Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Õpetan siis kuidas teeselda palavikku et kuskil 37.5 palavik tuleks.

Ole soojemas toas, kui kraadiklaas on kaenla all, hõõru näpuga seda(ei mõtle vasakule) 7 minutit ja siis peaks sul olema "palavik".

Ei soovita seda iga koolipäev kasutada, kui on väga vaja koju jääda, siis kasutage seda.


Skate

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on suht kehv moodus , kergem siis juba kraani alla panna vms. Või jood soolavett vms ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis sa hoiad siis kätt kaenla all või hõõrud juba enne soojaks :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Klassivend mul tahtis nii haigeks jääda feik muidugi, et paned soola keele alla ja hoiad, siis pidi ka tõusma, aga ta pani liiga palju ja siis ropsis segaseks ja pärast oligi haige:D:D

 

lololol :D Ma muidu soolaveega olen teinud küll ja kraanialla pannud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

lamp, milleks teeselda, et kodus olla? võid ju niisama ka olla ilma, et mingeid lolluseid tegema peaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurjam. Algklassides kui sai kooliarstijuures käidud, siis kooliarst jättis sulle kraadiklaasi ja läks ise ma ei tea kuhu, vb hambaarstiga rääkima. Mina aga panin kraadiklaasi vastu lampi, mis oli mõeldud nägemise kindlaksmääramisel (tähed ja numbrid, u know). Probleem muidugi oli sellega, et liiga kaua ei tohtinud hoida, muidu läks H peale või lihtsalt liiga kuumaks. Ei tahtnud, et mingi kiirabi kutsutaks :D Aga näe toimis. Ema puhul piisas lihtsalt peavalu teesklemisest. Gümnaasiumis kurat sellist nalja pole, siin käid haigena ka koolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Talvel saab nii et hoiad kraadiklaasi vastu radiaatorit.Siis tõusevad numbrid kraadiklaasil hetkega.

 

See tõesti hea meetod järele proovitud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gümnaasiumis kurat sellist nalja pole, siin käid haigena ka koolis.

 

Mul oli juba põhikoolis nii et haigena käisin koolis ja tervena passisin kodus, gümnaasiumis ilmselt jätkan seda tava ehkki väiksemal määral...

 

Muidu seda kraadiklaasi ja radiaatori värki tasuks küll proovida talvel :thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.