Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

sHx - League of Legends

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

D1 64 lp'd käes. Võrreldes eelmise seasoniga, siis on d1 jõudnud väga palju "trash" ning toxic playereid :/ Igatahes siin üks mäng, mis tuli üpris hästi välja.

 

24892784b0a9d41adae198a64ed7f1ea.png

 

If i cant jungle, imma support :)

 

7387f4d7cd70950d9959bd5386ddea17.png

Muudetud liikme volcom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

NICE! Kus euws oled? Mis div

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

EUW's olen praegu D5

 

This game too ez :) Vi on praeug lihtsalt OP, kuna ta kitil on nii suur burst/sustain dmg all together

 

70f09c083dc5ae3ed59b86b904a9935c.png

 

90lp :) ALMOST

 

4dbcfbf796d72a77fc82b24ce44c9ca7.png

Muudetud liikme volcom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga ei mängi? Eastis nii harva pelad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mängin ühe easti tiimiga, olin tryoutil, kuid sellest ei tulnud midagi välja. Nüüd jäin haigeks kah... mis mul ikka teha kui yoloq mängida :) Praegu olen 94 lp peale, kuna vahepeal tuli korralik lose streak. Lets see how it goes today! :)

 

That elo clamping -_-

 

89d2dd9336369628a6cd494d274f6b6e.png

 

Welp... Had to lane middle :S

 

b585b8d9f8cc986a7a9cc82508f36369.png

Muudetud liikme volcom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aahhh, so close :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mis leesini muudatused? Pole praegu küll midagi kuulnud.

 

Igatahes jah, selles mängus zonesin üksi kassa välja :) Pantheon's deeeps is strong ning tegin rohkem dmg kui meie midlaner :)))))))))))

 

d5c17c19a7d6896dc38866ea26b75810.png

 

Mängisin vahelduseks ka Westi kasutajaga, boostisin selle praegu Diamond IV :)

 

d61931eaa1c577d00267569ec8d4f3f3.png

Muudetud liikme volcom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja nüüd kui veel võidad tuleb 0 lp :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

I'm back :# Teen siis väikse lühikokkuvõtte, mis praegu toimunud on :#

 

Olin ligikaudu 1 kuu quited lolist, kuna mängisin üpris palju csgod. Ja muidugi kaotasin ma -50lpd oma mainil tänu inactivityle. Praeguseks olen siis tagasi 93 lp peale roninud.

Liitusin ka Wortex-Gaming LoL squadiga ning võitsime HKHK lani, mis oli üpris nigel :( Ainult 6-7 tiimi olid kohal ning ainult 1 oli meiega samal tasemel. Praegu siis valmistume TTÜ Suve laniks, kuna on plaan sinna võitma minna :)

 

chuffy_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin ja lugesin su päeviku otsast lõpuni üle..tõsiselt võimsa arenguga oled hakkama saanud. Üks küsimus on ka..kas sa alustasid koheselt rankedite mängimisega, kui level 30 said või tegid veel normaleid? Kui jah, siis kui kaua? Good luck though!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mängisin normaleid üpris kaua :) Vahetevahel tuli ka mõni ranked mäng. Mängisin normaleid üpris kaua - (kokku tuli vast 1000 mängu) Alguses suutsin enda elo tankida 900 lähedale ning sealt hakkasin vaikselt climbima - põhiliselt duosin hea sõbraga :D Duoda oli vahva, kuna me kumbki ei võtnud seda mängi väga tõsiselt. Aga põhilise arengu tegin ma normaleid mängides, valides ühe kindla rolli, mida tahtsin mängida. Valisin kaks/kolm championit, keda tahtsin mainida ning nii ma climbisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängisin normaleid üpris kaua :) Vahetevahel tuli ka mõni ranked mäng. Mängisin normaleid üpris kaua - (kokku tuli vast 1000 mängu) Alguses suutsin enda elo tankida 900 lähedale ning sealt hakkasin vaikselt climbima - põhiliselt duosin hea sõbraga :D Duoda oli vahva, kuna me kumbki ei võtnud seda mängi väga tõsiselt. Aga põhilise arengu tegin ma normaleid mängides, valides ühe kindla rolli, mida tahtsin mängida. Valisin kaks/kolm championit, keda tahtsin mainida ning nii ma climbisin.

 

Vot mul on selle rolli valikuga jama, ei oska valida, mida nagu võtta. Topis olen suht nii ja naa, üldiselt läheb seal hästi 70% mängudest. Midi ma ei mängi üldse. Jungler mulle väga meeldib, aga pole väga hea seal, kuigi vahepeal on ikkagi väga häid mänge seal ka mul. ADC olen ma üpris hea, võidan ka lane 70-80%. Ainuke probleem on last hitimine :D. Support ei meeldi väga. Arvatavasti kaldun kuhugi jungler või adc poole :P

 

Normal win`e: kohe 300

 

Aga jah, muidu edu päevikuga ja climbimisel.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige kuulsaim päevik siin vist :D Edu! Tuleb challenger ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.