Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Cemtey

.. kustutatud ..

Soovitatud postitused

Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Flash kui veebilehe platvorm on surnud. Laeb mõttetult kaua ja sööb liialt ressurssi. Veebis ringleb sadu tasuta sisuhaldustarkvarasid ja neile veel rohkem tasuta teemasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Flash kui veebilehe platvorm on surnud. Laeb mõttetult kaua ja sööb liialt ressurssi. Veebis ringleb sadu tasuta sisuhaldustarkvarasid ja neile veel rohkem tasuta teemasid.

 

Suurem osa sellest mida öelda tahan on siin öeldud.

Ma pean väga lugu lihtsatest kodulehtedest. HTML5 & CSS - piisav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas lehe tõlkimine on veel poolik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei ole teema arutamaks flashi puudujääke. Kui teil on küsimusi tema teenuse kohta või kogemusi võite postitata. Muu on spamm.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Flashi puudujäägid on otseselt seotud antud teenusega. Tõsi, palju on siin kordavaid kommentaare, kuid mina usun, et potenaiaalne klient peaks saama lugeda tagasisidet pakutava teenuse kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui pead silmas intro "enter" nuppu siis selle muutmiseks tuleb sealt pilt ära muuta, selle puhul on tegu pildiga. Näidispilt on ka fb lehel sellest.

Ma näen, et siin on palju kodulehe valmistamise oskusega tegelasi aga neile kes seda tõesti teha ei oska oleks selline koduleht rohkem kui oodatud.

 

E-poe osas on kah palju tõlke asju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljud kes kodulehti teevad on noored ja pole varasemalt kodulehtedega üldse kokku puutunud. Sellel jookseb interaktiivne õpetus terve esimese tee kaasa ala "vali kas oled algaja või tahad detailselt kodulehte muuta", "kliki nüüd siia, et pealkirja muuta", "Tubli, nüüd muudame alapealkirja siit". jne. ühesõnaga on asi nii lihtne kui olla saab. Teiste builderitega ma sellist lihtsust ei näinud. Olid küll enamasti sarnased kuid teistega tekkis küsitatavus kas ikka kõik saaksid sellega hakkama. Samas Trendy templated on effektsed, stiilsed ja kaasaegsed (ala facebook ja twitteri lingid). Teistel aga sellist effektset disaini väga ei märganud. Ka internetis olnud foorumite diskussioonid soovitasid rohkem Trendy poole ja nende kodulehel trialit proovides polnud küsimustki, et see on valitud.

 

Konkreetselt tõid välja, miks see on parem ja just see muudab mu meelt vaikselt. Kuigi tõsi, flash webpaged on tõesti suht "aegunud". HTML ja CSS on nii üle teistest. See, minda sina praegu toodad, on põhimõtteliselt nagu Weebly. Algajate suhtes on tõesti tegemist ideaalse asjaga, kuid sealt edasi arenemiseks mingit pinda selle Trendyga pole. Ei tea, kas said mu mõttele pihta, kuid loodan et said.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Wordpressil peaks ka nüüd juba "tour" olema, natuke raskem tõesti võib- olla on, kuid tasub ennast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See leht, mis oli toodud näiteks, oli küll ilus, aga laeb kaua.

Ma tegin HTMLiga lehe jaanuari lõpus. Nüüd hakkan juba tasapisi otsima sponsorit, kes oleks nõus mullle mõnes eesti serveris domeeni ostma.

Vaadake ise: http://www.ridet.webs.com

 

Sellise lehe eest sa vaevalt sponsori saad. Osta parem ise endale hosting, netiserver.com'is saab hosti väga odavalt, 0.96€ kuu.

Seal olemas ka tasuta domeen ehk "veeb.me". Saad väga hästi enda oskusi arendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kui juba arutlemiseks läks, siis ka Impresspages CMS on tore asjake, peaks sobima algajatele väga hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.