Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Millist panka eelistad? Miks?

Millist pank eelistad? Miks?  

117 liiget on hääletanud

  1. 1. Millist pank eelistad? Miks?

    • Swedbank
      68
    • SEB bank
      44
    • LHV pank
      1
    • Nordea pank
      1
    • Krediidipank
      1
    • Sampo pank
      0
    • BIG bank
      0
    • Mingi teine pank, postitan teemasse.
      2


Küsimus

Admin

Millist panka eelistad? Miks?

Valida saab mitut panka korraga!

 

1.Swedbank

2.SEB pank

3.LHV pank

4.Nordea pank

5.Krediidipank

6.Sampopank

7.BIG pank

8.Mingi teine pank, postitan teemasse.

_________________________________________________

 

Eelistan Swedbanki, sest minu arust on neil internetipangal kõige ilusam kujundus.

Samas on ka hea SEB pank, sest maksed tulevad enam vähem kohe üle, ei pea ootama.

Hea pank on ka krediidipank, sest seal on head kõrged hoiustamis protsent(vähemalt siis oli kui mina raha kasvama sinna panin)

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ise kasutan 1 ja 2 teistega kursis pole.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

SEB... Sama põhjus mis CMXZ1-el!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

swed ikka ,seal paari mindiga raha üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

SEB - maksud koheselt kohal, virtuaalne krediitkaart ja mõistlik kasutajaliides veebilehel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kuna endal SEB, Swed ja Sampo (soome). Kasutan kõigerohkem SEB´i siis vast SEB parim :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vaatasin huvi pärast Swedbank kodulehte - ei kannata kriitikat. Arvatavasti lehe autor mõtles, et mida rohkem, seda uhkem. Kasutajaliides on rasketi arusaadav. Tabides olev informatsioon ei lähe kohe üldse kokku. Laen, liising, krediitkaart või investeerimine, säästmine, pension kõik ühte kokku pandud. Web feed on üle prahi. Paremal ilutseb mingisugune preemiaprogrammi kingituste teema - võida suurepärane kohv Paulig Classic 100g. Olgem ausad, paljud teist on selle kohvi sealt välja kasseerinud? Väga mõttetu kommertsüsteem. Üles bannerile on täiesti suvalt lisatud nupp "sisenen", samas lehe keskel on topitud suures kirjas (3x suurema fondiga) "logi sisse" ja veel eraldi "sisenen". Ehtne näide sellest, kui lisatakse üle struktuuri võimekuse igasuguseid erinevaid plug-ine. Koodid, teksid lähevad üle nupu (transparent) errorky.png.

 

sebt.png

 

swed.png

 

Ei see ei ole SEB panga reklaam. See on reaalsus, et Swedbank koduleht näeb rõve välja ja kasutajaliides on ebapraktiline (standardite ja kvaliteediga on kõvasti mööda pandud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mis on ühist Swedil ja Paulig Classicul?

 

6. Paulig Classic

Maailma suurimate kohvijoojate maitsele balansseeritud kohv, mida peaks kirjade ja loogika kohaselt saama juua tihti, palju ja naudinguga. Tegelikkus on aga natukene midagi muud. Kohvil puudub aroom ning maitse on täiesti ümar, iseloomutu ning kerge. Parima kohvi tiitli võtabki Pauligi Classic just tänu rämedate üleröstimiste ning jumal teab mille tulemusel kõikidele teistele kohvidele juurde tekkinud hapususe ja kibeduse puudumine.

 

Viit: http://majandus.delfi.ee/news/tarbija/suur-delfi-kohvitest-milline-selvehallist-ostetav-kohv-ergastab-koige-enam.d?id=63790530

 

Jätkuvalt arvamusel, et SEB parem pank :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Miks te hindate panka selle kodulehe välimusega ? Huvitav minujaoks.

Kasutan Swedpanka põhjus lihtne, ülekanded jõustuvad koheselt ja enamus kasutavad seda.

Paljud E-poed ja muud interneti teel maksustavad lehed ei kasuta SEB panka.

See on minu arvamus.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
SEB, sest seal on virtuaalkrediitkaart.

 

Sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Miks te hindate panka selle kodulehe välimusega ? Huvitav minujaoks.

Kasutan Swedpanka põhjus lihtne, ülekanded jõustuvad koheselt ja enamus kasutavad seda.

Paljud E-poed ja muud interneti teel maksustavad lehed ei kasuta SEB panka.

See on minu arvamus.

 

Välimust? Ma rääkisin üldisest struktuurist ja kasutajaliidesest. Normaalne see küll pole, kui panga kodulehel on kohvi, toorikute ja kurat teab mille veel kampaaniad ning reklaamid. Äkki pakume söörikuid ka peale?

