Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: CB105 kasutaja 85Dung,Rapier,87k tokeneid 2x99

Soovitatud postitused

Müüa siis combat 105 kasutaja, memberis on vist 111 või 112 täpselt ei mäletagi enam.

 

Pilt levelitest:

statsfz.png

Pilt Tokenitest:

tokensx.png

Pilt Blackmarkidest:

appeala.png

selle kohta veel niipalju et chaotic rapier olemas ja see kaelakee ka kus matad konte ja saad punkte, 2 astme oma

Pilt pangast:

asjad.png

pole just erilisi asju, cash on 920k , on palju quest asju ja holiday asju ning igast jama.

Pilt taskidest:

62432991.png

Lumbridge taskid kõik tehtud, varrock armour 2-st jääb 1 task puudu mis võtab aega ja õnne. ühesõnaga seal vaja selle digsite kaelakeega teleportida digsite.

asja konks on kaelakee saamises, olen proovind saada seda tunde ja tunde, ikka pole suutnud.

Emotid on kõik lahti peale nende mis saab osta loyalty punktide eest , kui neid on ka piisavalt lahti:

emotid2.png

emotid1.png

quest points:

46018742.png

kõik tavamaailma omad tehtud, palju memberi omi , eriti raskeid.

questide kohta võite lähemalt küsida mu käest pm või kommentaar.

või lisage msni

Login screen:

ijix.png

Recovereid ei mäleta enam, nagu näete lisatud eelmine aasta. pole probleemi maha võtmisega ka.

 

muud infot veidi siis :

müün sellepärast, et kasutaja lihtsalt seisab ja runescape on ära rikutud ei viitsi seda enam mängida.

Ja mis ta ikka seisab, mõtlesin et parem müün maha saan ise nata raha ja keegi saab omale korraliku kasutaja.

Kasutajaga probleeme ei teki, selles võite kindel olla. olen esimene ja inuke omanik ,koguaeg old. 100% mu tehtud. Endal pole elusees sellega probleeme old, seetõttu et olen hoidnud kasutajat ja keegi pole ühtegi parooli kunagi teada saanud.

 

seda ka et ette käin nendele kes tõesti on mu silmis usaldusväärsed, või siis teeme MM mis oleks arvatavasti parim valik.

 

Hind:15 euri

 

Tehingu viis: Swedbank

 

Sinu andmed:

Nimi: Geir

Maakond: Raplamaa

Linn: Rapla

E-mail: Geir088@hot.ee

Msn: Pisike_23@hotmail.com

Muudetud liikme geir7'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.