSTUSLIK-Reeglid%21

7) Toote hinda ei kommenteerita/arutata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii palju kui olen vaadanud siis edi Murfi võiks küll veits hoogu maha võtta. Mingis mõttes tubli, et iga asja eest ei anna warni aga on ikka pisiasjad mille eest inimesed saavad 2p hoiatuse. Kiidaks Martinit, kes tõesti üritab ilma warniteta hakkama saada.

 

R0bert teeb päris tihti sisutuid postitusiaga noh, kuna ta ikkagist moderaator keegi midagi ei tee. Aga võta teadmiseks robert, sa üritad rebida aga kahjuks või õnneks tuleb sul üsnagi halvasti välja.

 

/Veits offtopic: Aga väga huvitav, miks enamus moderaatoreid on 2007?Minu teada robert aka Tech. 2008 ja Loom 2010.

Kas liitumis kuupäev on mingi tillipikendus vä?:D

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan Henryt, kuna ta on tore poiss ja ei pane näkku.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii palju kui olen vaadanud siis edi Murfi võiks küll veits hoogu maha võtta. Mingis mõttes tubli, et iga asja eest ei anna warni aga on ikka pisiasjad mille eest inimesed saavad 2p hoiatuse. Kiidaks Martinit, kes tõesti üritab ilma warniteta hakkama saada.

 

R0bert teeb päris tihti sisutuid postitusiaga noh, kuna ta ikkagist moderaator keegi midagi ei tee. Aga võta teadmiseks robert, sa üritad rebida aga kahjuks või õnneks tuleb sul üsnagi halvasti välja.

 

/Veits offtopic: Aga väga huvitav, miks enamus moderaatoreid on 2007?Minu teada robert aka Tech. 2008 ja Loom 2010.

Kas liitumis kuupäev on mingi tillipikendus vä?:D

pls too mõni näide palun kus ma teen "sisutuid postitusi" zezzzprahhhhhhhhhhhhh, oskan oma vigadest õppida siis xoxo

Ma olen siin 2007'st saadik, ehk sellepärast on 2007? :O


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pls too mõni näide palun kus ma teen "sisutuid postitusi" zezzzprahhhhhhhhhhhhh, oskan oma vigadest õppida siis xoxo

Ma olen siin 2007'st saadik, ehk sellepärast on 2007? :O

 

Sina ja 2007?:D muutsid ära ja enam ise ka ei mäleta? Huvitav, kas Loom hakkab nagu sinagi eitama?:D:D Kuradima kiluvennad koos:D

See, et te boostisite endale postituste arvu suuremaks ja muutsite liitumis kuupäeva ei tee teid ägedaks. Mõni teine inimene üritab samamoodi rebida saab 2-5p warni, mingi sugune sina tuled seletad samat paska ei tehta midagi. Räägin seda, et reeglid kehtivad kõikidele.

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Sina ja 2007?:D muutsid ära ja enam ise ka ei mäleta? Huvitav, kas Loom hakkab nagu sinagi eitama?:D:D Kuradima kiluvennad koos:D

See, et te boostisite endale postituste arvu suuremaks ja muutsite liitumis kuupäeva ei tee teid ägedaks. Mõni teine inimene üritab samamoodi rebida saab 2-5p warni, mingi sugune sina tuled seletad samat paska ei tehta midagi. Räägin seda, et reeglid kehtivad kõikidele.

 

Kui liikmel on liitumis aastaks 2007 või 2012, siis mis kuradi vahet sel on? ( ainuke vahe on number )

Siin foorumis on olnud moderaatoreid/admineid, kes on alles hiljuti registreerinud.

 

Muqq, tõsiselt, proovi kasvõi veidikene käituda...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan CeuZ-i !

Tundub kõige normaalsem Moderaator!

 

Teised Moderaatorid lihtsalt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina ja 2007?:D muutsid ära ja enam ise ka ei mäleta? Huvitav, kas Loom hakkab nagu sinagi eitama?:D:D Kuradima kiluvennad koos:D

See, et te boostisite endale postituste arvu suuremaks ja muutsite liitumis kuupäeva ei tee teid ägedaks. Mõni teine inimene üritab samamoodi rebida saab 2-5p warni, mingi sugune sina tuled seletad samat paska ei tehta midagi. Räägin seda, et reeglid kehtivad kõikidele.

