Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Driffu server [24/7] [Griefikindel] [Spleef] [SurvivalGames] [Cracked]

Soovitatud postitused

VIP
Kus siin kinu oli? Griefimine lõbus teie jaoks?

Mhm, kui igav on siis küll.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

true story :D

öösel 3 ajal pole midagi muut teha :D siis lased seal kus igav :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõesti, sest server on GRIEFIKINDEL ju! :D

 

Käisin sees, mingi suvaline spammib seal ja keegi midagi ei ütle, elu ei käi ja suht igav on seal.

 

ongi nh, elu serveris pole absull

 

nether kh pealt maas et jumalapärast server ei laggigs. paar inimest on aga igayks teeb endaasju seal ja mitte midagi ei toimu


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei tea miks maas oli :D. Raudselt JorXxil hakkas igav jälle, tegi DDoSi meile :D

Muudetud liikme drifter0101'i poolt

Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea miks maas oli :D. Raudselt JorXxil hakkas igav jälle tegi DDoSi meile :D

 

sorri, pidin teist serverid

 

tõesti anna andeks


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server on griefikindel? Proof kogutud et pole, palun ärge valetage, ainuke asi mis teil oli protectitud oli osa külast, spawn ja paar maja -.- Palju omanik sees on? Retovath koguaeg sees.

 

Pilte siis phmst enne-pärast ja mida ma eilse jooksul tegin, mingi 5 pickaxe ja 6 diamond axe läks vist :D

 

2012-06-27_18.28.57.png

2012-06-27_18.29.14.png

2012-06-27_19.30.34.png

2012-06-27_19.37.55.png

2012-06-27_18.59.58.png

 

Griefi oli iseenesest seal MEELETULT rohkem, ma lihtsalt pilte unustasin teha ;) Suht kerge lasta teil seal ringi.

 

// Kõik need pole minu tehtud, seega kui keegi seal midagi nendel piltidel oli teinud, rep++ teile! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Server on griefikindel? Proof kogutud et pole, palun ärge valetage, ainuke asi mis teil oli protectitud oli osa külast, spawn ja paar maja -.-

 

Griefikindlus seisneb selles, et kõik sinu lõhutu on võimalik HawkEyega kõigest mõne commandiga korda teha. Kui leidsidki mapilt katkisi maju, ju siis maja omanik enam ei mänginud, ei andunud teada, et ta maja lõhutud on. Niisama ringi lennates ei leia ka kõike üles. Samuti ei panda kaitset igale onnile, mis tehakse ja siis maha jäetakse. -.-

 

 

Palju omanik sees on? Retovath koguaeg sees.

 

Kas omanik peab siis 24/7 koguaeg orjama servus? Oma elu olla ei või? -.-

 

 

 

 

//edit

 

 

Kuulge vennad, see on natuke liig juba -.-. Hakata spammima oma hackclientite abil erinevate ipd pealt, kasutades proxysid, et teid ära ka bannida ei saaks. Loodan, et saite ikka boneri ka, muidu asjata see kõik.

 

2012-06-28_14.05.15.jpg

2012-06-28_14.04.15.jpg

Muudetud liikme drifter0101'i poolt

Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Griefikindlus seisneb selles, et kõik sinu lõhutu on võimalik HawkEyega kõigest mõne commandiga korda teha. Kui leidsidki mapilt katkisi maju, ju siis maja omanik enam ei mänginud, ei andunud teada, et ta maja lõhutud on. Niisama ringi lennates ei leia ka kõike üles. Samuti ei panda kaitset igale onnile, mis tehakse ja siis maha jäetakse. -.-

 

 

 

 

Kas omanik peab siis 24/7 koguaeg orjama servus? Oma elu olla ei või? -.-

 

Kaitse võiks küll peale panna. Rõve lihtsalt vaadata neid katkisi maja, mis sest, et maja omanik enam ei mängi. Ehk sellepärast ta ei mängigi enam, sest ta maja griefiti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tundub et serverile tuli väike attack..

 

// Server maas?

 

Oled uhke nüüd? Oli vaja "stop" panna, muidu liig juba -.-

 

Kaitse võiks küll peale panna. Rõve lihtsalt vaadata neid katkisi maja, mis sest, et maja omanik enam ei mängi. Ehk sellepärast ta ei mängigi enam, sest ta maja griefiti ära.

