Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Maale lähenevad maavälised emalaevad! ((Suurim neist on 322km laiune))

Soovitatud postitused

Maale lähenevad maavälised emalaevad, mis peaksid kohale jõudma 2012 aasta novembris.

Kõige huvitavam ongi see et isegi maiad ütlesid et 2012 lõpus tulevad suured muudatused?!?

Eelmise aasta novembris nähti hiinas taoliseid emalaevu, kuid need olid tohutult väiksemad kui präegused.

ISS kosmosejaam ka tunnistas nende olemasolu alles hiljuti.

 

PANEME VÄHEKE TEEMASE KA SIIS:)

 

 

 

 

Olete märganud viimasel ajal õues tähti silmates, et teatud “tähed” tulevad ainult maale lähemale? Küll öeldakse nende kohta see ja too, kuid millega võib tegelikult tegu olla? Siin on SETI teadlastest ekspertide avalik uudis Teile!

 

Kolm hiiglaslikku emalaeva on siia poole teel! Teadlased ennustavad, et emalaevad jõuavad siia Novembris 2012.

 

Äraviidud inimesed räägivad WWN dokumentaalis, kuidas neile öeldi sellisest sõnumist. Vürtsi annab ka SETI ( Maavälise elu uurimiskeskus ), sest nende avalik teade oli: “Kolm hiiglaslikku kosmoselaeva on suunaga meie planeedi poole. Suurim nendest on 322km lai. Teised kaks on märksa väiksemad. Praegusel hetkel on objektid möödumas Jupiterist. Hinnates nende kiirust peaksid nad maale jõudma kuskil sügise paiku, sellel aastal.” ütles SETI uuringute ekspert John Malley.

 

Aasta tagasi maandusid kolm hiiglaslikku laeva Hiinas ja Indoneesias Novembris, aastal 2011. Need nimetati kui tulnukate laevad planeet Gootanilt. Nüüd on siis oodata kolme järgmist laeva selle aasta sügisel 2012.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vabandust,kuid see on juba üsnagi vana teema. Facebookis nägin mina seda juba paar nädalat tagasi ...

Aga teemasse:

Ise usun nende tulekusse,ja loodan,et nad ei ole vaenulikud :P


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahaks rääkida paar sõna selle inimesega, kes sellist paska toodab...

 

Hahaa, täpselt.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Maale lähenevad maavälised emalaevad, mis peaksid kohale jõudma 2012 aasta novembris.

Kõige huvitavam ongi see et isegi maiad ütlesid et 2012 lõpus tulevad suured muudatused?!?

Eelmise aasta novembris nähti hiinas taoliseid emalaevu, kuid need olid tohutult väiksemad kui präegused.

ISS kosmosejaam ka tunnistas nende olemasolu alles hiljuti.

 

PANEME VÄHEKE TEEMASE KA SIIS:)

 

 

 

 

Olete märganud viimasel ajal õues tähti silmates, et teatud “tähed” tulevad ainult maale lähemale? Küll öeldakse nende kohta see ja too, kuid millega võib tegelikult tegu olla? Siin on SETI teadlastest ekspertide avalik uudis Teile!

 

Kolm hiiglaslikku emalaeva on siia poole teel! Teadlased ennustavad, et emalaevad jõuavad siia Novembris 2012.

 

Äraviidud inimesed räägivad WWN dokumentaalis, kuidas neile öeldi sellisest sõnumist. Vürtsi annab ka SETI ( Maavälise elu uurimiskeskus ), sest nende avalik teade oli: “Kolm hiiglaslikku kosmoselaeva on suunaga meie planeedi poole. Suurim nendest on 322km lai. Teised kaks on märksa väiksemad. Praegusel hetkel on objektid möödumas Jupiterist. Hinnates nende kiirust peaksid nad maale jõudma kuskil sügise paiku, sellel aastal.” ütles SETI uuringute ekspert John Malley.

 

Aasta tagasi maandusid kolm hiiglaslikku laeva Hiinas ja Indoneesias Novembris, aastal 2011. Need nimetati kui tulnukate laevad planeet Gootanilt. Nüüd on siis oodata kolme järgmist laeva selle aasta sügisel 2012.

 

Yeah... neil Kongo teadlastel läksid vist shroomide kraanid lahti, uskumatu mida toodetakse :'D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlasti me ei ole galaktikas üskinda, kindlasti me ei saa ka väita, et planeet maa on inimeste oma, vaadake kuidas me seda hoorame, keegi peaks nagunii midagi ette võtma.

See, et Maiadel mingi kalender läbi sai, ei pea kohe tähendama kõige hullemat, sest minul saab iga aasta kalender läbi :(

 

Ma mäletan kui lähenes aasta 2000, siis pidi samamoodi maailmalõpp tulema jpms. Aga oh imet, ikka veel elame.

 

Ma ise arvan, et mõttetu spekuleerida sellistel teemadel, lihtsalt see kõigest aja küsimus.

Ma luban et postitan siia veel 2013 !


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti me ei ole galaktikas üskinda, kindlasti me ei saa ka väita, et planeet maa on inimeste oma, vaadake kuidas me seda hoorame, keegi peaks nagunii midagi ette võtma.

See, et Maiadel mingi kalender läbi sai, ei pea kohe tähendama kõige hullemat, sest minul saab iga aasta kalender läbi :(

 

Ma mäletan kui lähenes aasta 2000, siis pidi samamoodi maailmalõpp tulema jpms. Aga oh imet, ikka veel elame.

 

Ma ise arvan, et mõttetu spekuleerida sellistel teemadel, lihtsalt see kõigest aja küsimus.

Ma luban et postitan siia veel 2013 !

 

 

 

õige jutt! ma ka postitan siia veel 2013.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

einoh iga aasta sama lugu :D Naljakas kuulata neid jutte juba. Ise ei usu enne kui pole ise näinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aasta tagasi maandusid kolm hiiglaslikku laeva Hiinas ja Indoneesias Novembris, aastal 2011. Need nimetati kui tulnukate laevad planeet Gootanilt. Nüüd on siis oodata kolme järgmist laeva selle aasta sügisel 2012.

 

Wtf is this shit:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kus see proof on et maandusid :D ma pole küll midagi kuulnud lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda tahaks mina ka teada:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma luban et postitan siia veel 2013 !

 

ou, aga sellega on siis teema lõpetatud. võib lukku ära panna?

 

/ tegelikult see oli iroonia ja kes iganes selle teema lukku pani, võiks uuesti avada. :D

Muudetud liikme Siil'i poolt

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.