 

Ma arvan, et tee äkki ennem uurimustööd, kui kaela lendad nagu kibestunud pensionär. Niisama lihtsalt ei tehta midagi. Moderaatorid ei pääse aPaneligi, mis ise muutmisest sa siin räägid?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vastake talle siis, jumal küll. Rahuneb maha siis äkki. Ma pakun, et vana konto liideti uuega kokku. Ükski normaalne administraator ei lubaks niisama lihtsalt postituste arvu ja aastat muuta. Aga samas, miks kurat peaks moderaatoril olema varasem konto kuhu ta ei pääse, mis värk sellega siis on? Mul on ükskõik, kui aus olla, aga paha hakkab, sellest et te ei seleta/põhjenda mis värk sellega täpsemalt on, vaid selle asemel lihtsalt puid alla panete.

 

Ei oska juhtkonna kohta midagi öelda, warnimis süsteem on minu jaoks väga imelik. Oma arvamust peab ikka väga hoolega avaldama, et jumala eest teemast natukenegi kõrvale ei kalduks. Aga dno, ju siis on see hea, kui siin eelnevad räägivad, et warne ei jagata piisavalt.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan kõiki!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vastake talle siis, jumal küll. Rahuneb maha siis äkki. Ma pakun, et vana konto liideti uuega kokku. Ükski normaalne administraator ei lubaks niisama lihtsalt postituste arvu ja aastat muuta. Aga samas, miks kurat peaks moderaatoril olema varasem konto kuhu ta ei pääse, mis värk sellega siis on? Mul on ükskõik, kui aus olla, aga paha hakkab, sellest et te ei seleta/põhjenda mis värk sellega täpsemalt on, vaid selle asemel lihtsalt puid alla panete.

 

Ei oska juhtkonna kohta midagi öelda, warnimis süsteem on minu jaoks väga imelik. Oma arvamust peab ikka väga hoolega avaldama, et jumala eest teemast natukenegi kõrvale ei kalduks. Aga dno, ju siis on see hea, kui siin eelnevad räägivad, et warne ei jagata piisavalt.

 

 

Sander oli see kes liitis ja möllas kasutajatega, täpselt ei mäleta mis kasutajatega. Lõpetage nüüd see teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Laidan CeuZ'i - Isik laseb tuimalt hodder99'l ropendada ja karjuda teiste peale ning mida tema teeb? Kustutab lihtsalt posti ära, ilma hoiatuseta ega millegagi. Ropendamisi oli u 3'e lehekülje jagu..

 

Sa teed nalja w? Cofey oli see, kes ei suutnud oma suud kinni hoida. Mitu korda hoitasin teda ja ta ei suutnud ikka vakka olla. Selle eest ka teenitud karistus ning ma polnud ainuke kes seda nägi ja talle hoiatuse andis.

Hodder vähemalt suutis ennast tagasi hoida ja normaalselt kirjutada, mitte ROPENDADA. Sina näed neid asju ainult läbi sõbra silmade.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust otsast ta tuimalt ropendada laskis? Sa üldse nägid kõiki poste, mida see teine osapool tegi? Holderiga möliseti ja möliseja sai tumma, sest ei osanud inimesemoodi rääkida ja provotseeris seal. Case closed.4

http://vahvel.net/showthread.php?164509-Multiverse&p=2329449#post2329449

Sinu enda postitus, mis lihtsalt kustutati ära ja hoiatust ei järgnenud.. Nõuad seda ka tagantjärgi we?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Laidan CeuZ'i - Isik laseb tuimalt hodder99'l ropendada ja karjuda teiste peale ning mida tema teeb? Kustutab lihtsalt posti ära, ilma hoiatuseta ega millegagi. Ropendamisi oli u 3'e lehekülje jagu..

 

 

Sina ropendasid ka ,et teised ei või teha Hub ja ahvivad NG serverit!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et tee äkki ennem uurimustööd, kui kaela lendad nagu kibestunud pensionär. Niisama lihtsalt ei tehta midagi. Moderaatorid ei pääse aPaneligi, mis ise muutmisest sa siin räägid?

 

Ise te paneeli tõesti ei pääse ja mPanelis seda muuta ei saa, aga siiski võiksid tunnistada, et teil on seda muudetud. See ei muuda küll mitte midagi kuid seda on väga lihtne tõestada, et teil ei ole õige number seal.

 

Minu url: http://vahvel.net/member.php?22864-Gabriel (30 Nov 2007 liitunud)

Sinu url: http://vahvel.net/member.php?31619-Loom ( "2 Sept. 2006 liitunud" ) Sul peaks see number seal seljuhul väiksem olema kui minul. See on mingi 2010/2011 aasta kasutaja.

