Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Olen "scammer" banige ära palun.

Soovitatud postitused

Pange bani mulle palun, saab kohe jama kaelast ära.

 

Inimene kes tornidest ilma jäi (mitte minu süü tõttu!!!!!)tuleb teeb siia teema.

Mina jäin tornidest - tema rahast ilma. Pole võimalustki, et ma maksan oma raha kahjuga tagasi 86 euri on suur summa....

 

Mul pole muud öelda kui vabandust.

Kui te tõesti leiate, et asi on bani väärt siis laiatage ära :(, sest ma ei maksa 86 eurot kahjuga tagasi....

 

Paki peatamise teatis.

 

Teie saadetis suunal Jõgevamaa, Jõgeva kaubahall ID #6015291 on peatatud seoses

keelatud saadetiste punkti 3 ning 7 rikkumisega.

 

SmartPOSTi teenusega olete rikkunud järgnevaid punkte

3. Vedelikuga täidetud anumate, mis ei ole lekkimiskindlalt suletud ja purunemiskindlalt pakendatud saatmine;

7. Narkootiliste ja/või psühhotroopsete ainete saatmine;

 

SmartPOST võtab õiguse keelatud sisuga saadetiste edastamine peatada

ning hävitada need saadetised mis on ohtlikud SmartPOSTi töötajate või kolmandate isikute tervisele, varale või keskkonnale ning teistele saadetistele.

Paki saatja kohustub hüvitama kõik kahjud ja kulud, mis tekivad(sid) seoses keelatud aine(tega) saadetises.

 

 

Itella SmartPOST OÜ

 

Jä noh tõesti mis mul muud üle jääb kui.... vabandust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

suht persses(sorry väljanduse eest) ikka,asi läheb politseisse ka w??

Järgmine kord tee ainult h2h,mitte ära saada postiga,aga nüüd on juba hilja


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Politseisse see ei saa minna kuna poiss ise on 15 ja mina olen müüja tema ostja.

Kuna tegu on psühhotroopse ainesisaldusega "esemega" siis kahtlen aga jah.

 

Sai siis isikult kes mulle müüb küsitud, et kas kuidagi moodi võlgu saan jääda vms sellega ei vea välja....

Või siis eelmise laadungi raha tagasi... ka seda ta ei tee.....

 

Oehh.

 

Ban paluks jagasin talle enda elukoha ka juba. "paar kõnet ja ...." pidi olema elame näeme aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tglt peaksid saama unbanned,sa pead maksma raha tagasi siis võetakse ära ja saad tagasi siis foorumi.

Aga kui tahad saada banned siis saad,ma arvan.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole vaja tegeleda selliste lollustega mis jama kaasa toovad.

 

"Paki saatja kohustub hüvitama kõik kahjud ja kulud, mis tekivad(sid) seoses keelatud aine(tega) saadetises."

 

Nüüd pead reaalselt selle 86€ leidma. Järgmine kord oled targem lihtsalt.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Oma süü on see nii või naa, tegemist on keelatud eseme müügiga. Ma panin su müügiteema kinni ja kirjutasin, et neid ei tohi müüa, kas poleks võinud mind kuulda võtta? Ega ma seda kiusu pärast kinni ei pannud, selliste esemete müügiga ongi probleeme, ei võtaks post seda vahele ja ei annaks politseile teada siis politsei kui kohe üldse ei vea tõmbab sind lihtsalt haneks, ehk arrangib meetingu nagu ta sooviks osta. Vigadest õpitakse.

 

Mis foorumikasutajast on jutt, et kes ostis? Ja kas sa maksad talle tagasi või mis saab?

