Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Stake Proffid vaadake siia.. Progre on valmimas mis aitab .

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist..

 

Kuna mul on suht normaalne tiim programeerijaid keda kasutan erinevate projektide juures , saaks ma suht odavalt teha progre mis aitaks stakemisel natuke.

 

Oleks nõus siis andma progre tasuta beta testimiseks inimestele kes on proffid stakemises.

 

Nii et kui oled pro , siis lisa mind msni: priitpihlakus@hotmail.com

 

 

 

P.S vastu tahan ideid , mis aitaks seda paremaks teha. Kuna ise pole suurelt stakemisega tegelenud, siis tahaks lihtsalt nõu, mul on mõned ideed mis nagu idee järgi peaks aitama, aga tahaks ka teie arvamust kuulda sellel, et kas on mõtet v ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma lisan su msni :)

 

Kuidas peaks programm aitama stakeda? Switchib style? Ise otsib vastaseid? Täis automaatne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist..

 

Kuna mul on suht normaalne tiim programeerijaid keda kasutan erinevate projektide juures , saaks ma suht odavalt teha progre mis aitaks stakemisel natuke.

 

Oleks nõus siis andma progre tasuta beta testimiseks inimestele kes on proffid stakemises.

 

Nii et kui oled pro , siis lisa mind msni: priitpihlakus@hotmail.com

 

P.S vastu tahan ideid , mis aitaks seda paremaks teha. Kuna ise pole suurelt stakemisega tegelenud, siis tahaks lihtsalt nõu, mul on mõned ideed mis nagu idee järgi peaks aitama, aga tahaks ka teie arvamust kuulda sellel, et kas on mõtet v ei ole.

 

Jälle sina. Paar päeva tagasi tahtsid Vahvli ära osta, siis pakkusid mingit koostöö võimalust, küsisid minult teenimise viise. Nüüd jälle, seekord eriti debiilse teemaga välja astunud. Su meeskond võib olla kui tahes hea programmeerimises, ilma reflectionita sa ei tee midagi (style switch on mõttetu ja ma kahtlen, kas sa sellegagi hakkama saad).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Paar päeva tagasi kysisin sinult omaniku kontakt andmeid, kuna mäletamist mööda olid mode. Ja olin/olen huvitatud uurida ostu või koostöö varjandist omanikuga, mitte sinuga. Sorry, kui valesti aru said. :)

 

 

 

Jälle sina. Paar päeva tagasi tahtsid Vahvli ära osta, siis pakkusid mingit koostöö võimalust, küsisid minult teenimise viise. Nüüd jälle, seekord eriti debiilse teemaga välja astunud. Su meeskond võib olla kui tahes hea programmeerimises, ilma reflectionita sa ei tee midagi (style switch on mõttetu ja ma kahtlen, kas sa sellegagi hakkama saad).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loogiliselt võttes ei tööta mitte ükski normaalne bot RSis, nii et ainuke võimalus oleks enda ja vastase stattide arvesse võtmine ning selle järgi panna võiduvõimaluse %-d kas first hitiga või ilma. See aga nõuab väga pikka testimist ning kuna sa ise ei stake, siis ma kahtlen, et sa sellist asja oleksid võimeline tegema.

Panen teema kinni praegu. PMi mulle video boti töötamise kohta + väike lühikirjeldus, siis võin uuesti avada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.