 

Siis peab ise ütlema, et tahab kaitset. Pärast jälle vihane, et miks kaitse panite. :D

 

 

 

//edit

 

Hakkab jälle pihta -.-

Muudetud liikme drifter0101'i poolt

Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Griefikindlus seisneb selles, et kõik sinu lõhutu on võimalik HawkEyega kõigest mõne commandiga korda teha. Kui leidsidki mapilt katkisi maju, ju siis maja omanik enam ei mänginud, ei andunud teada, et ta maja lõhutud on. Niisama ringi lennates ei leia ka kõike üles. Samuti ei panda kaitset igale onnile, mis tehakse ja siis maha jäetakse. -.-

 

 

 

 

Kas omanik peab siis 24/7 koguaeg orjama servus? Oma elu olla ei või? -.-

 

 

 

 

//edit

 

 

Kuulge vennad, see on natuke liig juba -.-. Hakata spammima oma hackclientite abil erinevate ipd pealt, kasutades proxysid, et teid ära ka bannida ei saaks. Loodan, et saite ikka boneri ka, muidu asjata see kõik.

 

See hawkeye suurt ei tee sul, kui mul ikka 100,000 editi tehtud siis su server seda ei kannata ja crashid selle ise, proovitud juba. Boner missugune. Griefikindel ei vasta esiteks tõele ja teie protection on väga halb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See hawkeye suurt ei tee sul, kui mul ikka 100,000 editi tehtud siis su server seda ei kannata ja crashid selle ise, proovitud juba. Boner missugune. Griefikindel ei vasta esiteks tõele ja teie protection on väga halb.

 

Peale seda JorXxi vägitegu sai peaaegu terve map taastatud hawkeye abiga. Ja see oli veel tehtud nukeriga, mis ei ole võrreldav käsitsi kirka ja kirvega lõhutuga. See, et sa 100 000 editit tegid, on vähetõenäoline, pigem 10k - 20k ümber max.

 

 

 

Äkki lõpetaks ära selle juba ja läheks rahus edasi? See pole kummalegi poolele kasulik kui sa serveris spammimas käid, ainult raiskad aega. Kui ei meeldi, siis on ka teisi serverid, millel mängida, ei hoia kinni sind.


Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peale seda JorXxi vägitegu sai peaaegu terve map taastatud hawkeye abiga. Ja see oli veel tehtud nukeriga, mis ei ole võrreldav käsitsi kirka ja kirvega lõhutuga. See, et sa 100 000 editit tegid, on vähetõenäoline, pigem 10k - 20k ümber max.

 

 

 

Äkki lõpetaks ära selle juba ja läheks rahus edasi? See pole kummalegi poolele kasulik kui sa serveris spammimas käid, ainult raiskad aega. Kui ei meeldi, siis on ka teisi serverid, millel mängida, ei hoia kinni sind.

 

Oot, Skryim on see, kes käis su serveris spammimas? Mu server sattus just laste poolt sooritatud rünnakute alla. :D (Sama juhtum mis sul)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peale seda JorXxi vägitegu sai peaaegu terve map taastatud hawkeye abiga. Ja see oli veel tehtud nukeriga, mis ei ole võrreldav käsitsi kirka ja kirvega lõhutuga. See, et sa 100 000 editit tegid, on vähetõenäoline, pigem 10k - 20k ümber max.

 

 

 

Äkki lõpetaks ära selle juba ja läheks rahus edasi? See pole kummalegi poolele kasulik kui sa serveris spammimas käid, ainult raiskad aega. Kui ei meeldi, siis on ka teisi serverid, millel mängida, ei hoia kinni sind.

 

Arvad tõesti, et sellise rääkimisega lihtsalt läheks ära? Asi on selles, et igav on. Nalja saab ka, eile õhtul magama minnes oli kogu grupil kõht kõveras vist :D (Mitte grief, lihtsalt chat). Siis on hea kui saate rollbackida, aga see näitab et teie server on halvasti protectitud.

