Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Bug splat ei tohiks olla banni põhjus küll. Pigem said sa banni leave eest kuna bug splat viskas su mängust välja. GG kui pilti pole et riotile saata siis ole nädal kuival -.-.
seda ma räägingi, uuesti connectin viskab uuesti välja, nüüd teises arvutis, pole seda probleemi, teise kasutajaga ofc

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kaigeivttu.png

TRA KUIDAS ON VÕIMALIK MÄNGE CARRYDA KUI MINGID TAUNID RENEKTONID FEEDIVAD WW NII PÕHJA TOPIS -.-?!

 

Sul polnud veel rabadonigi ostetud, väga haige. Ning miks osta see scepter mis annab magic resisti? Kui neil on 3 tugevat AD-d. Oleksid pidanud full ap minema imo.

Ja ma ei usu, et sul on ainult 33 võitu ning 55 kaotust sellepärast, et koguaeg on sitt team olnud.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dedrayon


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul polnud veel rabadonigi ostetud, väga haige. Ning miks osta see scepter mis annab magic resisti? Kui neil on 3 tugevat AD-d. Oleksid pidanud full ap minema imo.

Ja ma ei usu, et sul on ainult 33 võitu ning 55 kaotust sellepärast, et koguaeg on sitt team olnud.

 

Ma näen ainult kahte AD-d. Kes sul see kolmas on peale xini ja vayne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see et sa ei oska ennast välja carryda 800 elo pealt see on sinu enda viga, mitte tiimi oma, peaksid üksi carryma tiimi kui oskad mängida.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sellise elo peal sa võid twitchiga 1v5 ka ära carryda


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

200%?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.