Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
40min and cs 163 ...

 

Nagu k3nx juba.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, ega nüüd ei peagi nii olema, et 40 min 400 CS, 30 min 300 CS jne.. Vahest on lihtsalt mänge, kus farmimine on keeruline, kuna pidevalt tuleb hoida jne.. (Ärge nüüd hakake seletama, et see on noobide vabandus..)

true, eile ranki tehes corki ja nunu pidevalt dmg'sid mind mis tegi farmimise raskeks üpriski


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, ega nüüd ei peagi nii olema, et 40 min 400 CS, 30 min 300 CS jne.. Vahest on lihtsalt mänge, kus farmimine on keeruline, kuna pidevalt tuleb hoida jne.. (Ärge nüüd hakake seletama, et see on noobide vabandus..)

 

Ega see ei peagi olema nii, kuid 40 minutil võiks ikka üle 300 farmi olla. Ise olin ennist gravesiga botis 45 minutit 397 farmi ning olin 11-3-7, kuid ei suutnud enda tiimi carrida. Nende ad'l oli 150 farmi vähem ning mul oli full build 35 minutil. Actionit oli seal koguaeg, kuid sa ei pea neis osalema. You can be the "cleanup" guy ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see ei peagi olema nii, kuid 40 minutil võiks ikka üle 300 farmi olla. Ise olin ennist gravesiga botis 45 minutit 397 farmi ning olin 11-3-7, kuid ei suutnud enda tiimi carrida. Nende ad'l oli 150 farmi vähem ning mul oli full build 35 minutil. Actionit oli seal koguaeg, kuid sa ei pea neis osalema. You can be the "cleanup" guy ;)

Mnjaa kuid ma siiski eelistan enne actionit teha ja siis farmida.. Kuna kui 5 vs 5 võidad asi lihtne... pushid, defid... baron.. midaiganes...

Kuid kui lähed kusagile farmima jättes teised 4 vs 5 ... Noh jah.. siis hiljem oled mingi 1 vs 3 vms... turretid kukuvad ja seda vaid paarikümne CS nimel...


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Ranked game,win oli väga hea suhtumisega tiim ja väga koostöö aldis,kõik said oma rollidega suurepäraselt hakkama

 

Guide:How to carry with draius:

 

 

normal game ju:D

 

viimastele vendadele kes farmist rääkinud : Ad carryl võiks ikka 10 minutiga 85 cs olla või kui farmida pole saanud siis mingi 3 killi ikka ,ning kui kumbagi ei ole siis lihtsalt lähed teistesse lanedesse omadele appi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõmbasin ka endale loli siis, sõber rääkis et väga hea mäng ja värki, kuid ise ei saa mitte sittagi aru sellest. unistall.

 

ma arvan, et uuri enne mängu kui siia midagi postitama tuled. Las ma oletan, tegid yhe mängu ja selle põhjal ka otsustasid, lol


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tõmbasin ka endale loli siis, sõber rääkis et väga hea mäng ja värki, kuid ise ei saa mitte sittagi aru sellest. unistall.

 

Mul oli pm sama asi ,et mitte sittagi aru ei saa aga kui hakkad sellest mängust arusaama ,siis on suht hea mäng ikkagi.

Selline reaksioon oli siis ,kui ma tegin 2mängu ja mõtlesin ,et lasen maha aga praegu mõtlen ,et tänud ei lasknud maha.

Aga ise tead ,kui ei meeldi siis ei meeldi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, ega nüüd ei peagi nii olema, et 40 min 400 CS, 30 min 300 CS jne.. Vahest on lihtsalt mänge, kus farmimine on keeruline, kuna pidevalt tuleb hoida jne.. (Ärge nüüd hakake seletama, et see on noobide vabandus..)

 

Tead kui aus olla mul jumala savi. Peaasi, et mingi 200 ikka ära tuleb.

Tavaliselt rohkem tegelen gankimise ning muu kaklusega. Pole aega eriti neid minione näppida, kui killid tulevad. ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.