 

//E Prosinec, ma tean jah et sinu server sai ka spammed, aga mina seal polnud. Ma käisin sees et näha mida minu 2 sõpra teevad, ma ütlesin küll neile et nad sinu serverit ei spammiks kuna sinuga sai kunagi palju SAMP mängida. Vabandust et sinu server ka sinna tuli :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oot, Skryim on see, kes käis su serveris spammimas? Mu server sattus just laste poolt sooritatud rünnakute alla. :D (Sama juhtum mis sul)

 

Kas Skyrim või JorXx, ei tea. Eeldan, et üks neist, sest kõik algas peale seda, kui postitasin siia selle, kuidas HawkEyega kõik korda saab teha. Mõni minut hiljem tulid sisse mitme erineva IP pealt sajad kasutajad, kõigil sama nimi ainult lõpp erines(griefikindel1,griefikindel2 jne). Bannida neid ei olnud võimalik, kasutasid proxisid. Nüüd hoian serverit väljas selle pärast siin. Kohe kui käima panen uuesti hakkab sama jama pihta.

 

Kas DDoS/sellelaadne rünnak pole mitte seadusega karistatav? Oskab öelda keegi?


Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2012-06-27_18.59.58.png

 

 

fuk yah!!!!!!!!! MAI GRIIFED HAUS!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas Skyrim või JorXx, ei tea. Eeldan, et üks neist, sest kõik algas peale seda, kui postitasin siia selle, kuidas HawkEyega kõik korda saab teha. Mõni minut hiljem tulid sisse mitme erineva IP pealt sajad kasutajad, kõigil sama nimi ainult lõpp erines(griefikindel1,griefikindel2 jne). Bannida neid ei olnud võimalik, kasutasid proxisid. Nüüd hoian serverit väljas selle pärast siin. Kohe kui käima panen uuesti hakkab sama jama pihta.

 

Kas DDoS/sellelaadne rünnak pole mitte seadusega karistatav? Oskab öelda keegi?

 

See pole DDoS, sest teile ei saadeta peale nn "packeteid", ainult teisi mängijaid.

Muudetud liikme Skyrim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See pole DDoS, sest ma ei saada teile peale nn "packeteid", ainult teisi mängijaid.

 

Nagu ma ütlesin "DDoS/sellelaadne rünnak" -.-

 

DDoS põhimõtteks on viia tööst välja teenus/süsteem, seda liigselt koormates


Driffu Server [ SMP | Spleef | SurvivalGames ]: 46.253.203.227:27865

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

driffu sorri, peale seda kui ytlesin paar lehte tagasi et sain banni reasoniga: ,

pole ma sees käinud

 

see login spam mis on see suht weak, mingi noduse p3vn4g3 hack ? kui tahad midagi saavutada osta see õige mis maksab 15 dollarit, sellega laseb sellist et anna olla :D

 

Kas DDoS/sellelaadne rünnak pole mitte seadusega karistatav? Oskab öelda keegi?

 

DDOS on käristatav asi kyl, seda ei tohi tegelt teha :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma ütlesin "DDoS/sellelaadne rünnak" -.-

 

DDoS põhimõtteks on viia tööst välja teenus/süsteem, seda liigselt koormates

 

See polnud üldsegi arvatavasti rünnaku põhimõte, seda tehes teie server ei saa nii palju koormust. Ainult sama mida sa saad kui 1 mängija tuleb. Kõige suurem asi selle juures on see, et su chat ja chatlogi fail kasvab suureks. (seda juhul kui seda päevi järjest tehakse). Attackil nkn polnud "ülesannet", taheti teid veidi turgutada ja näidata, et mitte mingi asi pole griefikindel ja isegi keegi, kes ei tegele igapäevaselt "hackimisega", saab hakkama sellega, et saadab sulle lihtsalt uusi mängijaid kes kohe lahkuvad.

Muudetud liikme Skyrim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See polnud üldsegi meie põhimõte, seda tehes teie server ei saa nii palju koormust. Ainult sama mida sa saad kui 1 mängija tuleb. Kõige suurem asi selle juures on see, et su chat ja chatlogi fail kasvab suureks. (seda juhul kui ma seda päevi järjest teen). Meil polnud "ülesannet", me lihtsalt tahtsime teid veidi turgutada ja näidata, et mitte mingi asi pole griefikindel ja isegi keegi, kes ei tegele igapäevaselt "hackimisega", saab hakkama sellega, et saadab sulle lihtsalt uusi mängijaid kes kohe lahkuvad.

 

true story, ega ma ise kh mingi pro griifer pole :D aga ikkagi sellist jama saba teha

 

siin sulle sjuke hack et laseb su serveri maha ja logist palju midagi järel pole :D

 


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.