Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Keegi mulle Jayce ei taha kinkida? tahaks proovida teda :)

 

Fun2play,Ta on tegelikult hea, kui ilusti oskad mängida, aga ta on siiski veidi nõrgem kui teised bruiserid ja ta nerf oli liiga hull imo. E on pmst 0 dmg nüüd. Kuigi ma lasin ise eelmine season rankis temaga 18-3. Vahepeal oli mingi 14-1, ja siis sai nerfi, asi läks veidi raskemaks :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Tra mis tard teamid, elo 1197->1125

Üks mäng siis queues jarvan ütleb i support ja ütleb ezrealile, i think you must pick smite ez

Siis mängus jarvan ütleb ,et lets focus cho gath ja shyvana alustab solo topis dorans ringiga.

Teine mäng mina nociga junglis, bot lane morgana draven, morgana alustab dorans bladega, draven ringiga, feedivad esimese 5 minutiga boti ära caitlyn 10/0 ja siis ütlevad ,et peavad minema ,et nett paneb pange ja oli 3v5 mäng ja nii läkski kõik perse.

Ei viitsi enam neid mänge siia kirjelduseks tuua

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra mis tard teamid, elo 1197->1125

Üks mäng siis queues jarvan ütleb i support ja ütleb ezrealile, i think you must pick smite ez

Siis mängus jarvan ütleb ,et lets focus cho gath ja shyvana alustab solo topis dorans ringiga.

Teine mäng mina nociga junglis, bot lane morgana draven, morgana alustab dorans bladega, draven ringiga, feedivad esimese 5 minutiga boti ära caitlyn 10/0 ja siis ütlevad ,et peavad minema ,et nett paneb pange ja oli 3v5 mäng ja nii läkski kõik perse.

Ei viitsi enam neid mänge siia kirjelduseks tuua

sellist nalja ei näinud ma isegi 500 elo peal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noniii, elu parim pela oli hetkel :) Olin eve 7/0, Cho tahtis niiväga midi minna ja lasime minna. Nii tegin mingi 1-4 ganki midi ja sain 1-2 killi sealt ja siis hakkas jama pihta! Cho läks nii rage ja hakkas lampi üksi enemyle peale jooksma lõpuks oli enemyl 3 venda legendary seega jhm..

Keegi Duoda sooviks EUW EvOPhazd 1000-1100 ELO Ise langesin 1080 ELO pealt 1020 ELO peale kuna präegu igamäng 1 afk or feder olnud :) Loodan, et keegi soovib Duoda saaks koos ära carryda.


Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fuck yea.

Mängisin just 4 poolakaga Normaölit. Ingilse keelt ainult diana väga suurte vigadega rääkida suutis. kohati raske aru saada. tiim sittagi teha ei suutnud. ma Oriana Solo bot. lahkusin pärast 5ndat minutit. top 2 turretit kukunud oli. Mid 1 turret ja mul bot 1 turret.

 

Mu skoor 0/4 teistel 0/3 ja 0/2 suht pandav.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fuck yea.

Mängisin just 4 poolakaga Normaölit. Ingilse keelt ainult diana väga suurte vigadega rääkida suutis. kohati raske aru saada. tiim sittagi teha ei suutnud. ma Oriana Solo bot. lahkusin pärast 5ndat minutit. top 2 turretit kukunud oli. Mid 1 turret ja mul bot 1 turret.

 

Mu skoor 0/4 teistel 0/3 ja 0/2 suht pandav.

 

Davai mis seletad siin, roni westi nüüd. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeme jorxxiga pela atm. Ostsin kata endale. 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.