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausaltöeldes peab ikka päris loll olema, et selliseid asju postiga saata. Samamoodi on tegelikult ka ostja süüdi, kuna ta soovis postiga neid saada, aga müüja samas võiks juba ise teada, et selliseid asju ei saadeta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned saad sa niivõinaa, kuna sul on ikka päris mitu kontot. Rare Skillzz, Lapsgeenius, Kirsti..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen see kes ostis. Hindan temas tõesti seda, et tunnistab, aga siiski tema peab raha mulle siiski tagasi maksma, kuna tema oli vastutav. Samaasi oli mul kaupoga kunagi selle paypaliga, ma maksin kahju kinni. Ma olen poolaastat tellinud snussi smartposti kaudu ja pole ühtegi jama olnud! On saadetud nii pappkarpides kui ka lihtsalt kilekoti sees. Sisuliselt miks mulle seda sõnumit ei tulnud? Ehk oled hea ja teed oma telefonist pilti kus on see sõnum ees. Pakkusin talle ka lahenudse, et annan kuu lõpuni aega raha maksta, aga tema polnud nõus, et tema ei maksa midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mina olen see kes ostis. Hindan temas tõesti seda, et tunnistab, aga siiski tema peab raha mulle siiski tagasi maksma, kuna tema oli vastutav. Samaasi oli mul kaupoga kunagi selle paypaliga, ma maksin kahju kinni. Ma olen poolaastat tellinud snussi smartposti kaudu ja pole ühtegi jama olnud! On saadetud nii pappkarpides kui ka lihtsalt kilekoti sees. Sisuliselt miks mulle seda sõnumit ei tulnud? Ehk oled hea ja teed oma telefonist pilti kus on see sõnum ees. Pakkusin talle ka lahenudse, et annan kuu lõpuni aega raha maksta, aga tema polnud nõus, et tema ei maksa midagi.

 

Tegid 100% ettemaksu? Ma ei saa aru, kas ta tõesti kulutas kogu selle raha ära selle 1-2 päevaga et enam ei ole midagi alles...

Ja Unetu, ära arva et pääsed lihtsalt sellega, et paneme banni ja ongi kõik - meeting is over, raha pead ikka inimesele tagasi maksma, või kuidas? Peate kahekesi mingi kokkuleppe/lahenduse leidma, mis seal muud ikka, kui ei leia siis banned ja lahendate asju edasi juba väljaspool foorumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pakkusin talle mitmeid lahendusi. Ja jutujärgi on ta vahendaja, kes müübmingi Sutili all ja ise saab tausta mokka siis! Bann minuarust eii muuda erilist midagi, ega see inimest raha maksma ei pane, et foorumis saaks edasi olla!

 

Kas keegi ta nime teab? KAsutas naise arvelduskontot. Oleks vaja veel nimi teada. Inimesed olemas kes teda külastama lähevad minu märguande peale sümboolse summa eest!

Muudetud liikme Joss12'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pakkusin talle mitmeid lahendusi. Ja jutujärgi on ta vahendaja, kes müübmingi Sutili all ja ise saab tausta mokka siis! Bann minuarust eii muuda erilist midagi, ega see inimest raha maksma ei pane, et foorumis saaks edasi olla!

 

Kas keegi ta nime teab? KAsutas naise arvelduskontot. Oleks vaja veel nimi teada. Inimesed olemas kes teda külastama lähevad minu märguande peale sümboolse summa eest!

kui kasutas arvelduskontot ,siis sa saaks vist panga käest nime ja telefoni numbri teada,aga pole eriti kindel.

Aga seda Sütti või kes see iganes on,seda pole küll mõtted süüdistada,sest tema selliseid probleeme ei tekkida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tglt peaksid saama unbanned,sa pead maksma raha tagasi siis võetakse ära ja saad tagasi siis foorumi.

Aga kui tahad saada banned siis saad,ma arvan.

 

maksab 86€, et foorumisse jääda? irv? taunik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
maksab 86€, et foorumisse jääda? irv? taunik?

 

ma mõtlen,et kui ta praegu banned saab ja kui võla tagasi maksab siis saab tagasi foorumi.Mitte mingi 86euri et foorumisse jääda,kus on sinu loogiga?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nüüd mina selle poisi asemel oleks, ma paneks täie rauaga, nii petta saamisest, kui ka illegaalsete ainete müügi pärast ALAEALISTELE ja snus on niikuinii Eestis ILLEGAALNE, seega saaksid oma trahvi kindlasti kätte. Oletame, et 15-aastane tõesti seda ei tee, sest kardab ka ise noomitust saada(vanemad saavad ta harjumusest jne), pääseksid vaid 86€ maksumusega.

Lihtsalt selgitan scammeri olukorda, sul on väga sitt seis mõlematpidi, aga ma olen üpris kindel, et politseisse ta sind ei kaeba(vanus mängib suurt rolli).

Olles ise ka jõgevlane, vähem snusi ja näen ka vähem linna peal tõmblevaid noori "tatte" uhkustamas selveri ees: "Oi blääd, see kraam laksas tõsiselt ära".

// Kui tahate warni panna, pange siis, lihtsalt selgitasin olukorda, mis tegelikult eelnevalt oli juba tehtud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen ka nõus, et see 15a saab mingi käskirja vms..aga sinul on suht s*tt seis kui asi menti läheb!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.