Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Miks mu teema on JÄLLE suletud?

Soovitatud postitused

Sama teema mis sai mitu kuud tagsi suletud on jälle suletud:

http://www.vahvel.net/showthread.php?139747-M-Cmb-106-11%28117%29-45-def-maxed-turmoil-90-summ-9x-99-2060-total-overloadsid/

 

 

Teema on korralikult korrastatud milles nüüd probleem ma ei saa aru? Kas te PM ei saa saata kui on tõesti kuskil mingi viga või postitada teemasse, et anda 24 tundi aega mitte kohe sulgeda niisama?

Kui asi on selles, et ma kasutajat liiga kaua müünud siis mind ur own business, müün kaua tahan ja müün seni kuni kasutaja müüdud.

 

Loodan siiski vastust saada miks teema suletud JÄLLE.

 

Tänud,

H.

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgu, ma annan sulle 24h, et see teema teha viisakas, ehk ma siis ei viska sulle hoiatust idiootse käitumise eest :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole seda teemat isegi vaadanud, ma nägin seda kui ülbe sa siin olid ja võitlesin sooviga sind mitte bannida.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei ole seda teemat isegi vaadanud, ma nägin seda kui ülbe sa siin olid ja võitlesin sooviga sind mitte bannida.

 

Asi on lihtsalt selles, ma töötan 15 tundi päevas ja närvid nii läbi nendest sommidest siin ja veel see, et moderaatorid või muu staff võiks anda teada milles probleem on ja anda 24 tundi aega korda teha asi.

Esimest korda oli küll õieti tehtud, et teema suleti kuna puudus 1 pilt mis oli vajalik ankeedi täitmisel kuid ei antud mul hoiatust, et on midagi puudu sealt ja lihtsalt suleti ja nüüd järjekordselt... Ma lihtsalt ei tea milles probleem SEEKORD on!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama teema mis sai mitu kuud tagsi suletud on jälle suletud:

http://www.vahvel.net/showthread.php?139747-M-Cmb-106-11%28117%29-45-def-maxed-turmoil-90-summ-9x-99-2060-total-overloadsid/

 

 

Teema on korralikult korrastatud milles nüüd probleem ma ei saa aru? Kas te PM ei saa saata kui on tõesti kuskil mingi viga või postitada teemasse, et anda 24 tundi aega mitte kohe sulgeda niisama?

Kui asi on selles, et ma kasutajat liiga kaua müünud siis mind ur own business, müün kaua tahan ja müün seni kuni kasutaja müüdud.

 

Loodan siiski vastust saada miks teema suletud JÄLLE.

 

Tänud,

H.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?136858-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%F5igil-lugeda!-UUENDATUD!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.