Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiida / laida juhtkonda!

Soovitatud postitused

VIP
Kas härra Foofy on kuri, kuna warnisin teda troll teemade eest? :)

 

Kui kerida tagasi siis ma juba mainisin sinust(enne warne) .Nende warnide pärast ma ei põe, Sandriga sai räägitud, et see polnud mina, kes need teemad tegi ja ta võttis banni maha ka.

 

Sorry, henry, mitte sandriga*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
laidan hidden ninjat! väga ebameeldiv tegelane. Pidin iseloomustama endast eelnevat inimest, kes oli eelnevalt iseloomustand et temast eelmine inmene on voodis hea, siis ma panin paistab suht homo ja sain tumm'a embleemi.

Hiline vastus küll, kuid tumma embleem kaasnes eelnevate hoiatusunktide olemasolu tõttu. Selle oleksid sa varem või hiljem välja teeninud, teades, et minu poolt antud hoiatus ei jäänud sul viimaseks. Ning see ei ole midagi uut, et peale hoiatuse saamist ollakse pahased. Osalt on see muidugi mõistetav, kuid võiks ise ka väheke mõelda enne postitamist, eriti veel kui punktid on all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui kerida tagasi siis ma juba mainisin sinust(enne warne) .Nende warnide pärast ma ei põe, Sandriga sai räägitud, et see polnud mina, kes need teemad tegi ja ta võttis banni maha ka.

 

Sorry, henry, mitte sandriga*

Haters gonna hate. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hidden Ninja on ju ikka tore Mode. Üks tont teeb sama teemat mitu korda tema ple spam, mina kirjutan Spami veel l*hh ja saan lambi hoiatuse. Ütlen ausalt S*TT mode oled Ninja.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hidden Ninja on ju ikka tore Mode. Üks tont teeb sama teemat mitu korda tema ple spam, mina kirjutan Spami veel l*hh ja saan lambi hoiatuse. Ütlen ausalt S*TT mode oled Ninja.

Igati väärt hoiatus oli. Milleks spämmida selleks, et spämmerit sõimata, saada pm kui midagi ei kõlba. Juba sõimamise eest oleks võinud warnida.

//Hea juhtkond on. Mõned moded on vb ebaaktiivsed aga eks neil ka elu.

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hidden Ninja on ju ikka tore Mode. Üks tont teeb sama teemat mitu korda tema ple spam, mina kirjutan Spami veel l*hh ja saan lambi hoiatuse. Ütlen ausalt S*TT mode oled Ninja.

 

Paku talle järgmine kord kommi ehk siis halastab sulle ja kustutab lihtsalt postituse.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaksin kiita Hidden Ninja't. Kõige aktiivsem moderaator, vähemalt mina näen teda kõige tihedamini online ning korrarikkujaid karistamas. Kui talt abi küsida siis ta aitab. (Y) Muidu ka igati viis tüüp. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Osad uued moderaatorid lahmivad lampi teemasid kinni kuigi 24h peaks olema täitmis aeg.

Tunnistan, et oli minu viga...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Osad uued moderaatorid lahmivad lampi teemasid kinni kuigi 24h peaks olema täitmis aeg.

Kuna sul on statistika nii täpselt teada, siis oleks ka tore kui mainiksid, kes need uued täpselt on. :) Reeglid on kõigile teada ning kui ei suudeta koheselt neid täita, siis pole ka vast mingit lisaaega vaja nende täitmiseks. Moderaatoritel on tööd üpris palju ning kõiki ei jõuagi teavitada nende veast. Eriti veel kui rikkumine on ilmselge. Ja kui on tõesti teema suletud/kustutatud ilma asjata, siis lühike PM moderaatorile peaks asja lahendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Osad uued moderaatorid lahmivad lampi teemasid kinni kuigi 24h peaks olema täitmis aeg.

 

Kus on kirjas, et teil on 24h aega? Teema tuleb kohe alguses korralikult vormistada. See näitab, et te ei loe reegleid, teil on suva. Meie ülesanne ongi need teemad sulgeda, sest nii on ka kirjas. Paluks järgmine kord ennast asjadega kurssi viia, enne kui hakkate teiste kallal vinguma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Osad uued moderaatorid lahmivad lampi teemasid kinni kuigi 24h peaks olema täitmis aeg.

 

Tõmbame mööda tatti ja matame mulla alla maha?

Ära ulu ja tee uus teema korraliku vormistusega.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laidan Martinit: Super eeskujulik suhtumine administraatori poolt.

 

Üks lammas ees, teised järel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.