Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Cemtey

.. kustutatud ..

Soovitatud postitused

VIP

Disain - Praegune on meeldiv ja ilus, väga lihtne kasutada.

Annetaja - Anneta vähemalt 6,4€(Umbes. Võin eksida) ja saad ka oma kollase nime.

Varem oli kokkulepitult "Annetaja" sõna asemel miski muu - Nimelt? Mis sel teistmoodi oli, kui praegu?

Foorum rikutud? - Foorum parem kui varem. Kui ei meeldi, siis keegi ei hoia sind siin kinni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne oli kollane nimi, annetus oli ka piisav. "Annetaja" sõna asemel pakuti tol ajal valikuliselt mida ise soovisid, minul "Legend".

Disaini mainisin vaid oma seisukohalt, arvasin et ehk on ka teised samal meelel ja muudetakse vana varjant tagasi. Ise pole ma kuigi aktiivne siin olnud nagu näha. ;)

http://www.vahvel.net/profile.php?do=editprofile

Kollase nime saamiseks pead annetama vähemalt 6.40€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne oli kollane nimi, annetus oli ka piisav. "Annetaja" sõna asemel pakuti tol ajal valikuliselt mida ise soovisid, minul "Legend".

Disaini mainisin vaid oma seisukohalt, arvasin et ehk on ka teised samal meelel ja muudetakse vana varjant tagasi. Ise pole ma kuigi aktiivne siin olnud nagu näha. ;)

 

Selleks staatuseks saavad annetajad panna, mida hing ihaldab. Kasutajasätetest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/profile.php?do=editprofile

Enne oli kollane nimi, annetus oli ka piisav. "Annetaja" sõna asemel pakuti tol ajal valikuliselt mida ise soovisid, minul "Legend".

Disaini mainisin vaid oma seisukohalt, arvasin et ehk on ka teised samal meelel ja muudetakse vana varjant tagasi. Ise pole ma kuigi aktiivne siin olnud nagu näha. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis disainerist sa räägid? Ma võin küll eksida, kuid minu arvates on võetud lihtsalt üks vBulletini theme, mis meeldis ning see on peale pandud.

 

Alguses sai juba lugeda, et valitigi selline Teema välja kuna pooled virisesid, et liiga värviline siis lapsik jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.