Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

proovisin varust eile, farmimine tundus hästi lihtne temaga, sain 20 minutiga mingi 175 csi (seda enda pidevalt kõrge pingi ja lagspikedega võideldes), peaks ostma millalgi. tegin öösel ka 2 ranki, mõlemad lost :/

esimene mäng supportisin blitziga, invadesime ja hookisin first bloodi oma adc'le, kuid tüüp suutis ikkagi kaotada, 50 minutilise mänguga vend suutis hankida 150 csi omale ja 4/14 skoori vms. enda skoor selles mängus 2/9/8.

teine mäng olin ise adc (ezreal), alguses feilisin suht kuid tulin siiski tagasi, lõppskoor 8/6/13, 340 cs. esimese 20 minutiga kaotasin enemy varusele mingi 40 csiga :D lõpus 20 rohkem temast. aga jah, ei suutnud carryda :/

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

18/1/9 polnudki just kõige parem aga käib kah:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tegin eelmine season rankedis mundoga penta :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea ei julge enam eriti rankedeid pelada.. isegi kui ise hakkama saad on 50/50 võimalus võita..

Ja kui omal ka perses mäng no siis võiduvõimalus suht olematu..

 

Ei ole.MA mäletan,et kuskil kirjutati,et sul on voimalus mäng võita mingine 50-60%,sest kui enemy tiimis on võimalus,et on 5 halba siis ainu tiimis on voimalik,et 4 halba eeldatavalt,et sa mängid hästi


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lahkun alati Lobbyst, kui AD Carry või keegi tähtis on nimega TadzikPL või IgorPL või mida iganes..

 

Ma alati ei lahku... ma siiski vaatan inimeste käitumist..

On ka poolakaid kes tajuvad mängu..

Mul 1 poolakas sõbralistis ka..

 

Ei ole.MA mäletan,et kuskil kirjutati,et sul on voimalus mäng võita mingine 50-60%,sest kui enemy tiimis on võimalus,et on 5 halba siis ainu tiimis on voimalik,et 4 halba eeldatavalt,et sa mängid hästi

 

Mnjaa. Kuid siiski. Pole profesionaalne mängija ning üksi mängu ära carryda ei suuda (juhul kui vastastel pole 3 afk ja 2 tk lihtsalt ei taju midagi)

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Capture.PNG

 

Tegin ka siis 1 rankedi.. Suht kahtlane mängida kui adc ja support spammivad, et ma noob kui ma blue omale võtan kuna nad mõlemad tahtsid omale seda saada.. Ja nii igakord...

 

40min and cs 163 ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.