Roberti url: http://vahvel.net/member.php?23609-Robert ("27 Aprill 2007 liitunud") Pigem 2008 27. Aprill

 

Praegusel juhtkonnal vaevalt sellega mingi pistmist on, sest ma tunnen Martinit ja tean, et Henry tolereeriks sellist asja veel vähem.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa võiks sõbralikum olla!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hoiatusi jagatakse liiga kergekäeliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hoiatusi jagatakse liiga kergekäeliselt.

 

Kes on saanud kergekäeliselt warni? Keegi on saanud alati asja eest. Tavaliselt tehakse mingeid lolle nalju, mis pole üldse teemakohane ja pärast ainult vingutakse. Mõni moderaator võtab asja rahulikult, teine aga mitte.

Peate sellest aru saama, et kui meie siin korda ei hoiaks, poleks siin enam ühtegi normaalset teemat ja keegi ei võta enam midagi tõsiselt.

Keegi peab korda, sama mis päriselus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise te paneeli tõesti ei pääse ja mPanelis seda muuta ei saa, aga siiski võiksid tunnistada, et teil on seda muudetud. See ei muuda küll mitte midagi kuid seda on väga lihtne tõestada, et teil ei ole õige number seal.

 

Minu url: http://vahvel.net/member.php?22864-Gabriel (30 Nov 2007 liitunud)

Sinu url: http://vahvel.net/member.php?31619-Loom ( "2 Sept. 2006 liitunud" ) Sul peaks see number seal seljuhul väiksem olema kui minul. See on mingi 2010/2011 aasta kasutaja.

Roberti url: http://vahvel.net/member.php?23609-Robert ("27 Aprill 2007 liitunud") Pigem 2008 27. Aprill

 

Praegusel juhtkonnal vaevalt sellega mingi pistmist on, sest ma tunnen Martinit ja tean, et Henry tolereeriks sellist asja veel vähem.

 

Nagu näha ei tunnista, kuna tahavad olla 'ägedad' teiste vahvelaste ees. Keegi muutis või nemad ise juba ütleb kõik ära. Kui te poleks tahtnud poleks muudetud.

Nagu ma ütlesin mind lihtsalt huvitab see teema ja te tegite teema veel põnevamaks, kuna te isegi ei tunnista üles:D

 

Genius15: ''Kui liikmel on liitumis aastaks 2007 või 2012, siis mis kuradi vahet sel on? ( ainuke vahe on number )''

Ega vahet polegi aga nagu sa näed, mõne jaoks on. Mis mõttes vähegi käituda? Enda arust suhteliselt viisakalt küsisin, kuna minu mäletamis järgi need kaks isikut on muutnud (keegi on muutnud, sama sitt - enam kui kindel nad palusid seda teha aga seda muidugi nemad ei tunnista üles, kui nad isegi praegu eitavad seda, et liitumis kuupäev muudetud).

 

Loom: Ma väljendasin end valesti aga fakt jääb faktiks, et seda on muudetud ja tänu kasutajale Gabrielile tunnistatud. Ei hakka valetama, mina ei jaga selles matsu, poleks Gabriel teinud postituse oleks te edasi valetanud. Ja veel üks küsimus. Kas ma riivasin su tundeid vä?:D Ei tahtnud, et inimesed teaksid milline newcomer oled?:D

 

Ja kusjuures Henry paneb ise ka postituste arvu suuremaks:D Oli 1.7k ja järsku 2k+ ja mõne aja pärast juba 3k+. Mis on kõige naljakam ta põhimõtteliselt ei kirjuta midagi. Ta peaks samuti 24/7 kirjutama, et sellise tempoga suurendada oma postituste arvu:D

 

Aga see selleks. Sain oma küsimusele vastuse kätte (tegelt ma juba niig teadsin, lihtsalt tahtsin vaadata kuidas reageerivad selle peale).

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes on saanud kergekäeliselt warni? Keegi on saanud alati asja eest. Tavaliselt tehakse mingeid lolle nalju, mis pole üldse teemakohane ja pärast ainult vingutakse. Mõni moderaator võtab asja rahulikult, teine aga mitte.

Peate sellest aru saama, et kui meie siin korda ei hoiaks, poleks siin enam ühtegi normaalset teemat ja keegi ei võta enam midagi tõsiselt.

Keegi peab korda, sama mis päriselus.

Ma ei öelnud, et keegi pole asja eest saanud, iga pisiasja pärast ei võiks kohe warnida. Korda peab ikka hoidma ja, aga vahvel on vabaajafoorum ning võite ka veidi vabamalt võtta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.