Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Maale lähenevad maavälised emalaevad! ((Suurim neist on 322km laiune))

Soovitatud postitused

see on nagu paljud inimesed võtavad nii hinge seda New World Order, kus tahetakse maailmas tappa 90% inimkonnast maapeal.

ta võib tõsi olla aga ega enne keegi ei usu, kui ise näed, sest enda silm on ikkagi kuningas.

 

väike youtube link ka sellest jamast:

 

Muudetud liikme mrdevil15'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu, et mõni emalaev võib nii suur olla. BS.

 

Nägin hiljuti telesaadet selle kohta, näideti pilte mille peal oli neid enamvähem näha, kuid pilte vaadates sain aru, et tegu on raudselt mingisuguste asteroididega, sest vormi järgi olid nad väga suvaliselt ülesehitatud ja mitte täpsed. Usun, et kui oleks see päris emalaev, oleks selle ehitus ja väline korpus ikka sirge, kindlapeale tehtud mõõtmete järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Päris hea quote NN-st :D:D

 

snapback.pngOraV, on 14 March 2012 - 14:35, said:

 

Siin on SETI teadlastest ekspertide avalik uudis Teile!

 

 

 

Kus on viide SETI teadlaste avalikule uudisele?

Ainus, mis ma suutsin leida on see: http://www.seti.org/node/825

 

 

Teadlased ennustavad, et emalaevad jõuavad siia Novembris 2012.

Teadlased ei ennusta, astroloogid ennustavad.

 

Äraviidud inimesed räägivad WWN dokumentaalis, kuidas neile öeldi sellisest sõnumist.

WWN on päris huvitav väljaanne tõesti: http://en.wikipedia....ekly_World_News

 

Aasta tagasi maandusid kolm hiiglaslikku laeva Hiinas ja Indoneesias Novembris, aastal 2011. Need nimetati kui tulnukate laevad planeet Gootanilt.

Ma arvan, et sellest räägitaks kõikjal uudistes siiamaani, kui kolm laeva oleks neis riikides maandunud. Lisaks ma ei saa aru, kas kolm laeva maandusid nii Hiinas kui ka Indoneesias? Kaks laeva oli Hiinas ja üks Indoneesias? Vastupidi? Kõigepealt maanduti Hiinas ja seejärel Indoneesias?

Kus asub planeet Gootan?

 

Vastavalt SETI teadlastele võivad objektid olla kõrgeltarenenud “isendite” kosmoselaevad.

Mismõttes võivad olla? Kui kolm laeva Gootanilt juba eelmine aasta maandusid, siis kuidas me ei tea, kas pardal olid kõrgelt või madalalt arenenud "isendid"?

 

SETI teadlased on kulutanud 50 aastat, et jälgida kosmost. Dr. Malley ütles, et nad on veenvalt tõestanud, et me oleme lihtsalt uustulijad selles suures ja avastamata maailmas.

Võttes arvesse Universumi hinnatavat vanust ja inimkonna vanust, siis pole suur järeldus, et me oleme suhteliselt noor liik.

 

Paljud usuvad, et on veel palju teisi tsivilatsioone kosmoses peale meie oma tsivilatsiooni.

Üks mu õppejõud kirjutas kunagi ühe dokumendi tagasisideks: zero entropy.

 

Wikileaks avaldas hiljuti palju salastatud dokumente mis tõestasid, et NASA ja USA kõrged ametnikud on teadlikud kolmest kosmoselaevast ja teevad praegu sõjaplaane, et vajadusel vastu hakkata. Nad on varjanud teavet rahva eest aastakümneid.

Tahan viidet...

 

Wikileaks samuti kinnitab, et UFO juhtumid on viimase kolme kuu jooksul kõvasti kasvanud, mis tunnistab tulnukate saabumist. Need kolm emalaeva on ametlikud märgid algavaks “tulnukate” invasiooniks.

Kuidas UFO juhtumite kasv tunnistavab tulnukate saabumist? Kui palju on kõva kasv ning milliseid kuid selle all mõeldakse?

Millised kolm emalaeva? Need, mis eelmine aasta juba maandusid?

 

Dr. Malley ütles, et Hiina ametnik Mao Kan on uurinud rohkem kui üle 1,000 salajase NASA fotograafi, kus ei ole kujutletud mitte ainult inimeste jalajälgi kuu pinnal vaid lausa inimese korpust.

Mis on inimese korpus?

http://www.eki.ee/di...gi?Q=korpus&F=M

Lisaks EKI väljatoodud mõistetele on sõna "korpus" kasutatud veel matemaatikas tähistamaks algebralist struktuuri.

Inimese korpus on aga mulle täiesti võõras mõiste.

 

Mõned luud olid korpusest kadunud. Inimese keha peab olema kuule jäetud mõne tulnuka kosmoselaeva poolt arvatavasti põhjusel, et nad tulevad hiljem sealt uusi proove võtma, kui vaja.

Miks? Mina võtaks tulnukate asemel küll laiba kaasa, mitte ei jätaks miljonite valgusaastate taha vedelema juhuks, kui uuesti on vaja proove võtta.

 

 

Dr. Ken Johnston, endine Kuu labaratooriumi Fotode-failide kontrollkeskuse juht NASA’s ütles, et USA astronaudid on leidnud ja pildistanud iidseid varemeid kohaliku päritoluga kuul. USA astronaudid on ka näinud suurt tundmatud mehhanismi kuul.

Ken Johnston paistab olevat saanud palju tähelepanu siin: http://xmb.stuffucan...ad.php?tid=4614

 

Ma kirjavigu ei hakanud sealt artiklist välja tooma, aga neid oli ka nii mõningaidki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.