Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

Noniii, vaatasin ,et üsna populaarseks muutunud need päevikud. Kuna ise tegelen aktiivselt stakemisega (see on siiamaani minu ainuke teenistus kuna tööl ei saa koolikõrvalt käia)

 

 

Arvutil sai mõnda aega tagasi format tehtud ning pilte on vähe ja ma pole harjunud võite pildistama ka, kuid nüüd kindlasti hakkan seda tegema.

 

 

Kulla müün alati maha ja hetkeseisuga olen teeninud RSi pealt ~17000€ (Update 08.10.2012)

 

 

stats siis

 

120128172559.png

 

Ja stake pildid.

 

 

111128230132.png

111228155041.png

111229021306.png

120105151419.png

120124202942.png

120127123403.png

120128170323.png

120128170810.png

120128170905.png

120128171030.png

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga kõvv, kaua stakenud oled?

 

Kui free trade tagasi tuli hakkasin kasutajat bottima. Veebruari lõpupoole tulid juba esimesed staked ning märtsi lõpupoole oli kasutaja flat 99 + rapier ning siis hakkas alles õige stakemine pihta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nice lase mage ka 99 siis magebox =)

 

Mage ja range 99 teha on tuleviku plaanid. Arvatavasti siis lasen need skillid kellegil orjata. Ise leveldada ei viitsi. mage 92 on piisav hetkel. Scammerid nagunii viskavad topelt summa ette ja proovivad melee off panna. Blood barragega saan neile ilusti vastu ja võidan paljud fightid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa kena :)

Mis kõige suurem win olnud ?


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Täitsa kena :)

Mis kõige suurem win olnud ?

 

Ma üldjuhul staken 2-40m ranges. Seda sellepärast ,et asi käima saada. Kui leian mõne vastase, kelle suudan tilti ajada või keda võidan väga napilt siis tavaliselt keskendun nendele ja staked lähevad järjest suuremaks. Sellepärast ei ole ka väga meeletult suuri stake pilte siia oodata. Parim on vast kuskilt 500m kanti.

 

 

üks kiire stake enne magamaminekut

 

 

120128201058.png

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Poisid aidake hädast välja!

 

Nimelt viimasel ajal üritavad mageboxerid scammida mind arvates ,et mul magic lvl low.

 

Aga kumb on mõtekam kas defensive casting stance või tavaline? Mis neil üldse vahet on?

 

 

Paar hommikust mageboxi siis ka

 

 

jõudsin claimida juba aga nagu näha siis you have defeated ning moneypouchi tuli raha juurde on olemas.

120129125425.png

 

120129131100.png

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Deeem , langesin täna stackis 200M , arma chest oli alles ja tõmbasin oma stacki tagasi (A) , Täna ennem kella 11 arenale ei roni .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.