Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti erootika

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kust otsast see aktiivseks muutuma hakkab? 12 kasutajat ja nendest 2-3 aktiivset.

Domeen ka mingi jama. Max 1-2 kuud ja see foorum maas.

 

Teeme nii, et kui sa esimest postitust lugenud ei ole. Siis sa siia paukuma ka ei tule.

Lisan veel

1) Kes sa oled, et teha minu eest seda otsust kuna ta kinni läheb? Sest kinni ei lähe ta veel niipea...

2) Mõttetut sitta pole vaja toota... Loeme ikka tekstid kenasti läbi, mitte ei mängi silmapiidreid

3) Esimeses postituses on ilusti ja kenasti välja toodud mis on eesmärgid ning mis on tulemas...

 

Sitt ja pikk jutt lühidalt - No postcount

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult mina sellel kommuunil mõtet ei näe. Saaks aru, kui oleks ka Eesti tüdrukutest ainult seal jms. Aga see puhta minu arvamus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esmamulje foorumist - jube. Erootikaga polnud seal mitte midagi seotud(vähemalt külalisena), ainult meelelahutus: DAFUQ? Meelelahutus erootikafoorumis.

Embleemid - puha vahvli omad, samas kui luba kasutada on, siis on poh.

Muidu foorumi disain on üllatavalt ilus ja eks algstaadiumis on foorumi käimalükkamine üsna raske(omad kogemused), seega soovin palju edu ja tehke siis erootika kategooria ka sinna.

 

Kommuunist - esmamulje alla keskmise, sest külalisena on mul def. keeleks Inglise keel. Väga halb, sest nime järgi läksin ma Eesti erootika lehele. Kui kommuunis on ka välismaalasi, tuleb selleks luua skript, mis leiab IP-järgi elukoha ja siis vastavalt asukohale panna def. keeleks maakeel.

Kiirpilgul piltidest ei leidnud küll eesti naisi, oletades, et tegu on Eesti erootikaga, peaks olema ka vähemalt mõni pilt kodumaisest neiust. Kui vaatasin valesti - võiks kategooria all ära näidata vastavalt eesti ja välismaa omi.

Aga oletades, et leht siiski areneb edasi, arvan, et kui piisavalt ressursse kasutada, siis on võimalik luua midagi korralikku, kuid kõige tähtsamaks teguriks jääb esmamulje - mind see ei võlunud ja mina seda lehte külastama ei hakka.

Muudetud liikme Dadec'i poolt

azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.