Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jubedalt kettas praegu. Vahepeal trollisin ja panin niisama noobi ja sattusin elo 600 peale. Ise olen süüdi, aga ma ei mõista kuidas need mängijad nii noobid on reaalselt. Mängisin Ezreal adc, 9. minutiks oli mul 8 killi ja 0 surma. Black cleaver ja attack speed bootsid olemas juba selleks ajaks. Ja lihtsalt enam ei olnud võimalik ära carryda sellepärast, et debiilne jungle, top ja mid olid teemo ja kata nii ära feedinud, et mina ei suutnud enam midagi seal teha. Mõtlen hetkel, et ehk oleks targem uus kasutaja teha ja lvl 30 peale uuesti saada. Neile, kes ütlevad, et elohelli ei ole olemas, screw you!

 

// Pilt ka

elohell.png

Muudetud liikme Ultra'i poolt

signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jubedalt kettas praegu. Vahepeal trollisin ja panin niisama noobi ja sattusin elo 600 peale. Ise olen süüdi, aga ma ei mõista kuidas need mängijad nii noobid on reaalselt. Mängisin Ezreal adc, 9. minutiks oli mul 8 killi ja 0 surma. Black cleaver ja attack speed bootsid olemas juba selleks ajaks. Ja lihtsalt enam ei olnud võimalik ära carryda sellepärast, et debiilne jungle, top ja mid olid teemo ja kata nii ära feedinud, et mina ei suutnud enam midagi seal teha. Mõtlen hetkel, et ehk oleks targem uus kasutaja teha ja lvl 30 peale uuesti saada. Neile, kes ütlevad, et elohelli ei ole olemas, screw you!

 

// Pilt ka

elohell.png

karma is a bitch...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

palun ära tee uut kasutajat, sinusugused mängijad peavad sealt 600 elost ise välja tulema kuna 1200 elos oleks sa ikka sama noob ja siis kannatavad ka teised mängijad sinu pärast... keegi ei käskinud sul trollida,et sinna jõuda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
ise 1100-1200 vahel, ei kurda väga, kuigi vahepeal ikka väga braindead tiimid, vahel aga supper tiiimid:D

 

Supper = õhtusöök, FYI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dvj, ma loli, easti vist.

Lisage kui tahate : Pilveskaru


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
@netsky, ära plz mängi alistari rohkem :)

 

L0L, mine rage rohkem. See et sa mängimise asemel ragema hakkasid ei ole küll minu süü. Tüüpiline elohelli nolk, süüdistad teisi kui ise hakkama ei saa.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
L0L, mine rage rohkem. See et sa mängimise asemel ragema hakkasid ei ole küll minu süü. Tüüpiline elohelli nolk, süüdistad teisi kui ise hakkama ei saa.

 

mdea, lähen küll värvi kui üksi alistari combo välja ei tule ja lükkad mulle udyri kaela. Esimeses mängisid hästi...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled kindel et ei ole ve ole ise sonaga midis ja siis kõik lendavad peale miks feedid 1 8 4 last game bordicus .Sinna sitta ausalt ma enam ei tule.Sest see vend kes utles laeb midi laks junglima tegelt elo hell on hea. Ei saa korraliku ranki kusagil teha ma vaatan kui north americas.Peab sinna ule minema.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled kindel et ei ole ve ole ise sonaga midis ja siis kõik lendavad peale miks feedid 1 8 4 last game bordicus .Sinna sitta ausalt ma enam ei tule.Sest see vend kes utles laeb midi laks junglima tegelt elo hell on hea. Ei saa korraliku ranki kusagil teha ma vaatan kui north americas.Peab sinna ule minema.

lol'd xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis champion osta 3k IP eest? :)

 

Karthus/Kassadin


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.