Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Steami abi vaja.

Küsimus

VIP

Tere.

Sain siis Steami, nüüd on selline värk, et sain sisse ja küsib seda Steam Guard Key'd.

E-Maili olen ära verifinud, kuid ütleb, et saadis koodi E-Mailile, kuid mul ei ole ühtegi sõnumit tulnud juba terve ööpäev, vaatasin nii Mailboxist kui ka rämpspostist. Kuskil pole..

Siis niisama huvi pärast proovisin teha seda, et mul oleks nagu password kadunud/meelest läinud,et kontrollida, kas tuleb mail. Siis nad ütlesid, et saatsid jälle E-Mailile kirja, kuid ikka ei tulnud.

Keegi teab mis jama on? Kui sinna verifimise lingile vajutan, siis ütleb et Success koguaeg vms.

Parimat,

Mikk.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

22 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

No aga kui ma verifisin ära hmm..

Mulle saadeti too verifimise värk minu E-Mailile.

Steam1.PNG

steam2.PNG


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
kui sul hot.ee siis vahel ei lase hot.ee läbi neid steam e-maile

Ei ma kasutan Hotmail.com 'i ikka.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Kust ma recovery teen?

Kas mul on mingeid andmeid ka vaja v? Sest ma sain selle steami rune24 outfit challengelt ja admin viskas mulle andmed, olen püüdnud kirjutada ka talle mitu korda, kuid pole vastust saanud.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kust ma recovery teen?

Kas mul on mingeid andmeid ka vaja v? Sest ma sain selle steami rune24 outfit challengelt ja admin viskas mulle andmed, olen püüdnud kirjutada ka talle mitu korda, kuid pole vastust saanud.

 

Seal kus steami sisse logid, seal lost password vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Tere.

Sain siis Steami, nüüd on selline värk, et sain sisse ja küsib seda Steam Guard Key'd.

E-Maili olen ära verifinud, kuid ütleb, et saadis koodi E-Mailile, kuid mul ei ole ühtegi sõnumit tulnud juba terve ööpäev, vaatasin nii Mailboxist kui ka rämpspostist. Kuskil pole..

Siis niisama huvi pärast proovisin teha seda, et mul oleks nagu password kadunud/meelest läinud,et kontrollida, kas tuleb mail. Siis nad ütlesid, et saatsid jälle E-Mailile kirja, kuid ikka ei tulnud.

Keegi teab mis jama on? Kui sinna verifimise lingile vajutan, siis ütleb et Success koguaeg vms.

Parimat,

Mikk.

see ongi see mida saiake mainis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Aa. Aga selle ma tegin juba ära ju, ja mulle ei tulnud E-Mailile mitte ühtegi kirja...


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Aa. Aga selle ma tegin juba ära ju, ja mulle ei tulnud E-Mailile mitte ühtegi kirja...

järelikult steam ei ole sinu oma, ei vasta sinu e-mail, pead selle steam andjaga ühendust saam, et tahad steam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Aga see, et steami e-maili verifimine tuli minu kontole, ei tähenda veel midagi, jah?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Eks ta siis nii on jap.. admin tõmbas acci tagasi vist.. suht sad.

Peaks mingi teema tegema sellekohta vms kui ta ignoneerib mind ja ei vasta mulle.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nii, et teine osapool siis järelikult ei klikkinud seda.. Kahju kui admin laseb üle, ma teen igaksjuhuks teema ka. ( mitte siia foorumisse ).


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Võta taga ühendust, las klikkab sellele.

 

Olen kirjutanud täna temale üle 5 korra vist. Ta pole vastanud. Ma igaksjuhuks tegin ikkagi teema rune24 foorumisse.

Mine tea mis juhtuda võib :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Võta taga ühendust, las klikkab sellele.

see tahan lisada et ei pea mõlemad pooled klikma sellega panid küll puuse, kui mina müüsin ühele steam siis piisas tema e-mail panemisest ja sellest turvakoodist ja tollele e-maile tuli kiri kelle e-mail asmele panin ja tema pidid üksinda ainult kinnitama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lihtsaim lahendus.

Võta lahti https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4988-DHXV-7272

Tee konto Steam supporti. Saada neile piisavalt tõendeid, et oled kasutaja omanik.

Sinna alla kuuluvad Paypali saatmised, CD keyd, pildid originaalsest disc karbist jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Seda küll, kuid pole mingeid andmeid, ega pole õige omanik steamil :S


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
see tahan lisada et ei pea mõlemad pooled klikma sellega panid küll puuse, kui mina müüsin ühele steam siis piisas tema e-mail panemisest ja sellest turvakoodist ja tollele e-maile tuli kiri kelle e-mail asmele panin ja tema pidid üksinda ainult kinnitama

 

Ma ei tea mis ajal sa selle steami müüsid, aga nüüd on igastahes niimoodi, et kui tahad e-maili vahetada siis pead mõlemalt e-maililt seda linki klikkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Ma ei tea mis ajal sa selle steami müüsid, aga nüüd on igastahes niimoodi, et kui tahad e-maili vahetada siis pead mõlemalt e-maililt seda linki klikkama.

31, jaan 2012 ja mina ei pidanud mingit linki klikima et uus e-mail aktiveeruks, vaid said koodi mille peab sisestama et saaks lõpuni viia ja lingi aktiveerimiseks sai ainult see kelle e-mail panin vot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.