 

Mis puutub sinu fakti E-poodidest, siis too mulle paar näidet selle kohta, kus aktsepteeritakse Swed panga makseid, kuid SEB mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kas ma olen ainuke, kes alles nüüd märkas neid Preemiaprogrammi auhindu seal ääres ja ma pole varem neid üldse tähele pannud, sealjuures need üldse ei häiri mind.

"Sisene" nupp üleval paremal servas toob nähtavale ja peidab Sisselogimise võimaluse pealehel ja samuti ka sellega - kui ei kasuta, ei pane tähelegi.

 

SEB kodulehest - Palju aeglasem, kui Swedbanki koduleht, tundub, et ülekoormatud.

Disain on poole koledam kui Swedbankil. Kõik võimalikud asjad on pandud tabelitesse ja seda on kehvem lugeda, kuna kõik on üks sasipundar.

 

 

 

Ja üleüldse - Swedbanki kasutab kõvasti rohkem eestlasi.

 

Minu arvamus - Swedbank on kõige parem pank Eestis.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kas ma olen ainuke, kes alles nüüd märkas neid Preemiaprogrammi auhindu seal ääres ja ma pole varem neid üldse tähele pannud, sealjuures need üldse ei häiri mind.

"Sisene" nupp üleval paremal servas toob nähtavale ja peidab Sisselogimise võimaluse pealehel ja samuti ka sellega - kui ei kasuta, ei pane tähelegi.

 

SEB kodulehest - Palju aeglasem, kui Swedbanki koduleht, tundub, et ülekoormatud.

Disain on poole koledam kui Swedbankil. Kõik võimalikud asjad on pandud tabelitesse ja seda on kehvem lugeda, kuna kõik on üks sasipundar.

 

Ja üleüldse - Swedbanki kasutab kõvasti rohkem eestlasi.

 

Minu arvamus - Swedbank on kõige parem pank Eestis.

 

Tabelites? Kõik on struktuurselt ja korrektselt ära jaotatud. Lihtne asju üles leida.

 

Mis kiirusest sa räägid? Väited ilma tõestuseta. Pigem on viga sinus.

 

Tõestuseks tegin neli kiiruse testi kahel platvormil.

 

SEB.

 

sebspeed.png

 

sebspeed1.png

 

Swed.

 

swedspeed.png

 

swedspeed1.png

 

Veel võrdlust, praktiliselt sama maht, kuid kiiruse suhtes kaks korda aeglasem.

 

speedvp.png

 

speed1.png

 

Ma ei vaidle vastu, et Swedi kasutatakse rohkem. Eestis on ikkagi pensionäride ülekaal. SEB pank on rohkem noortele. Ehtne näide ISIC tudengikaart, mis annab paljudes asjades 10-15% alet.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Swedbank , SEB ei meeldi sellepärast, et mingi 5 aastat tagasi sain kirja, et tuleksin kontorisse kaardi järele, läksin kohale ning siis tuli välja, et kaart ei olegi kohale jõudnud. Küsisin siis sealt, et kas pean ise kaardi vastu võtma või võib lapsevanem ka võtta. Nad ütlesid, et pole vaja, et mina personaalselt järgi tuleks. Kui uus kaart kohale jõudis läks ema kontroisse ning siis öeldi, et kaardi omanik peab ka kohale tulema ikka. Sellest ajast saadik pole SEBi poole vaadanud ega SEBi kasutanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Swedbank , SEB ei meeldi sellepärast, et mingi 5 aastat tagasi sain kirja, et tuleksin kontorisse kaardi järele, läksin kohale ning siis tuli välja, et kaart ei olegi kohale jõudnud. Küsisin siis sealt, et kas pean ise kaardi vastu võtma või võib lapsevanem ka võtta. Nad ütlesid, et pole vaja, et mina personaalselt järgi tuleks. Kui uus kaart kohale jõudis läks ema kontroisse ning siis öeldi, et kaardi omanik peab ka kohale tulema ikka. Sellest ajast saadik pole SEBi poole vaadanud ega SEBi kasutanud.

 

Pole enne kuulnud, et kasvõi Swedist saaks kaardi kätte ilma allkirja andmata. Loogiline, et ise pead järele minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kasutan SEBi, Swed ei istu, kunagi oli Swed ka, aga ikka SEBi juurde jäänud. Maksed on kiired ning kujundus on ka kena,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Pole enne kuulnud, et kasvõi Swedist saaks kaardi kätte ilma allkirja andmata. Loogiline, et ise pead järele minema.

 

Ega see neid nüüd välja küll ei vabanda. Miks nad siis ütlesid alguses, et ei pea isiklikult järgi tulema ja võib ainult lapsevanem ka võtta? Ma ikka usaldan rohkem pangatöötajat, kes teab asjast rohkem, mitte enda loogikat.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.