Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Väga korralik main. DT ja MM tehtud. ► Member 2012 JUULINI ◄ (HIND POLE KALLIS)!

Soovitatud postitused

Kuna sain oma eelmise maini tagasi sõbralt tasuta, kes quitis, siis otsustasin selle kasutaja kiirelt müüki panna. Ei oska lihtsalt midagi peale hakata ja ei taha memberit ka raisku lasta. Pole midagi teha kui teise kasutaja statsid ja raha teenimise võimalused on ligi 2x paremad.

* Ma pole kunagi bottinud selle kasutajaga.

* Kasutajal pole ühtegi rikkumist.

* Kasutaja on member 2012, 27. juulini.

* Olen kasutaja teine omanik. Esimene omanik on minu koolikaaslane, kes on quited minu teada.

* Mul pole absouluutselt huvi selle kasutaja vastu enam ega ürita scammida, kasutaja ostmisel saate kaasa minu nime.

* @ Rune24 on mul 18 positiivset tehingut, nendest pooled on kasutaja ostmise/müümisega seotud.

* Kasutajal oli ka lühemat aega päevik, oleks pikemalt kindlasti pidanud, kui poleks saanud tagasi oma teist(esimest) accounti. LINK: http://www.vahvel.net/showthread.php?143886-%95-Liverinho-%95-T%E4iesti-tavaline-main-Pfft-I-m-back

lobby.PNG

offences.PNG

pank.PNG

questid.PNG

stats.PNG

KASUTAJA OSTMISEL SAATE KAASA bank pini, recoveryd on maha võetud, samuti aitan teil emaili maha võtta. Eelnevaid passworde on mul ka jagada.

Ühtlasi tahaks lasta kasutaja võimalikult kiiresti ära kontrollida.

Hind algab 15 miljonist.

 

Hind: Alustame 15m.

(soovitud hind)

 

Tehingu viis: RSGP

(Hanspangaga, ühispangaga, mingi muu)

 

Sinu andmed:

Nimi:Henri

Maakond:Harju

Linn:Lagedi

E-mail:futsal@windowslive.com

Msn:futsal@windowslive.com

Muudetud liikme Seus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Etikett täita,24h aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.