Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Toimub cs 1.6 väike cup!

Soovitatud postitused

23. Märts, korraldan cs cupi, kell 21.00 algavad võistlejaid võiks olla vähemalt 10, muidu jääb ära.

Toimub eacis, vaja steami, ise ma ei võistle, toimuvad 1n1 võistlused ja ka klannide vahelised võistlused ,kirjutada siia, kes osalevad, kes kindlalt ja kes võibolla.Ootame nii proffe, kui ka algajaid, kogemusi saama.

Parimad võivad saada ka minu only steam klanni, kellega minna ka hkhk lan partyle.

Auhindu veel ei avalikusta.

Rohkem infi MSN: R3iko1@hotmail.com Lisage!

Lisage ja öelge oma osalus nick jne...

Vaja siis vähemalt 10 mängiat ainult steamerid, kuna cup toimub Eacis.Parimaid playereid ootan enda klanni.

Alustame siis 21.00 toimub 30 minutiline soojendus, kus kõik saavad pelada ja valida vastased, cupiga alustame 21.30. Kõigepealt käivad 1n1 võistlused, pärast klanni võistlused.IP Pole veel teada.

Klanne võiks olla vähemalt 6, kui neid ei täitu, on teil võimalus osaleda ka 1n1 võistlustel.

Registreerida saab ka: cs-cup.forum.co.ee

NB!: ajad võivad muutuda!

Hetkeliselt osalejaid 2.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui cupi korraldaja soovib, siis GH annab välja auhinnaks SMS serverite koode (http://www.gamehost.ee/?m=sms)

Huvi korral võtta ühendust servers[at]gamehost.ee


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No, kui ise vastaseid valida ei soovi, vaatame teile ise sobiva vastase, täitke ankeet cs-cup.forum.co.ee Kui olete tulija ja olge siis aktiivsed vahvel.netis, kuna ajad võivad muutuda ja praeguseks on osalejaid 3 ning aega veel on! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nick:[F]c.aSk # [L]ammutaja.

Või Clan nick ja liikmete nickid: enda clan [F]c.aSk # [L]ammutaja.

Kuidas osalete:Eacis tavaliselt paluks msni lisada raul.simson@hotmail.com kui midagi on

Palju teid on:mina ainuke osalen

Ping:30-40

FPS:100

Lagg:pole

Skill 10 palli süsteemis:1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nick:[F]c.aSk # [L]ammutaja.

Või Clan nick ja liikmete nickid: enda clan [F]c.aSk # [L]ammutaja.

Kuidas osalete:Eacis tavaliselt paluks msni lisada raul.simson@hotmail.com kui midagi on

Palju teid on:mina ainuke osalen

Ping:30-40

FPS:100

Lagg:pole

Skill 10 palli süsteemis:1

 

EACis ja skill 1/10, pubis nonnis on skill millegip2rast suurem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

In-game nimi: taevahai

Ping = sama asi, ehk elioni 12/1 ~ 30ms

Lag = ei tohiks kedagi kottida peale minu?

Kus osalen? Oleneb kus auhinnad on, 1n1 võin ns ka lasta aga 5on5 jaoks võiks auhinnad olla, sest niisama ei viitsi reede õhtut ära rikkuda.

Ilma EAC pole mõtet ka kutsuda, kui reaalselt midagi toimub siis palun turniiri korraldajal steami lisada ja teatada, sest muidu ununeb ära: taevahai on steamiks.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.