Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Toon suvalise näite.

 

Tahan tellida nt. FIFA 11 PC-le. Link on:

http://www.ebay.com/itm/FIFA-11-PC-New-Sealed-/150769845368?pt=Video_Games_Games&hash=item231a954478

 

Maksaksin Paypali kaudu, transpordi kulud + toote kulu.

 

 

Küsimus seisneb:

kas pärast toote hinna ning shipping kulude tasumist müüjale peaksin maksma veel mingit sorti tollimakse Eestis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kuna toode asub Euroopas, siis ei tule mingeid tollimakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

tollimaks on vist ainult USA-s tellides?

Ise tellisin ka 15 veebruaril kaamera USA-st.. 20-dal jõudis eestisse ja eesti toll saatis alles 28 veebruaril mulle selle, kus ma pidin tasuma 40.64€!

WHAT THE FUCK..

 

Täiesti haige, missest et kaamera oli väärt ainult 128€, aga tollimaks oli 40€...

 

EDIT: Tollimaks algab alles 22€ kaubaväärtusest.

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aga Marrk, ütleme ma telliks siis midagi sellist.

http://www.ebay.com/itm/NEW-NBA-2K11-PC-Basketball-Game-Michael-Jordan-/120806227546?pt=Video_Games_Games&hash=item1c209cbe5a

Hind on $10.49 + saatmine $5.88. Kas siis see arvutatakse kokku[$16.37] ja tehakse eurideks[kursil ~0,75 12,4€] ?

 

Samuti, kui kindel oled, et 22€ väärtusest? Kas nad hindavad seda turuväärtuse järgi?

Muudetud liikme ch4teau'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Aga Marrk, ütleme ma telliks siis midagi sellist.

http://www.ebay.com/itm/NEW-NBA-2K11-PC-Basketball-Game-Michael-Jordan-/120806227546?pt=Video_Games_Games&hash=item1c209cbe5a

Hind on $10.49 + saatmine $5.88. Kas siis see arvutatakse kokku[$16.37] ja tehakse eurideks[kursil ~0,75 12,4€] ?

 

Samuti, kui kindel oled, et 22€ väärtusest? Kas nad hindavad seda turuväärtuse järgi?

Seda lugedes peaksid natuke abi saama: http://www.post.ee/6014

 

Mina soovitan sul tellida nendest riikidest, mis asuvad Euroopa liidus, siis ei tule käibemaksu. Lihtsam on Euroop tooteid leida vast: ebay.co.uk või ebay.de, seal on enamus tooted Euroopa liidust potitatavad, aga on palju ka Hiina ja Ameerika pahna. Alati loeb riik, kust pakk teele pannakse. Ise ostsin ka mõned kuud tagasi galaxy s2. Hiinast saadetuna oleksin saanud paarkümmend eurot odavamalt, aga käibemaks tuleks suurem, seega tellisin Inglismaalt. Kokkuvõttes sain ikkagi kõvasti odavamalt kui Eestis, niiet vahet pole. :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma mäletan, et mul sõber pidi isegi võidetud asja eest maksma tollimaksu. Summa oli ikka päris suur. Uurin pärast lähemalt, aga minu mäletamist mööda pidi 2000EEK vist maksuametile juurde maksma. Lockerzist mingi Ipodi võitis...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui kaup+transport on suurem kui 22€ siis läheb juurde km 20%

Kui kaup+transport on suurem kui 150€ siis läheb juurde km 20% ja tollimaks mis on olenevalt tootest 0-17%. Millisel tootel on milline tollimaksu % seda peab vaatana emta lehelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Taavi palju su S2 maksis, kas kõik funktsioonid töötavad? Saad helistada ja asju teha ?

Ma täpselt ei mäleta enam, aga väga hea hinnaga dollarid ja asjad sebides vist kuskil 300€ äkki? Võib-olla valetan, ei mäleta täpselt, aga kuhugi sinna kanti. Tellisin korraliku müüja käest ja siiamaani on küll telefon SUPER olnud ja ei ole mingeid vigu esinenud. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.